Страница 1 от 3

БГ журналистите...

Публикувано: 28 фев 2014 13:02
от tzvetan_tee
Някой иска ли да коментира?


Изображение

Re: БГ журналистите...

Публикувано: 28 фев 2014 13:04
от boabbb
... колко стари новини си пазиш на компютъра, ли :? Оттогава що вода е изтекла по река Иртиш ... :mrgreen: :lol: :mrgreen:

Re: БГ журналистите...

Публикувано: 28 фев 2014 13:05
от loko1
tzvetan_tee написа:Някой иска ли да коментира?


Изображение



Какво да се коментира духат на който плаща, на нас, на вас, на тях сега.

Re: БГ журналистите...

Публикувано: 28 фев 2014 13:12
от shotgun blues
Левски влезе в историята !В самата статия "Сините за пореден път доказаха ,че са голям европейски отбор" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: БГ журналистите...

Публикувано: 28 фев 2014 13:20
от dickinson
какво има за коментиране
и двете новини са правилно отразени

Re: БГ журналистите...

Публикувано: 28 фев 2014 13:22
от BFS
E какво има да се коментира??? Правилно са го написали. Ти мислиш ли, че Лудогорец имат толкова много фенове???? От тия 30 000 човека има 25 000 хиляди отвратени от футбола и от някой фенове на т.н. ни грандове. Хората просто присъстваха и се радваха на успеха на един отбор от България, който демонстрира приличен футбол във финалната фаза на вторият по сила футболен турнир на континента.
Чудното е защо т.н. отбори на народа допускат срещу тях да се генерира толкова много омраза благодарение на 100-200 фена, които скандират името на трети отборпо време на футболен мач в който техният отбор не участва.
Лудогорец се превърна в национална кауза именно благодарение на тях. Дори мога да ви кажа, че който и да е отбор, би бил национална кауза когато ни представя толкова добре в турнир с международно участие.

Re: БГ журналистите...

Публикувано: 28 фев 2014 13:23
от loko1
и да спорАнал не са журналисти, а лакеи отдавна съм ги от....

Re: БГ журналистите...

Публикувано: 28 фев 2014 13:42
от shotgun blues
Е айде стига ,левскарите се опитват да изкарат ,че при техните успехи е нямало големи заглавия и еуфория ........да поствам ли Минутките на водещия на Томислав Русев и т.н ...... 8-) дали имаше и ще има ли такива за Лудогорец ....едва ли ;)

Re: БГ журналистите...

Публикувано: 28 фев 2014 13:43
от PFC Litex
tzvetan_tee написа:Някой иска ли да коментира?


Изображение

Толкова ли е трудно да се направи разликата във времето и промените в отразяване на събития?
Все едно да сравняваш отразяването на футболен мач по ТВ преди 8 години със сега.

Определено търсите под вола теле.

Re: БГ журналистите...

Публикувано: 28 фев 2014 13:53
от fcb_bg
За левите 0 харесвания, за другите има... :lol: