Бой между фенове на ЦСКА след финала за Купата

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
S.T.A.L.K.E.R
Мнения: 463
Регистриран на: 23 сеп 2009 17:58
Контакти:

Re: Нови разкрития: Боксове, палки и дори брадва влезли в употре

Мнениеот S.T.A.L.K.E.R » 26 май 2011 15:40

Theos написа: след ваш зулум излизате с изявление

"Наш" ?? Бъркаш нещо, или някого!

Потребителски аватар
Theos
Мнения: 1414
Регистриран на: 26 май 2011 15:22
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Нови разкрития: Боксове, палки и дори брадва влезли в употре

Мнениеот Theos » 26 май 2011 15:41

S.T.A.L.K.E.R написа:
Theos написа: след ваш зулум излизате с изявление

"Наш" ?? Бъркаш нещо, или някого!

Е сигурно, ако не си от цска, значи бъркам ;)


Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Нови разкрития: Боксове, палки и дори брадва влезли в употре

Мнениеот vaskonti » 26 май 2011 15:43

bigbonusprize написа:
vaskonti написа:Затруднявам се да намеря подобно съобщение в този сайт. Би ли ми помогнал?


Ами на страницата си МВР не публикуват щяло и нещяло. На спортал и БНТ се доверявам в случая, които твърдят за официалната информация...
http://football.sportal.bg/news.php?news=306667

Кое прави една информация, уж идваща от подобна институция като МВР, официална? Според мен или трябва да е пусната в сайта им или поне да се направи официално изявление. Ако за теб публикация в спортал, или в какъвто и да е подобен сайт, прави това инфо официално, то аз просто нямам с какви аргументи да ти изляза насреща.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Нови разкрития: Боксове, палки и дори брадва влезли в употре

Мнениеот bigbonusprize » 26 май 2011 15:51

vaskonti написа:Кое прави една информация, уж идваща от подобна институция като МВР, официална? Според мен или трябва да е пусната в сайта им или поне да се направи официално изявление. Ако за теб публикация в спортал, или в какъвто и да е подобен сайт, прави това инфо официално, то аз просто нямам с какви аргументи да ти изляза насреща.


Играеш си на думи ли? Добре информацията от СДВР е така. Така по-спокойно ли ти е? Или пък Спортал лъжат за такова инфо от СДВР?
В това число може да подхванат и Агенция Фокус, защото и те публикуват такова инфо. Но не! Щом в сайта на МВР не го пише - не може да се приема за официално. Нищо че МВР си имат пресцентър, който комуникира с медии.
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

Потребителски аватар
Deluxx
Мнения: 3039
Регистриран на: 19 авг 2009 16:39
Контакти:

Re: Нови разкрития: Боксове, палки и дори брадва влезли в употре

Мнениеот Deluxx » 26 май 2011 15:57

storm написа:
Deluxx написа:
storm написа:100% са се били между себе си завалиите ..Те тия от фенклуба им лъжат като дърт циганин..


Там ли беше , че казваш 100 % бе говедо?Там ли беше кажи ми?

Аз съм казал,че левскарите са долни фенове,като спечелихме купата и злобеят,щели да ни правят засади ... :@ :@

Всеки знае, че в последно време сте разделени на 2 сектора Г .. :)
Близко е до акъла, че след като по стадионите се млатите помежду си ,ще се млатите и по улиците...

А и теб кво те бърка ти нали си от Ботев .. :mrgreen:



хаха бягай лягай бе смешник,това че сектор Г е разделен на 2 незначи , че ще се бият ... когато двама човека за разделят почват да се бият ли? .... давам ти пример,незнам колко е подходящ.

Потребителски аватар
Deluxx
Мнения: 3039
Регистриран на: 19 авг 2009 16:39
Контакти:

Re: Нови разкрития: Боксове, палки и дори брадва влезли в употре

Мнениеот Deluxx » 26 май 2011 15:59

Theos написа:
S.T.A.L.K.E.R написа:
Theos написа: след ваш зулум излизате с изявление

"Наш" ?? Бъркаш нещо, или някого!

Е сигурно, ако не си от цска, значи бъркам ;)


Какъв си ти бе смешко,регнал се преди 10 минути и вече почва да пише,знам че си някой с 2 акаунта

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Бой между фенове на ЦСКА след финала за Купата

Мнениеот vaskonti » 26 май 2011 16:00

bigbonusprize написа:
vaskonti написа:Кое прави една информация, уж идваща от подобна институция като МВР, официална? Според мен или трябва да е пусната в сайта им или поне да се направи официално изявление. Ако за теб публикация в спортал, или в какъвто и да е подобен сайт, прави това инфо официално, то аз просто нямам с какви аргументи да ти изляза насреща.


Играеш си на думи ли? Добре информацията от СДВР е така. Така по-спокойно ли ти е? Или пък Спортал лъжат за такова инфо от СДВР?
В това число може да подхванат и Агенция Фокус, защото и те публикуват такова инфо. Но не! Щом в сайта на МВР не го пише - не може да се приема за официално. Нищо че МВР си имат пресцентър, който комуникира с медии.

Ми не че нещо, ама и в сайта на СДВР няма подобно инфо. А това, че и други сайтове пишат същото, това какво ти говори? На мен ми говори, че преписват един от друг, а ти ако мислиш, че всички сайтове са прозвънили поотделно в пресцентъра на МВР да разпитват, то явно доста силно надценяваш стила на работа на журналистите в България
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
Theos
Мнения: 1414
Регистриран на: 26 май 2011 15:22
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Нови разкрития: Боксове, палки и дори брадва влезли в употре

Мнениеот Theos » 26 май 2011 16:02

Deluxx написа:Какъв си ти бе смешко,регнал се преди 10 минути и вече почва да пише,знам че си някой с 2 акаунта

Имаш грешка в монитора, с един акаунт съм.
Що бе, и преди 5 мин да съм се регнал, да не си някакъв цар на форума? Да ти искам специално позволение ли е нужно?

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Бой между фенове на ЦСКА след финала за Купата

Мнениеот bigbonusprize » 26 май 2011 16:06

Абе не, че нещо но сайта на СДВР пуска новина на 2 седмици :)
Може и да не са прозвънели, но със сигурност от БНТ и Фокус са потърсили МВР за коментар. Фокус са доста сериозна информационна агенция, която не се увлича в статии, а в съобщаването на новини. Спортала не ги коментирам... От тях може да се очаква всичко...

БНТ:
От СДВР отрекоха в боя да са
замесени привърженици на Левски.


Фокус:
Боят е бил между две враждуващи групи фенове на ЦСКА, съобщиха за Агенция “Фокус” от пресцентъра на СДВР
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта