Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Сезиране за Каранга

Мнениеот Вълчан » 11 мар 2018 18:05

Гришата ще направи всичко по силите му финансови да направи червените шампиони.За него е нещо като мисия да надмине тези от Разград...Не му се отдава засега ама ще гони до краи...Това е просто положението.Единствено Левски може да ги свали на земята ако им вземе победи във първенството.Само там не влияят пари и заплахи...

stone
Мнения: 93
Регистриран на: 20 окт 2017 19:43

Re: Любимият парфюм на съдията.

Мнениеот stone » 11 мар 2018 18:05

THE_ALIEN написа:
tornadooo написа:Абе имам подозрение че тази година любимия аромат на съдиите е люляковия, как мислите? Между другото да питам, как Каранга щеше да вкара ако беше изгонен заслужено за игра след съдийски сигнал и имащ вече картон? Иска ми се да питам също Жеферсон, колко нарушения трябваше да направи за да получи втори жълт картон, като се има предвид че още първият му клонеше към червен, добре че не беше последен в защита? Много са ощетени ЦСКА-София, горките, миличките, страшно са ощетени. Най смешното е че си вярват че се борят за титла, ама наистина си вярват, а с тази игра още другата седмица чичо им Роси ще им го сложи.


Ами и аз имам такива подозрения за любимия парфюм на съдиите, само че със зеленикав аромат, да видим чии подoзрения ще са верни след края на сезона 8-) !

Гледа ли вчера мача на Лудогорец? Да видя парфюми? Рипайте срещу Лудогорец- и не виждайте виновника-после да не се оплаквате и жалвате!

stone
Мнения: 93
Регистриран на: 20 окт 2017 19:43

Re: Сезиране за Каранга

Мнениеот stone » 11 мар 2018 18:08

Чичо Роси, давай!

Потребителски аватар
xtremeee
Мнения: 209
Регистриран на: 21 апр 2015 16:41
Контакти:

Re: Сезиране за Каранга

Мнениеот xtremeee » 11 мар 2018 18:14

В Европа да бяха останали 8 човека ,но тука си имат съдии!

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Пирин - ЦСКА- София: мач на вниманието на прокуратурата!

Мнениеот Вълчан » 11 мар 2018 18:28

Точно във 51 минута Каранга си позволи да удари макар и леко противник със лакът.За такъв опит изгониха онзи ден Вутов...нищо че бе при спряла игра.

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Сезиране за Каранга

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 11 мар 2018 18:35

Споко, задават се драстични промени в политическата обстановка, въпреки Председателството, въпреки маанетата на ББ пред началниците от Брюксел, въпреки потупванията по рамото, въпреки хвалбите.

И този път няма да има прошка - всеки, който е бил "погален" по главицата от ГЕРБ, ще страда... 95% от държавните служители насила или не, гласуват за ГЕРБ. Ще има сериозни чистки, които ще започнат от службите. След това да се готвят всички останали.

Неминуемо ще има и разместване на пластовете при собствениците на отбори.

Потребителски аватар
THE_ALIEN
Мнения: 489
Регистриран на: 30 юли 2016 07:44
Контакти:

Re: Любимият парфюм на съдията.

Мнениеот THE_ALIEN » 11 мар 2018 18:40

stone написа:
THE_ALIEN написа:
tornadooo написа:Абе имам подозрение че тази година любимия аромат на съдиите е люляковия, как мислите? Между другото да питам, как Каранга щеше да вкара ако беше изгонен заслужено за игра след съдийски сигнал и имащ вече картон? Иска ми се да питам също Жеферсон, колко нарушения трябваше да направи за да получи втори жълт картон, като се има предвид че още първият му клонеше към червен, добре че не беше последен в защита? Много са ощетени ЦСКА-София, горките, миличките, страшно са ощетени. Най смешното е че си вярват че се борят за титла, ама наистина си вярват, а с тази игра още другата седмица чичо им Роси ще им го сложи.


Ами и аз имам такива подозрения за любимия парфюм на съдиите, само че със зеленикав аромат, да видим чии подoзрения ще са верни след края на сезона 8-) !


Гледа ли вчера мача на Лудогорец? Да видя парфюми? Рипайте срещу Лудогорец- и не виждайте виновника-после да не се оплаквате и жалвате!


Къде съм споменал Лудогорец? Просто автора на темата спомена за парфюми с люляков аромат, аз си казвам за такъв със зелен, никъде не съм посочвал Лудогорец, ти го направи :roll: ! Нямам право на мнение ли и трябва само на люляковия парфюм да акцентираме? Не съм го гледал мача на споменатия от тебе отбор и не ме интерва, но щом ти така казваш, че нямало парфюми във вчерашния мач, ок, доверявам ти се ;) Парфюмите си проличават в Европа ;) !

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Любимият парфюм на съдията.

Мнениеот dreben23 » 11 мар 2018 18:52

tornadooo написа:Абе имам подозрение че тази година любимия аромат на съдиите е люляковия, как мислите? Между другото да питам, как Каранга щеше да вкара ако беше изгонен заслужено за игра след съдийски сигнал и имащ вече картон? Иска ми се да питам също Жеферсон, колко нарушения трябваше да направи за да получи втори жълт картон, като се има предвид че още първият му клонеше към червен, добре че не беше последен в защита? Много са ощетени ЦСКА-София, горките, миличките, страшно са ощетени. Най смешното е че си вярват че се борят за титла, ама наистина си вярват, а с тази игра още другата седмица чичо им Роси ще им го сложи.


Той си разкварва топката Фернандиньо от три мача насам и никой не го пъди, ти само този ли гледа? Люляка ми замириса, ами идва пролет, ти какво очакваш да не мирише на люляк и лавандула ли? Вас га ви лягат на кокичета ли мирише, макар че не знам на кой отбор си фенче. Кажи, че си объркал мачо за 1Х2 на 1.35 резил, немой ми прави теми, че си сад в индивидуален план, браточка, аз съм си хепи, армейското съсловие си е хепи, щото бихме с хепи енд и ние! :)

[offtopic]Ще ставаме шампиончета! :lol: :lol:[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот dreben23 » 11 мар 2018 19:36

Имам бум бум хахаха! :)
Изображение
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот peliforewer » 11 мар 2018 21:00

Много е готино да четеш сини и зелени как реват в един глас,този Каранга сън не им дава,феновете на Гонзо и Гара и на Моци,Дяков и разградските бекчета да апелират за честна игра и феърплей е много смешно,а да говорят за съдийска помощ е нахално.Пишете доноси Бе там ви е силата.Чудя се и на този заблуден заралия дето вместо да иска ЦСКА да бият Левски за да може Берое да станат трети реве постоянно против ЦСКА,толкова си бероец,за Берое има по-малко коментари отколкото за ЦСКА.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта