Тема за футболното хулиганство

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Vailo
Мнения: 556
Регистриран на: 31 мар 2008 14:23
Контакти:

Re: Българското футболно хулиганство (в кавички)

Мнениеот Vailo » 14 авг 2010 04:10

точно обратно - от около месец насам темите във възхвала на хулиганизма и ултрас "културата" никнат като гъби

в сезона когато Левски влезе в ШЛ в предварителните кръгове игра с измислено отборче на име Атирау..при резултат 2-0 в София и очевидно безпроблемен реванш от сектора с т.нар. ултраси полетя дъжд от факли и съдията прекрати мача за няколко минути... За щастие срещата се доигра и се отървахме само с глоба. В последствие ни глобяваха на всяко домакинство и бяхме заплашени от домакинство без публика или отнемане на такова. Ако тва ви е подкрепата - не мерси! :evil:

Потребителски аватар
athom
Мнения: 766
Регистриран на: 03 юни 2008 18:35
Skype: athomic
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Българското футболно хулиганство (в кавички)

Мнениеот athom » 14 авг 2010 07:24

Абе кви хулигани, кви 5 лева бе? Фанали се някви алкохолизирани наркоманчета в синьо, червено, лилаво и пембено да си мислят че думата им се чува и тежи на мястото си.


СМЕХ!


Заминавайте господа недорасляци да праите оборот на Синьото и на там кактоимсеказва чорбарската кръчма и не занимавайте нормалните хора с псевдоцелите на живота си!


Цел живот разни...абе кво ли се занимавам...
slavia_forever написа:При 2:2 за немците не играе толкова психологическия фактор.



Изображение

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 1988
Регистриран на: 08 окт 2008 08:11
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Българското футболно хулиганство (в кавички)

Мнениеот Lyubooo » 14 авг 2010 08:06

хахахаха
мнооого ми хареса това, че някакъв видял да бият хора, но видиш ли затова винаги си имало причина!
хахахаха

пичовете дето защитават агитките, да вземат да се върнат 30-40 години назад във времето и да видят как стадионите се пръскаха по шевовете от публика!
после да погледнат сегашната картинка по трибуните и да почнат да поразсъждават малко!

аз лично предпочитам пълен стадион със семкаджии, отколкото само един сектор с публика, която знае само 1-2 песни за отбора си, а останалото е псувни към футбулисти, треньори, съдии и всеки, който им се изпречи пред окото!

между другото на Тича в сектора със семкаджиите има такива типове с такъв остроумен език, че репликите, които хвърлят по време на мач, може да те накарат да се смееш седмици наред!!!

Не трябва да се заблуждаваме, че безнаказаното хулиганството, което заля стадионите през последните 20 години, е основната причина, те да са си празни, Сигурен съм, че ако почнат да се пращат тея хулигани там където им е мястото, то публиката ще се завърне!

сега се сещам че преди години, агитката влизаше безплатно на стадиона, докато семкаджиите винаги си плащаха билетчето! Респект към семкаджиите!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

boji_levski
Мнения: 290
Регистриран на: 15 фев 2009 12:13
Контакти:

Re: Българското футболно хулиганство (в кавички)

Мнениеот boji_levski » 14 авг 2010 08:56

В.Апостолов написа:Има някакво изкривено разбиране на хората от секторите А и В ( под секторите А и В имам впредвид тези хора които са меко казано семкари и искат да гледат мачовете на тишина и дори се дразнят на шума от секторите с ултрасите ) в цяла България! Тези хора като видят 5 факли и 5 димки по време на мач, и започват да говорят, че Ние хората в агитките сме хулигани и т.н. Което не е така, от хулиган до ултрас има огромна разлика, поне така мисля аз. Защо не кажат, че сме хулигани когато по цял мач не спираме да подкрепяме отборите си с песни и хореографии? Просто всичко в нашата страна е изкривено. Някои родители не си пускат децата на мачове, защото имало реална заплаха от това да бъдат набити или премазани от агитките... Аз от близо 10 години ходя сам на мачовете на Левски и досега не съм видял някой да яде бой в сектора или около стадиона без причина, а откакто има стюарди в секторите можеш да си спокоен, че ако си спазваш правилата никой няма да те пипне. Вярно е, че има хора в секторите които са там за да си избият комплексите и да се покажат като големите мъже, но те са доста малко и честно казано мисля, че почти изчезнаха. Едно е сигурно, че в България има Ултрас култура а не Хулиганщина!

наистина ли не си виждал бой сектора ???? толкова ходиш на мачаве случайно да се сещаш мината година кво правеха сз в сектора?

rkk
Мнения: 160
Регистриран на: 24 мар 2008 17:49
Контакти:

Re: Българското футболно хулиганство (в кавички)

Мнениеот rkk » 14 авг 2010 09:00

Lyubooo написа:Сигурен съм, че ако почнат да се пращат тея хулигани там където им е мястото, то публиката ще се завърне!



Последната част на поредицата ще бъде посветена точно на това. ;)
Елементарно е да бъдат спряни, точно защото са малцинство, но няма да бъдат спряни, защото са мивка за властта. И на държавата й е удобно да поддържа футболното хулиганство по стадионите по споменатите в статията причини. А освен това, когато стане някоя беля, винаги може да извади от прашните архиви някой къде хулиган, къде "хулиган", и айдеееее - разкриваме престъпления. Въпреки че в 90% хванатото лице няма нищо общо със случая.

4oKuTo
Мнения: 674
Регистриран на: 18 яну 2010 17:24
Контакти:

Re: Българското футболно хулиганство (в кавички)

Мнениеот 4oKuTo » 14 авг 2010 11:22

Идиоти има във всяка агитка, в България дори са по-малко в сравнение с други страни, където стадионите са пълни.

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: Българското футболно хулиганство (в кавички)

Мнениеот Deliba6 » 14 авг 2010 12:11

4oKuTo написа:Идиоти има във всяка агитка, в България дори са по-малко в сравнение с други страни, където стадионите са пълни.

Определено, на стадиона има по-малко идиоти, отколкото в живота ни!!! ;) :twisted: :mrgreen:
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

rkk
Мнения: 160
Регистриран на: 24 мар 2008 17:49
Контакти:

Re: Българското футболно хулиганство (в кавички)

Мнениеот rkk » 14 авг 2010 18:00

Deliba6 написа:
4oKuTo написа:Идиоти има във всяка агитка, в България дори са по-малко в сравнение с други страни, където стадионите са пълни.

Определено, на стадиона има по-малко идиоти, отколкото в живота ни!!! ;) :twisted: :mrgreen:


Великолепно казано, между другото ;) :idea:

bm1914ls
Мнения: 194
Регистриран на: 28 фев 2011 10:07
Контакти:

Бой между ултраси на Левски и Берое на мача на националите

Мнениеот bm1914ls » 08 сеп 2012 16:43

Какво , по дяволите всъщност се случи!?Имаме си стари закачки с беройци,но не ми се струва редно,когато сме се събрали да подкрепяме БЪЛГАРИЯ , да се бием.
Петима фенове са задържани за хулигански прояви по време на футболния мач България-Италия, съобщи говорителят на Главна дирекция „Национална полиция" Георги Карадобрев.
[wrapimg=]http://gong.bg/uploads/news_images/201209/photo_verybig_296123.jpg[/wrapimg]
Двама от задържаните са непълнолетни. Те са задържани за палене и хвърляне на пиротехнически изделия на стадиона. Снети са им обяснения и ще бъдат предадени на родителите им.
[wrapimg=]http://ultras.bg/i/st/th/th_8567-6.jpeg[/wrapimg]
Останалите трима са пълнолетни и вероятно утре ще им бъдат наложени мерки от съда. Около 70-ата минута на мача в сектор "Б" на стадиона са възникнали сблъсъци между фенове на "Левски" и на "Берое". След мача обстановката е спокойна и няма инциденти.
Футболната среща се изигра тази вечер на националния стадион "Васил Левски" в столицата.
[wrapimg=]http://ultras.bg/i/st/th/th_8567-8.jpeg[/wrapimg]
Половин час преди началото на мача група от около стотина привърженици на "Левски" се отправи към Орлов мост, където по същото време бяха и ултрасите на ЦСКА. "Сините" фенове предизвикали колегите си, след което е станало мелето. По време на боя и от двете страни са хвърляни камъни и бутилки, има двама ударени униформени. Полицията е арестувала двама фенове, като единият е закаран за оказване на медицинска помощ. Има задържан за употреба на алкохол.

[wrapimg=]http://ultras.bg/i/st/th/th_8567.jpeg[/wrapimg]
http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?ca ... ideo=49332

Потребителски аватар
Vincenzo
Мнения: 1113
Регистриран на: 25 сеп 2011 15:20

Re: Бой между ултраси на "Левски" и "Берое"...

Мнениеот Vincenzo » 08 сеп 2012 16:50

И на мен ми е любопитно, ако може някой от ваш'те хора да поясни...
Изображение


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта