Пореден национал от екзотична държава привлича Етър 1924. Към 24- годишния Жерсон Рибейро, който има участие за първия отбор на Кабо Верде /острови Зелени нос/, се присъедини националът на Сиера Леоне – Сюлейман Сесай. Нападателят е израснал в академията на „Интер" (Милано), а после две години е бил част от първия отбор на „Парма", но без официален мач, информира Dariknews.bg.
Сесай е роден във Фрийтаун, столицата на Сиера Леоне, на 19 септември 1991 г. и е висок 182 сантиметра. От 2006 г. е в академията на миланския гранд. Любопитно е, че на 13 февруари 2008 г. тогавашният треньор на Интер Роберто Манчини го пуска в контрола срещу втородивизионния швейцарски Киасо, в която вкарва гол за крайното 3:3. После Сесай минава през Парма и белгийския ФК Брюксел. В националния отбор на Сиера Леоне дебютира в квалификациите за Купата на Aфриканските нации през октомври 2010 г. в мача срещу ЮАР, завършил 0:0. В Етър 1924 е от началото на лагера в Белек.
Белгийският стопер Лоран Кастелана, който вкара гола в контролата с ФК Баку, завършила 1:1, пък е роден в Лиеж на 17 януари 1987 г. Той е висок 185 сантиметра и тежи 84 килограма. Действа като централен защитник и десен бек. Юноша е на Стандарт Лиеж, 18-годишен е привлечен във втородивизионния холандски Маастрихт, където до 2012 г. изиграва 164 мача.
футболисти от Кабо Верде,Сиера Леоне и откъде ли не в ЕТЪР.........закакво говорим