Тодор Батков вече не е съдружник с Кирил Домусчиев

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тодор Батков вече не е съдружник с Кирил Домусчиев

Мнениеот 1982 » 16 яну 2015 15:52

Гела монополизира целия футбол у нас, това е краят на играта. Ако бяхме държава на място, това нямаше как да стане. ТВ Правата на цялата А група да се държат от ....... Лудогорец. :shock: :shock:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Тодор Батков вече не е съдружник с Кирил Домусчиев

Мнениеот kanar76 » 16 яну 2015 15:52

Батков продаде дял на Домусчиев
Босът на "Левски" вече не е съсобственик на "Футбол Про Медия"



Тодор Батков вече не е съдружник с Кирил Домусчиев, разбра БЛИЦ от сигурни източници. Босът на "Левски" се е оттеглил от "Футбол Про Медия" - фирмата, притежаваща телевизионните права за родните футболни мачове, в която адвокатът имаше основен дял заедно със собственика на Лудогорец.

Батков е продал своите 50% на Домусчиев. По този начин "Футбол Про Медиа" става изцяло собственост на благодетеля на Лудогорец, който през миналата година откупил и 10-те процента от "титаните" Димитър Борисов и Иво Иванов.

Сумата, която Батков ще вземе от Домусчиев за момента, не е известна, но парите са от важно значение за адвоката, който едва успява да се справя с финансирането на "Левски".

На среща в БФС днес Батков е обявил пред босовете на клубовете от "А" група, че е продал на Домусчиев своя дял от фирмата. Борислав Михайлов събра шефовете на отборите от елита за разискване на телевизионните права. Домусчиев е гарантирал пред клубовете, че плащането към тях ще бъде изрядно през 2015 година. Бизнесменът бил много доволен от сътрудничеството с "Нова телевизия", които имат договор с "Футбол Про Медиа" за излъчването на мачовете.

На сбирката в БФС представителите на клубовете са демонстрирали задоволство от факта, че и занапред ще се работи с "Нова телевизия". За повечето от отборите е много важно да получават навреме парите от тв правата, тъй като средствата са ключови в приходната част от бюджетите им.

Потребителски аватар
nib
Мнения: 797
Регистриран на: 22 окт 2010 22:24
Контакти:

Re: Тодор Батков вече не е съдружник с Кирил Домусчиев

Мнениеот nib » 16 яну 2015 15:54

Браво на гела, спонсор е на цялата "А" група :o БЛАГОДАРИМ ти Геле :twisted:

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Тодор Батков вече не е съдружник с Кирил Домусчиев

Мнениеот IvailoRz » 16 яну 2015 15:58

Помня как половината сезон не се даваха мачове . Тогава недоволствахме .. намери се кой да вземе правата , пак недоволстваме . Е е ? Някой да извади ... ?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тодор Батков вече не е съдружник с Кирил Домусчиев

Мнениеот 1982 » 16 яну 2015 16:00

IvailoRz написа:Помня как половината сезон не се даваха мачове . Тогава недоволствахме .. намери се кой да вземе правата , пак недоволстваме . Е е ? Някой да извади ... ?


Знаеш ли какво е конфликт на интереси ??

Това е все едно, Флорентино Перес да държи ТВ правата на цялата Ла Лига и да плаща пари на останалите клубове.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Тодор Батков вече не е съдружник с Кирил Домусчиев

Мнениеот kanar76 » 16 яну 2015 16:00

Босът на „Левски” Тодор Батков потвърди новината че е продал на Кирил Домусчиев 50-те процента от акциите си във фирма „Футбол Про Медия”.

„Да, така е. Всъщност, ако трябва да бъда откровен пред вас – сделката беше осъществена още в края на ноември, но никой не и даде гласност. Днес имахме среща за телевизионните права, на която съобщихме за промяната. Явно оттам е изтекла информацията, в което няма нищо лошо.

Вижте, ще бъда откровен с вас. Осъществих сделката с Кирил Домусчиев в името на „Левски”. Продадох акциите си срещу 500 000 лева. Времената са тежки, нашият клуб не е в онова цветущо състояние, за което многобройните ни привърженици мечтаят. И трябва по някакъв начин да закърпваме положение.
Последна промяна от kanar76 на 16 яну 2015 16:09, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Тодор Батков вече не е съдружник с Кирил Домусчиев

Мнениеот GOLEADOR » 16 яну 2015 16:08

Спортно-техническата комисия на БФС остави без промяна датата и часа на мача на дербито ЦСКА - "Лудогорец" поради несъгласие на излъчващата телевизионна компания "Нова броудкастинг груп".

По искане на същата компания обаче премести други пет мача от А група, включително и друго дерби - между "Левски" и "Литекс".

Червените искаха срещата с шампиона да се премести в неработен ден, за а се даде шанс на повече публика да присъства на стадион "Българска армия". Този мотив не касае в голяма степен отбора на "Лудогорец".

"Нова броудкастинг груп", която излъчва мачовете от А група по "Диема" и "Нова спорт", обаче отказа промяна в програмата. Той остава в петък, 21 ноември от 17.45 часа.

"Вземайки предвид несъгласие на "Нова броудкастинг груп" и "Футбол про медиа"за пренасрочване на срещата от 16-ия кръг на А група между отборите на ПФК "ЦСКА" и ПФК "Лудогорец", тя ще се играе по програма", се казва в решението на СТК.

В същото време телевизията и "Футбол про медиа" издействаха промяна на няколко други мача. "Славия" и "Ботев" (Пловдив) ще играят на 29 ноември от 13.30 часа вместо от 14.00 часа.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
parazit
Мнения: 1085
Регистриран на: 10 сеп 2014 12:36

Re: Тодор Батков вече не е съдружник с Кирил Домусчиев

Мнениеот parazit » 16 яну 2015 16:08

Футболните босове в България приеха оферта, която ще вкара във футбола 30 млн. лева за период от 5 години, като парите са свързани с телевизионните права. Днес в БФС се проведе среща между собствениците на клубове, Борислав Михайлов и фирмата „Футбол Про Медия“, която държи правата в момента.

Офертата на фирмата е да плати 30 млн. лева за период 2016-2020 година и да държи телевизионните права. Офертата е била единодушно приета от клубовете, които са били представени от най-ръководните си фактори – Тодор Батков от Левски, Александър Томов от ЦСКА, Николай Гигов от Локомотив София, Кирил Домусчиев от Лудогорец и представители на другите клубове.

През 2016 и 2017 година за телевизионните права ще бъдат платени по 5,5 млн. лева. За 2018 година сумата се вдига на 6 млн. лева, а за последните две години от новия договор сумата се вдига на 6,5 млн. лева.


"Футбол Про Медия" е собственост на боса на Лудогорец Кирил Домусчиев, който преди няколко месеца откупи дяла на колегата си от Левски Тодор Батков.


Домусчиев вече притежава и А група.Явно си поставя за цел да оправи целия ни футбол,а като държи ТВ правата няма как някой да ощети Лудогорец.Голям умник е.

Потребителски аватар
Logical person
Мнения: 3103
Регистриран на: 12 юли 2013 23:20
Контакти:

Re: Тодор Батков вече не е съдружник с Кирил Домусчиев

Мнениеот Logical person » 16 яну 2015 16:09

Вече Домусчиев е едноличен собственик.
Нещо задължава ли го да приеме най-добрата оферта ? - Не !!!
Нещо пречи ли му да изисква "патриоточен" коментар и да го получава ? - Не !!!

d.milanov
Мнения: 1436
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Тодор Батков вече не е съдружник с Кирил Домусчиев

Мнениеот d.milanov » 16 яну 2015 16:10

Ами такива са времената......... няма Гел, няма футбол...............има Гел, има футбол. Време е да имаме и свои нови футболни идоли. Някакви Камички, Любовци, бербовци ........ тия голфъри ли бяха?!?!? Честито на печалившите (знайни и незнайни футболни фенове)?


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта