Страница 1 от 4
Мощно нема да ми пипате заглавието : БФС НА КАЛЕ !
Публикувано: 24 фев 2009 17:12
от GoingDown
Дупедавци на Литекс , смърт за вас бе !
Исках в неделя да си отида на мач а тея педали дебели ни преебават..... !
Заглавието на темата е редактираното от PFC Litex
Re: БФС на Кале !
Публикувано: 24 фев 2009 17:14
от a boy named goo
Гришата е опасен обаче, влезе в изпълкома и се почна

Re: БФС на Кале !
Публикувано: 24 фев 2009 17:23
от reebok
Да го духат всички в бфс бял ден дане видят

що трябва всички мачове да отлагат?
Онея селяни в Ловеч да си отложат мача, да отложат още 2-3 мача, а те зардаи прищяфката
на 2-3 отбора отлагат 30 мача.Освен това първенството в такъв случаи съвршва на 21 юни а участника в шл трябва да почне подготовка в началото на юли.
Re: БФС на Кале !
Публикувано: 24 фев 2009 17:25
от GoingDown
Смърт , Томе ако четеш форума кажи на Бфс , че феновете на Левски и Цска ще им ебеме майката

Re: БФС на Кале !
Публикувано: 24 фев 2009 17:31
от iskren
АРЕ СТИГА ГЛУПОСТИ БЕ!ТЕ ЕДИН ПЪТ ДА ВЗЕМАТ ЕДНО ПРАВИЛНО РЕШЕНИЕ ВИЕ ВСИЧКИ ПРОТИВ,КЪДЕ ЩЕ ГО ГЛЕДАТЕ ТОЗИ МАЧ АКО СЕ БЯХА ИГРАЛИ,ПО ТВ НАЛИ?ЗАЩО ДА ОТЛАГАТ САМО МАЧОВЕ НА КОИТО НЕ МОЖЕ ДА СЕ ИГРАЕ,АМИ ТАКА ДОСТА ОТБОРИ ЩЕ НАПРАВЯТ ДАЛАВЕРА ДА СИ ОТЛОЖАТ МАЧА,НАИ ВЕЧЕ ЦСКА !ДАБЕ ВИЕ НЕ МОЖЕТЕ ДА СЕ СЪБЕРЕТЕ ПРЕД ПАРЛАМЕНТА 500 ЧОВЕКА ЩЕ Е... М.... ДРУГИЯ ПЪТ НА БФС!
Re: БФС на Кале !
Публикувано: 24 фев 2009 17:31
от comandosa1
Пълна малоумщина е отлагането на първия кръг.
Довода е че нямало да има футбол, щяло да има кал и лед. Има си наредби и закони, има дежурни делегати и служебни лица които да преценят дали срещата може да се играе. Не може да се правят планове за неродения Петко и видиш ли щяло да бъде еди си какво, как знаете точно какви ще са условията? Ами тия отбори които са вложили пари в своите стадиони, за тях какво? Ами който отбор не си подготви стадиона- глоба, наказания лишаване от домакинства и така. Поредната простотия!
Re: БФС на Кале !
Публикувано: 24 фев 2009 17:34
от PFC Litex
Хайде малко по спокойно с острият тон и по-малко псувни.
Re: БФС на Кале !
Публикувано: 24 фев 2009 17:36
от МироСлав Велев
И като го точат до края на Юни това първенство, мислят ли, че новото трябва да започне в началото на Август
Значи през Юли и Почивка, и Лагери, Подготовка... миналата година имаше 2 месеца и кусур лятна пауза, тая година 1

Отделно, както някой спомена, участникът ни в ШЛ, ще започне да тренира още в началото на Юли - тоест за един Отбор, лятната "Ваканция" ще е един Уикенд, кажи речи

Re: БФС на Кале !
Публикувано: 24 фев 2009 17:37
от GoingDown
Кво по малко псувни , така ми се ходи на мач че ми се вика , а и точно тая неделя почивах , а сега не се знае кога ще отида на мач

Re: БФС на Кале !
Публикувано: 24 фев 2009 17:38
от PFC Litex
Защо да няма междинен кръг?
По програма първенството ни трябваше да свърши на 14.06.2009г.
Също така интересно ми е да разбера, как отлагането на кръга дава предимство на един отбор.