Страница 1 от 2

Я пак?

Публикувано: 24 фев 2009 09:30
от ZYKLON
От ръководството на клуба призоваха още феновете на ЦСКА да не изразяват по този начин гнева си към отбора. - Ако някой има някакви претенции към нас или към ЦСКА, нека да дойде в приемно време. Там ще бъдем и двамата изпълнителни директори. Ще ги посрещнем подобаващо, нека да кажат какво има. Но да идват през нощта и да изразяват някакви емоции, е меко казано простащина. Ние сме цивилизован клуб, а не гангстерска организация - допълни Живков.
Та,кой казвате е изпочупил армиятя?

Re: Я пак?

Публикувано: 24 фев 2009 09:35
от rocknrolla
То си беше ясно,че това е работа на феновете на ЦСКА,но там цирка предстои,в най-скоро време пак ще режат греди и ще поливат Сашо Томов с бира по главата.

Re: Я пак?

Публикувано: 24 фев 2009 09:42
от ZYKLON
Първо,става ясно,че камерите са заснели извършителите.Няколко часа по-късно Живков(какво съвпадение на имена,все част от историята на клуба),прави това изявление.
Но то беше ясно.Просто едно прасе,рано или късно винаги си истърбушва кочината.
Та чак и изявления пускаха.

Re: Я пак?

Публикувано: 24 фев 2009 09:54
от hypodil
Всичко заради хавите в Гърция ли е в крайна сметка?

Re: Я пак?

Публикувано: 24 фев 2009 10:00
от ZYKLON
При тях,никога не ясно кое от кое следва.Не си ли забелязъл,че армията е единствения стадион в България,където липсват седалки във всички сектори.Какво мислиш е обяснението?
Според тях сигурно,агинката на Левски влиза по време на мач и чупи седалките в сектор Г.

Re: Я пак?

Публикувано: 24 фев 2009 10:04
от LoveAndPeace
:lol: Към това да добавим и авто неволите на Пената с нарязаните гуми............
Цирк Септемврийско знаме :D

Re: Я пак?

Публикувано: 24 фев 2009 10:44
от Angoff
Тая информация от канала до Герена ли я улови бе мишок,за пореден път се убеждавам,че ти освен да правиш интриги в форума с тъпи теми против клуба,който ти стряска сънищата друго не умееш,досущ като президента на подуенските мекерета...изобщо за кво съществуваш се питам... :arrow:

Re: Я пак?

Публикувано: 24 фев 2009 10:52
от ZYKLON
Има го и в спортал излезе и в гонг.Забравих,че то до вашето село информацията стига по-бавно.
Уверявам те,че си спя много спокойно.

Re: Я пак?

Публикувано: 24 фев 2009 10:55
от pepo
ZYKLON написа:При тях,никога не ясно кое от кое следва.Не си ли забелязъл,че армията е единствения стадион в България,където липсват седалки във всички сектори.Какво мислиш е обяснението?
Според тях сигурно,агинката на Левски влиза по време на мач и чупи седалките в сектор Г.

Много ме кефи,как си разсъждаваш самичък!!!!
Не се пъни пред компа ,вземи лист и химикал и не ни занимавай,а!

Re: Я пак?

Публикувано: 24 фев 2009 10:57
от СтанимирО
Чувал съм, че слагали телчици на зурлите на прасетата та да не си ровят кочинките / като ровят да ги боли и да спират / .... това също е решение на проблема :D :D :D