ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

uppercut
Мнения: 422
Регистриран на: 04 яну 2012 13:29
Контакти:

Re: ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Мнениеот uppercut » 16 юли 2013 16:57

В държава в която законите не се спазват това е невъзможно
BULTRA-100 написа : Твърдо зад Н.Бареков който обича Ботев трябва да го подкрепи !
forever1912 написа : Vsi4ki vzimat pari, nqma mqsto za ugrizeniq.
Лудата банда написа : И помнете - Ботев шампион = Бареков ББЦ номер 28

Потребителски аватар
Adrian Monk
Мнения: 807
Регистриран на: 26 сеп 2010 10:47
Контакти:

Re: ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Мнениеот Adrian Monk » 16 юли 2013 16:59

soilwork написа:Заделил съм някое и друго евро от бачкането в странство,така че мога ли и аз да купя акции,когато всичко стане ясно и прозрачно :roll:

Разбира се че можеш, ако вече си забравил резултатите от т.н. "масова приватизация" преди години, или просто си бил много малък, за да участваш в нея... :lol: Схемата разбира се тук е друга, но принципът е един и същ: "Да го духат бедните"... 8-)
Последна промяна от Adrian Monk на 16 юли 2013 17:03, променено общо 1 път.
"... Знаете, че преди победата на деветосептемврийската революция в спорта и най-вече във футбола преобладаваха буржоазно-фашистки елементи. Народната власт не можеше да допусне това. Затова създадохме нашия ЦСКА". Д. Джуров

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Мнениеот zlatan » 16 юли 2013 17:00

Лупи и Батков една майка ги е раждала да знаете от мен.
Виж за бащата не съм сигурен,нашето си е помаче,докато Лупи май не :) :) :) :) :) :) :) .
Иначе за ЦСКА не искам да коментирам те си имат хиляди фенове които да се интересуват за отбора.
ЦСКА трябва да ги има.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
RIR
Мнения: 769
Регистриран на: 28 фев 2012 10:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Мнениеот RIR » 16 юли 2013 17:02

Този Уорън Дейвис изглежда не е най-популярният човек, който се занимава с благотворителност в Англия... Поне според бърз преглед в Google.

Както и да е, дано това не е някаква поредна лъжа и игра на ваш гръб. Ако наистина ще се реализира подобен модел ще е интересно как ще работи тук. Това, че работи на Запад нищо не означава!

А всеки, който инвестира в акции може да се надява на печалба от тях, но и трябва да е наясно, че тези акции е възможно да губят стойност. И тук най-важното е да погледнем колко печеливш е футбола у нас и колко от около 10 млн. лева бюджет годишно, който е нормален за отбор като ЦСКА за да е успешен, може да се събере от споснори.

Моят съвет към ЦСКА-рите, които мислят е за акции е първо да почнат да си купуват сезонни карти, последната фланелка, други артикули и т.н. Като видят, че не е ментак работата - да харчат.

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Мнениеот Заклет Левскар » 16 юли 2013 17:02

Adrian Monk написа:
soilwork написа:Заделил съм някое и друго евро от бачкането в странство,така че мога ли и аз да купя акции,когато всичко стане ясно и прозрачно :roll:

Разбира се че можеш, ако вече си забравил резултатите от т.н. "масова приватизация" преди години, или просто си бил много малък, за да участваш в нея... :lol:

... както в предаването "Каналето" я наричаха масова приебатизация :)
Добре, че тогава учавствахме с някакви бонове, които бяха безплатни, ама някои гушнаха милиони...
Последна промяна от Заклет Левскар на 16 юли 2013 17:05, променено общо 1 път.
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
джони
Мнения: 2113
Регистриран на: 31 май 2010 19:02
Контакти:

Re: ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Мнениеот джони » 16 юли 2013 17:04

Рейнджърс се е управлявал точно по същия модел и знаете до къде я докараха.Това наистина намирисва на измамата на века,в началото ще е голяма еуфория,фенове ще купуват акции,подлъгани бизнесмени също,но също така и борсови спекуланти,точно в пика на еуфорията ще почнат да се разпродават много акции и тези които са дали пари ще увиснат като прани гащи излъгани
Последна промяна от джони на 16 юли 2013 17:05, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13858
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Мнениеот Pichichi » 16 юли 2013 17:04

От това което чувам и чета мога да кажа че не съм оптимист. Лупи ще прави финансови еквилибристики с
някакво поставено лице от Англия, а от 53-та сигурни бизнесмени засега нито едно име.

Потребителски аватар
stn
Мнения: 2236
Регистриран на: 04 май 2012 13:38

Re: ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Мнениеот stn » 16 юли 2013 17:04

Заклет Левскар написа:Да речем, че и аз имам някой лев или юро и искам да купя акции. Какво означава това? В една предишна тема колега фен на ЦСКА написа, че който има акции става едвали не съсобственик. Ако е така, значи ли, че примерно в края на всеки месец, като се тегли чертата за разходите всеки акционер ще трябва да дава пари за издръжка на клуба?


Не.
Умира бавно този, който бяга от страстта и водовъртежа на чувствата, които връщат блясъка в очите и спасяват тъжните сърца...

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Мнениеот Заклет Левскар » 16 юли 2013 17:06

stn написа:
Заклет Левскар написа:Да речем, че и аз имам някой лев или юро и искам да купя акции. Какво означава това? В една предишна тема колега фен на ЦСКА написа, че който има акции става едвали не съсобственик. Ако е така, значи ли, че примерно в края на всеки месец, като се тегли чертата за разходите всеки акционер ще трябва да дава пари за издръжка на клуба?


Не.

ок
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3211
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: ЦСКА ще стане първото публично акционерно дружество.

Мнениеот sirius123 » 16 юли 2013 17:11

Мътна и кървава.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта