ЦСКА 1948 - актуални новини, стратегии и визия за бъдещето

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

bellamy_99
Мнения: 288
Регистриран на: 22 юли 2015 16:03

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот bellamy_99 » 08 авг 2016 15:02

krumeto написа:
koisa написа:ЦСКА 1948 много дълбоко бърка в душичките на припозналите Литекс. 8-)


След две години ролите на двата тима в ППЛ ще бъдат разменени - ще полетят едните нагоре, другите надолу! :)


Само още толкова ли Гела ще се прави на футболен бос или него скоро ще го шитнат :mrgreen:
Проблемът е, че правата на сегашните модератори са безсрочни и те блокират всякакви опити да организираме избор на нови. Моля, отнесете това оплакване до някое отговорно лице, което да осигури възможност да проведем избори на нови модератори.

Потребителски аватар
Маги Стралска
Мнения: 749
Регистриран на: 10 мар 2014 18:45

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот Маги Стралска » 08 авг 2016 15:02

пожелавам успех и на този ЦСКА.... но за съжаление.... и той все още не може да ме грабне за фенка....

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3964
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот djd » 08 авг 2016 15:09

Не бил Георги Божилов, дето е в Берое сега. Най ми бил юношка набор 99. :)
http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?video=70909

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот ММ1914 » 08 авг 2016 15:16

Beladona написа:
ММ1914 написа:
kiril.a.d написа:
Beladona написа:Днес е паметен ден ! Първа тренировка от 18 ч на стадиончето в квартал Обеля !

Всеки е добре дошъл ! :)

Помня игрището на село Обеля - там съм служил, 1977 - 1979 г., там съм и полагал клетва, към Родината - но какво общо има това игрище с ЦСКА?.....
Да бяха се обърнали към Гришата и нямаше да имат проблем да ползват игрищата на ЦСКА за тренировки и мачове!...

Трудовак ли си бил? Нормално е да се казваш Кирчо. :mrgreen: Може и да мина да ви видя на тренировката. Любопитно ще е.


И на мен ми е любопитно докъде ще я добутат феновете ..... Мини , всеки е добре дошъл !!!

Всеки фен на , който и да е отбор !!!

Имам приятели ЦСКА-ри, мисля че поне един от тях ще дойде. Това е малко връщане към корените на футбола - група привърженици правят футболен отбор. Да има и такива очакващи изгоди от участието си в този отбор, но все пак сме хора, всеки си гони интересите както може.
Иначе всички са против модерния футбол, но ако им кажеш че няма да има трофеи 4 години и скачат като попарени. Надявам се този проект да успее.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот ММ1914 » 08 авг 2016 15:19

Обичам Левски написа:Ако бях фен на Цска щях да подкрепя отбора на Генерала, а не ГМО-то на Гриша Ганчев.Не били Литекс ама 7 играчи от титулярния състав на Гмо-то са от Литекс :lol: :lol: :lol:

Заедно с куцичкия и другите от ръководството на Литекс.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3964
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот djd » 08 авг 2016 15:19

Маги Стралска написа:пожелавам успех и на този ЦСКА.... но за съжаление.... и той все още не може да ме грабне за фенка....

Ами те нямат още отбор като хората, не са изграли нито един мач. Няма как да те грабнат.
Мен нито те, нито гришовия клуб ме кефи на тоя етап. Нещо се скъса в мене от тия щуротии.
Ще гледам засега мачове по телевизията, после ще ида и 2-3 пъти на стадиона, пък дано си харесам някой от двата клуба.
И на двата мача на ЦСКА-София бях за тях. Ама при загубата нещо не ми беше много тъжно. Нито пък при победата да съм се радвал кой знае колко много.

Потребителски аватар
Megatron_69
Мнения: 838
Регистриран на: 13 юни 2013 19:07
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот Megatron_69 » 08 авг 2016 15:21

Всичко това е чудесно,само се уточнете ЦСКА 3 ли сте или Лудогорец 3 ???
и успех...спортът е здраве,било то любителски или уж професионален....
Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб...
Когато си тъп е същото....
ЧОВЕК СЕ УЧИ ОТ ПРОВАЛА СИ,ОТ УСПЕХА НЯМА КАКВО ДА НАУЧИ....
4и4ковите 4ервенотри4ков4ета......

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот ММ1914 » 08 авг 2016 15:22

Маги Стралска написа:пожелавам успех и на този ЦСКА.... но за съжаление.... и той все още не може да ме грабне за фенка....

Няма как да те грабнат, все още една тренировка не са направили. Има време, ако се види че в ЦСКА 1948 нещата се развиват нормално, работи се на прилично ниво и до 5-6 години са членове поне на В група и участват в турнира за Купата на България, тогава вече ще може да се говори за тръпка. Засега е рано. Успех на новият проект.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот ММ1914 » 08 авг 2016 15:25

Megatron_69 написа:Всичко това е чудесно,само се уточнете ЦСКА 3 ли сте или Лудогорец 3 ???
и успех...спортът е здраве,било то любителски или уж професионален....

Така като гледам настроенията може да си сигурен че не са Литекс или Етрополе. Другото ще се види с времето. Да не споменаваме че преди една година на среща с феновете един български "великан" каза "аз съм имотен човек, на мен бази не ми трябват, ще ви построя стадион". После пък заедно с търбуха Крал/д/ев, прибраха стадиона ползван от един отбор.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
Megatron_69
Мнения: 838
Регистриран на: 13 юни 2013 19:07
Контакти:

Re: ЦСКА 1948 Актуални новини , стратегии и визия за бъдещет

Мнениеот Megatron_69 » 08 авг 2016 15:30

ММ1914 написа:
Маги Стралска написа:пожелавам успех и на този ЦСКА.... но за съжаление.... и той все още не може да ме грабне за фенка....

Няма как да те грабнат, все още една тренировка не са направили. Има време, ако се види че в ЦСКА 1948 нещата се развиват нормално, работи се на прилично ниво и до 5-6 години са членове поне на В група и участват в турнира за Купата на България, тогава вече ще може да се говори за тръпка. Засега е рано. Успех на новият проект.

Това сте вие левскарите,ако може ЦСКА до 5-6 години да е във В,до 15-20 в Б,и ако може НИКОГА в А....
Ама докато Домуса е тук,първенството е вторенство-не го ли разбрахте???
ЦСКА не ви е проблемът сега....
Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб...
Когато си тъп е същото....
ЧОВЕК СЕ УЧИ ОТ ПРОВАЛА СИ,ОТ УСПЕХА НЯМА КАКВО ДА НАУЧИ....
4и4ковите 4ервенотри4ков4ета......


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта