Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

btr
Мнения: 143
Регистриран на: 08 окт 2009 22:07
Контакти:

Re: Едно по едно

Мнениеот btr » 05 яну 2018 22:50

хохоооохоооо, събрали се тука едни умници и си задават въпроси за отбор, който уж въобще не ги интересува и не е признат от никой освен от припознавачи!? интересно защо само този отбор им е в устенцата? не е ли по-добре за тези "заинтересовани" да задават въпроси за техния фантазьор, който преди 6-7 месеца риевеше, че не го интересува обора на народа и е там случайно, а изведнъж зе да води играчи и тренери, които със сигурност струват пари, които той заявяваше, че НЕМА. кАде се скриха ревльовците то тръстове и мръстове, къде уж контролираха и риевяха до небето, че обора на народа се води към фалит и живурка на кредити. така, е неуважеми, какъв е Ганчев, вие може да си пускате теми колко искате, но отговора обикновено го полуавате изотзад. :shock:

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Едно по едно

Мнениеот tornadooo » 07 яну 2018 14:18

kamilata3 написа:ХАХА ,как умело играеш с думите,уж бил казал а сега имало скрит подтекст,много ясно ,че не му е много приятно на един футболист като трябва да напусне,но никъде не чух да каже ,че са се държали като роб с него,а това с постоянното дъвкане кое ЦСКА е нашето ,остави на феновете на ЦСКА,не си блъскай главата с мислене,без да се засягаш ,но не ти се отдава,много неща написа но без доказателства,без да защитиш тезата си,всичко е на ниво квартална кръчма,само там така се изказват " а бе слушай ме ти мене аз ти казвам",насочи вниманието си към своя тим остави ЦСКА на нас.

Доста добре ми се отдава мисленето, защото не съм на медикаменти които да го замъгляват за разлика от други. Това че Ганчев е една останка от мутренските години в България може би само ти не си го разбрал, Галчев кой знае какви "препоръки" е получил та да внимава какво ще каже, цесекар като него да го изгонят очевидно не ви пречи, вие не сте хора на честта и принципите, а такива които застават зад този с парите. А какво ще кажеш по въпроса с чужденците, с които продължавате да се пълните, нали имате традиции и школи, нали ще помагате за силен национален отбор ??? Да лаете по Лудогорец може, а като правите същото няма проблем. А какво ще кажеш за това че Ганчев ще "подкрепя" финансово Етър, сигурен съм че Етър ще играе еднакво мотивирано срещу всички отбори. Гнусно, гнусно, гнусно, само с тази дума мога да олицетворя това нещо което подкрепяте.

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Едно по едно

Мнениеот kamilata3 » 07 яну 2018 22:28

tornadooo написа:
kamilata3 написа:ХАХА ,как умело играеш с думите,уж бил казал а сега имало скрит подтекст,много ясно ,че не му е много приятно на един футболист като трябва да напусне,но никъде не чух да каже ,че са се държали като роб с него,а това с постоянното дъвкане кое ЦСКА е нашето ,остави на феновете на ЦСКА,не си блъскай главата с мислене,без да се засягаш ,но не ти се отдава,много неща написа но без доказателства,без да защитиш тезата си,всичко е на ниво квартална кръчма,само там така се изказват " а бе слушай ме ти мене аз ти казвам",насочи вниманието си към своя тим остави ЦСКА на нас.

Доста добре ми се отдава мисленето, защото не съм на медикаменти които да го замъгляват за разлика от други. Това че Ганчев е една останка от мутренските години в България може би само ти не си го разбрал, Галчев кой знае какви "препоръки" е получил та да внимава какво ще каже, цесекар като него да го изгонят очевидно не ви пречи, вие не сте хора на честта и принципите, а такива които застават зад този с парите. А какво ще кажеш по въпроса с чужденците, с които продължавате да се пълните, нали имате традиции и школи, нали ще помагате за силен национален отбор ??? Да лаете по Лудогорец може, а като правите същото няма проблем. А какво ще кажеш за това че Ганчев ще "подкрепя" финансово Етър, сигурен съм че Етър ще играе еднакво мотивирано срещу всички отбори. Гнусно, гнусно, гнусно, само с тази дума мога да олицетворя това нещо което подкрепяте.


Ти готов ли си да докажеш че ще помага финансово на Етър или поредните ти празни от смисъл думи.Школата ако не си разбрал ни беше разбита,след като взеха четвърти километър и много от децата отидоха в разград,тях питай къде са им юношите,колко национала има ЦСКА я провери като ти се одава мисленето.Понеже си много отворен колко национала имат Лудогорец колко ЦСКА.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Едно по едно

Мнениеот tornadooo » 08 яну 2018 12:46

kamilata3 написа:
tornadooo написа:
kamilata3 написа:ХАХА ,как умело играеш с думите,уж бил казал а сега имало скрит подтекст,много ясно ,че не му е много приятно на един футболист като трябва да напусне,но никъде не чух да каже ,че са се държали като роб с него,а това с постоянното дъвкане кое ЦСКА е нашето ,остави на феновете на ЦСКА,не си блъскай главата с мислене,без да се засягаш ,но не ти се отдава,много неща написа но без доказателства,без да защитиш тезата си,всичко е на ниво квартална кръчма,само там така се изказват " а бе слушай ме ти мене аз ти казвам",насочи вниманието си към своя тим остави ЦСКА на нас.

Доста добре ми се отдава мисленето, защото не съм на медикаменти които да го замъгляват за разлика от други. Това че Ганчев е една останка от мутренските години в България може би само ти не си го разбрал, Галчев кой знае какви "препоръки" е получил та да внимава какво ще каже, цесекар като него да го изгонят очевидно не ви пречи, вие не сте хора на честта и принципите, а такива които застават зад този с парите. А какво ще кажеш по въпроса с чужденците, с които продължавате да се пълните, нали имате традиции и школи, нали ще помагате за силен национален отбор ??? Да лаете по Лудогорец може, а като правите същото няма проблем. А какво ще кажеш за това че Ганчев ще "подкрепя" финансово Етър, сигурен съм че Етър ще играе еднакво мотивирано срещу всички отбори. Гнусно, гнусно, гнусно, само с тази дума мога да олицетворя това нещо което подкрепяте.


Ти готов ли си да докажеш че ще помага финансово на Етър или поредните ти празни от смисъл думи.Школата ако не си разбрал ни беше разбита,след като взеха четвърти километър и много от децата отидоха в разград,тях питай къде са им юношите,колко национала има ЦСКА я провери като ти се одава мисленето.Понеже си много отворен колко национала имат Лудогорец колко ЦСКА.

Тоя пак с доказателствата... пич много ме забавляваш, ок вярвай си.Това че децата са предпочели да се развиват качествено в Разград, а не на порутения ви комплекс не е по моя вина. Като сте голям отбор с 2 милиарда фена да сте си я поддържали и развивали.

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот kamilata3 » 08 яну 2018 15:07

Какво значи тоя пак с доказателства,тогава всеки може да си говори за всеки каквото си иска ,ти като си написал нещо значи ли че е вярно,как може да клеветиш даден човек и отбор,много даваш акъл иначе ,но когато трябва да стане нещо по правилата бягаш по тъча,като отидоха да се развиват колко от тях се развиха,нещо не виждам нито един да играе в Лудогорец,говориш си наизуст неща и изтъкан от омраза само плюеш ей така колкото да не заспиш,наистина се убеждавам ,че ти и още трима четирима с всеки изминал ден ставате все по дребни души,ето затова държавата е на това дередже,заради дребни души.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот tornadooo » 09 яну 2018 14:23

Дребни души са тези дето плащат на диемите а те ги манипулират и изписват грешно името на един определен отбор... случайност, не мисля, амаааа да няма доказателства. Успокой се и за Ганчев и Етър няма, то е ясно че официално той няма как да подпомага два отбора в една група, затова има фирми на леля му, баба му и т.н.... трябва ли да обяснявам схеми на най големите схемаджии с най схемаджийския отбор. То и недохранените дечица в Гватемала знаят за какво става дума само ти не знаеш. А ако толкова искаш доказателства, гледай сега на пролет как ще играе Етър срещу ЦСКА и как срещу Лудогорец и Левски.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот Red_Neck » 09 яну 2018 14:46

Торнадооооо, ... тия 9 тека още ли ти държат влага? :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот kamilata3 » 09 яну 2018 15:25

tornadooo написа:Дребни души са тези дето плащат на диемите а те ги манипулират и изписват грешно името на един определен отбор... случайност, не мисля, амаааа да няма доказателства. Успокой се и за Ганчев и Етър няма, то е ясно че официално той няма как да подпомага два отбора в една група, затова има фирми на леля му, баба му и т.н.... трябва ли да обяснявам схеми на най големите схемаджии с най схемаджийския отбор. То и недохранените дечица в Гватемала знаят за какво става дума само ти не знаеш. А ако толкова искаш доказателства, гледай сега на пролет как ще играе Етър срещу ЦСКА и как срещу Лудогорец и Левски.


Ти наистина си много малък човек,каква е тая теория на конспирацията,така плямпахте и за Ботев и Пирин на Армията ,а те си взеха точка,защо не писа теми за Лудогорец срещу Марек и Миньор с децата,където се видя за какво става дума,но тук си седнал да ми обясняваш за схеми и кой какво знаел,аман от професори като теб,не съм вярвал ,че има такива жалки хора ,но най-хубавото е ,че сте на изчезване.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот kamilata3 » 09 яну 2018 15:28

[offtopic]После реват ,че им трият темите,ти и още трима, такива безумия пишете,че сте предизвикателство за най-големите психиатри.[/offtopic]
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот tornadooo » 09 яну 2018 17:28

[offtopic]Изобщо не сме на изчезване, знаеш ли по какво разбирам. Че когато аз, втори, трети напишем тема по повод ЦСКА-София и странните неща около този отбор, темите изчезват безследно, но преди да изчезнат виждам колко много здравомислещи хора има все още, а само по себе си изчезването на тези теми показва кой е дребната душица, този който не му понася истината и в момент на безсилие няма какво друго да направи освен да си зарови главата в пясъка. И ще кажа за стотен път, тъй като разбирам че си фен на ЦСКА-София в момента <няма лошо>, аз никога не съм имал нещо против ЦСКА, отбор постигнал страшно много и тук и в Европа, единственото важно е да излезете от съня си и да разберете че отбора който подкрепяте не е ЦСКА, и когато утре Ганчев му скимне нещо друго, пак ще останете с пръст в устата с поредния фалирал клуб.[/offtopic]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта