Българските агитки.

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: Българските агитки.

Мнениеот Без име » 05 апр 2013 18:44

Най-добрата агитка е на Левски! ФАКТ!
В МОМЕНТА най-многолюдната агитка е на Ботев! ФАКТ!

Много от феновете на Левски и ЦСКА се пишат фенове само когато отбора върви здраво нагоре. През останалото време или си пият биричката на диванчето пред телевизора или въобще не се интересуват от българския футбол.
Много се разглези нашата публика да чака само триумфи. Сега, ако се повторят сезоните между 2005-2007, ще има на всеки мач минимум 15 000 зрители.
[center]1914[/center]

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Re: Нивото на Българските агитки.

Мнениеот zuekaa » 05 апр 2013 18:45

zlatan написа:
zuekaa написа:
zlatan написа:
velito написа:аз бих подредил агитките в България така 1.Ботев защото е най-многобройна 2.Локо по нищо не отстъпва от тази на Ботев просто съгражданите сега са в подем 3.Берое и Миниор по маса са може би 2 пъти по малки от на Локо и Ботев ,но са също толкова верни. 4. Левски и Цска единстеното нещо което имат е масата и то само в някои мачове изобщо не са верни на отбора си ето пример сега Левски вместо да ги подкрепят момчетата да им дадат сили да се борят за титлата те щяли да ходят да ги бият ,Цска лошо впечатление ми направиха в Пловдив на мача на Лаута много слабо пяха те водят 2:0 и човек се чуди дали не падат с 2:0.



толкова си жалък че сам си се обиждаш.
Да ти припомням ли мачове бе малоумник-Левски не е София тъп смърф.
Левски е половин България.
Ти никога няма да видиш 50хил черно бели накуп-вервай ми докато си жив.


Момче , повече от 15 000 не можете да се съберете и то на мач с ЦСКА ( поне това показва статистиката )


виж сега и ти момче прочети заглавието на темата-Нивото на Българските агитки,а не Сегашното ниво на Българските агитки.
След три месеца или 1,2 години нали знаеш че всичко може да се промени.
Говорим за агитки-а истината е следната най-многобройни са тези на Левски и ЦСКА.


Оффф , заеби не ми се спори .. едно знам , че не ставате вие сте под всякаква критика ходите на мачове само когато е във форма отбора . ТЪПНЯ
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете

red_star
Мнения: 233
Регистриран на: 15 дек 2012 14:57
Контакти:

Re: Българските агитки.

Мнениеот red_star » 05 апр 2013 18:46

ЦСКА-р написа:Само като видиш сръбските, гръцките... (турските същи са с класи над нас, колкото и да ми е гадно и да ме е срам от този факт) ти става ясно КАКВИ СМЕШНИЦИ СМЕ НИЕ!

Вижте звездашите как викат, после вижте българските "агитки". Ше ви стане тъжно направо...


Абе кавал срам ме е от такива ЦСКАри като теб не мисля че един пълен Сектор Г отстъпва на звезда или пратизан ;)

velito
Мнения: 323
Регистриран на: 24 юли 2012 15:13
Контакти:

Re: Българските агитки.

Мнениеот velito » 05 апр 2013 18:46

mark1926 написа:
red_star написа:Какво според вас е нивото на Българските агитки, то е ясно че в България има четери-пет агитки на ЦСКА, Левски, Ботев, Локо (Пд) и Берое. За мен ЦСКА до преди година, две беше най добрата агитка в България сега Ботев и Левски дръпнаха по това отношение. Но ви питам като цяло за нивото на агитките ни и заслужават ли нашите отбори ( с оглед представянето им) такива агитки?

Можете да качвате видео от избрани моменти, на които и да е клуб.


Когато една публика подкрепя отбора си и при 0-5 от цска насред ЛАУТА и поздравява играчите си защото толкова си могат, трябва да стои на ПЪРВО място от изброените ти агитки!Локомотивската публика превъзхожда много...


съвсем вярно и това е една от причините да ненавиждам софийските агитки защото те това и след милион години няма да го направят
Изображение Изображение Изображение

kubik
Мнения: 3415
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Българските агитки.

Мнениеот kubik » 05 апр 2013 18:47

Агитка?
Тука не става за маса хора,а за подкрепа на отбора с песни от първата до последната минута.
Твърдо мога да кажа,че е Локомотив Пловдив е номер 1 по този критерий. ;)
И да падаме и да бием винаги 90 минути се пее,особено на гостуванията.
Като домакини сме паднали малко като подкрепа.Трибуна Бесика е на може би най гадното място,което съществуваше.
На ъгъл и пеенето отлиташе някъде в нищото.Агитки с по 30 човека се чуваха по силно от Трибуна Бесика на трибуна Спортклуб :lol: Пример е последния мач с Черноморец.40-50 акули се чуваха на моменти по силно от 2000 на Бесика :roll:

Сега ,живот и здрав с нова трибуна не ми се мисли,какво ще става.Лаута ще е АД за гостуващите отбори :twisted:

Ботев да ходят по много,но подкрепата цял мач им куца.На дербито ги смазахме по трибуните ;) В Левски виждам израстване като подкрепа при негативен за тях резултат.Цска с техните проблеми са доста зле. 8-)
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Потребителски аватар
ЦСКА-р
Мнения: 727
Регистриран на: 25 сеп 2011 19:05
Skype: dfa
Контакти:

Re: Българските агитки.

Мнениеот ЦСКА-р » 05 апр 2013 18:48

angelofdeath написа:Със всяка изминала година хората на стадиона намаляват все повече. Това се случва най вече на двата най-големи отбора ЦСКА и Левски поради много причини. Аз си спомням 2006 година, когато срещу Славия в Прага бяхме хиляди хора. Следващото хубаво гостуване беше срещу Рома в Рим и оттогава нещата вървят надолу. Може би единствено във Виена стана добра атмосфера, но ни бяха дали най-гадните места. Разбере, че хората си обичат отборите, но има фактори, които ги карат все по-често да не ходят на стадиона. Как човек да не се дразни, като отиде на Армията и сектор Г не работи? Радвам се, че Ботев събират много хора, както и Локо Пловдив, но пък има градове, като Ловеч и Бургас, където стадионите са празни. На много места пък изобщо няма изградена фенска култура. Някой чувал ли е за агитка на Монтана? Лошото е, че годините на фалшив футбол обезвериха много хора, как иначе да си обясним рехавото присъствие на Локо София и Славия. А си спомням един полуфинал за купата в Овча Купел, когато нямаше билети. Къде са им феновете? Отборите им са на по 100 години, но играят пред празни трибуни. Явно нещо е сбъркано в самите клубове и вече няма герои заради, които да идват нови хора на стадиона, а родителите да водят децата си. Всеки от нас е имал любими футболисти, които са го запалили и заради тях е станал фен. Сега аз не мога да ви посоча нито един от ЦСКА, заради който специално ще отида на стадиона. Остана само името и чувството за принадлежност, но силата на емоцията спадна драстично.


Остана само името и чувството за принадлежност, но силата на емоцията спадна драстично.

Именно! Аз ходя на стадиона само и единствено заради името, заради което съм изхабил толко много нерви! ЦСКА СОФИЯ! И за жалост сме много малко тези, които истински обичаме този отбор, ИСТИНСКИ! Помня 2009-та... когато с/у Локо Мездра сектор "Г" беше почти пълен... помня мачове с/у Литекс, Локо ПД, Ботев ПД, в които сектор "Г" е пълен... къде са хората? Къде са старите ЦСКА-ри, които едно време браниха името на клуба ни като луди? Сега ядрото на сектора е от ДЕЦА, които няма кой да ръководи с твърда ръка, да ги надъха... да вдъхне респект!
Сектор Г
ТОВА СИ ТИ!

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Re: Българските агитки.

Мнениеот zuekaa » 05 апр 2013 18:49

red_star написа:
ЦСКА-р написа:Само като видиш сръбските, гръцките... (турските същи са с класи над нас, колкото и да ми е гадно и да ме е срам от този факт) ти става ясно КАКВИ СМЕШНИЦИ СМЕ НИЕ!

Вижте звездашите как викат, после вижте българските "агитки". Ше ви стане тъжно направо...


Абе кавал срам ме е от такива ЦСКАри като теб не мисля че един пълен Сектор Г отстъпва на звезда или пратизан ;)


Маххаха аххаах ахахха ахахха ха аМаххаха аххаах ахахха ахахха ха аМаххаха аххаах ахахха ахахха ха аМаххаха аххаах ахахха ахахха ха аМаххаха аххаах ахахха ахахха ха аМаххаха аххаах ахахха ахахха ха аМаххаха аххаах ахахха ахахха ха аМаххаха аххаах ахахха ахахха ха аМаххаха аххаах ахахха ахахха ха аМаххаха аххаах ахахха ахахха ха аМаххаха аххаах ахахха ахахха ха а

ТИ ЧУПИШ ТЪПОМЕРА БРАТО ..вие да сте конкуренция да ЗВЕЗДА И ПАРТИЗАН аххаха ахаха ха НЕ МОГА ДА СЕ СПРА ДА СЕ СМЕЯ
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете

red_star
Мнения: 233
Регистриран на: 15 дек 2012 14:57
Контакти:

Re: Българските агитки.

Мнениеот red_star » 05 апр 2013 18:50

Публиката на ЦСКА се отдръпна последните години благодарение на ТИТАН и техните простотии, сега уж се строи нещо на Армията но пак без конкретен план Майкала само хвърля прах в очите на хората. Иначе ЦСКА е най голямата публика в България но не и в момента но след време пак ще си върнем пак ще сме номер 1.


Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Българските агитки.

Мнениеот Teo » 05 апр 2013 18:51

Звезда с 4-5 мача събира повече хора, от колкото всичките отбори в А група за 15 кръга :lol:
Последна промяна от Teo на 05 апр 2013 18:52, променено общо 1 път.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта