Димитър Бербатов - Фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

Re: Димитър Бербатов - Фен тема

Мнениеот Кировец » 24 фев 2013 13:10

stn написа:
Кировец написа:
stn написа:По скалата от 1 до 6 е 3, но за да са доволни людите е играч за 7. Меси има 4 златни топки, а в Аржентина го критикуват. А какво има Бербатов?

Разни психично болни могат да изразяват мнението си, а останалите не. Много интересно.

Психично болен си ти бе :lol: С дребнавата си душица. Как може да сравняваш България с Аржентина бе, аржентинец ли си какъв си?! Какво имал Бербатов - топки има. Отива - побеждава, става първи, прославя България, ти му пишеш 3 и се обявяваш за патриот. :lol:
Нямаш ли срам бе?!


Кировец написа:
Alexx написа:Добре бе, пич - веднага те питам - сперд теб кой е най-силния футболист в света, от какъв произход е и чул ли си негов сънародник да казва открито аз го мразя?!


Не, нямаш никакви психични проблеми. Кога съм се обявил за патриот не ми стана ясно? Аман от псевдо патриоти като теб.

И какво ми доказваш с това? Аз пак те питам, дай ми пример в който някой аржентинец е обявил Меси за футболист без успехи, от средна ръка и му пишат 3 от 1 до 6?! Нямам проблеми никакви. Копи-пейст е най-лесно, ама поне да си правиш труда да мислиш, преди да го направиш, щото пак доказваш пред аудиторията какъв олигофрен си.

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6528
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Димитър Бербатов - Фен тема

Мнениеот Alexx » 24 фев 2013 14:16

Хората критикуват Исус,а ние тук не може да кажем нещо критично за Бербатов. :mrgreen:

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 1988
Регистриран на: 08 окт 2008 08:11
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Димитър Бербатов - Фен тема

Мнениеот Lyubooo » 24 фев 2013 16:57

к'во се пените!
човека е над 30-те, играе в отбор средняк в Англия, и взема че от време на време вкара някой гол!
к'во пак му хейтвате не разбирам!
човека ви обясни, че отива в този отбор, при треньор, който го познава много добре, за да се пенсионира!
вчера вкара гол красавец. казваш му евала за гола, и продължаваш да си гледаш твоя си любим отбор, пълен с двуноги маймуни, докарани от далечни джунгли, като продължаваш да се надяваш, че някога школата на отбора ти ще роди нещо повече от фен на чалгата и черното тото!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Димитър Бербатов - Фен тема

Мнениеот Кролик » 25 фев 2013 10:10

Lyubooo написа:к'во се пените!
човека е над 30-те, играе в отбор средняк в Англия, и взема че от време на време вкара някой гол!
к'во пак му хейтвате не разбирам!
човека ви обясни, че отива в този отбор, при треньор, който го познава много добре, за да се пенсионира!
вчера вкара гол красавец. казваш му евала за гола, и продължаваш да си гледаш твоя си любим отбор, пълен с двуноги маймуни, докарани от далечни джунгли, като продължаваш да се надяваш, че някога школата на отбора ти ще роди нещо повече от фен на чалгата и черното тото!


+1 много, ама много вярно ....
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

StanislavMastera
Мнения: 12
Регистриран на: 05 мар 2013 14:35
Контакти:

Re: Димитър Бербатов - Фен тема

Мнениеот StanislavMastera » 13 мар 2013 14:25

Жалко но само истини говори нашия колега ...
Водещ производител на дограма предлагащ и пвц дограма с безплатен монтаж и доставка.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Димитър Бербатов - Фен тема

Мнениеот sandi74 » 12 май 2013 20:27

Свършил е за футбола.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Димитър Бербатов - Фен тема

Мнениеот TodorT » 12 май 2013 23:21

Да бе, виж вкара 15 гола за Фулъм, вкара на Пуул, всеки мач тегли отбора и ... накрая свършил с футбола :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34858
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Димитър Бербатов - Фен тема

Мнениеот MuFc1878 » 13 май 2013 09:53

Избраха Бербатов за Играч на сезона във Фулъм


:)
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Димитър Бербатов - Фен тема

Мнениеот Кролик » 13 май 2013 16:21

MuFc1878 написа:
Избраха Бербатов за Играч на сезона във Фулъм


:)


Жив и здрав да е ! Догодина 30 гола :geek:
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Димитър Бербатов - Фен тема

Мнениеот TodorT » 13 май 2013 18:51

Бербатов е способен да вкара 20+ гола за сезона в Англия! Ама трябва да има и добри играчи покрай него... в момента крилата на Фулъм издишат яко, халфовата линия също. Взимат по-класни играчи лятото и ще захранват Берба с достатъчно топки, че да бележи всеки мач поне по един гол! ;)


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта