Финалът:Левски-Ч.море

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

THE G.A.M.E
Мнения: 50051
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Финалът:Левски-Ч.море

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 апр 2015 12:09

turbogena написа:Осветление... Мачът все пак е в работен ден.

Ами той май има ? :?

Не съм сигурен дали сега се е запазило, но преди години там са се играли мачове на лампи. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
tinko
Мнения: 518
Регистриран на: 08 авг 2010 16:55
Контакти:

Re: Финалът:Левски-Ч.море

Мнениеот tinko » 30 апр 2015 12:13

Андре-Пиер Жиняк 96 написа:
tinko написа:Пловдив пожелава успех на Варна.

Аре бе, ама сериозно ли? Много станахте вождовете дето говорите от името на градовете и страната. :lol:

Направих допитване до фен клуба на Левски в Пловдив!!! Шегувам се, такъв в Пловдив, не може да съществува. Беше направен опит за създаване преди години, но не им се получи. Пловдив е Ботев, Локомотив, Спартак и Марица. Чифтокопитни търсете някъде другаде, но не и в Пловдив.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10936
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Финалът:Левски-Ч.море

Мнениеот ivan56 » 30 апр 2015 12:23

THE G.A.M.E написа:
turbogena написа:Осветление... Мачът все пак е в работен ден.

Ами той май има ? :?

Не съм сигурен дали сега се е запазило, но преди години там са се играли мачове на лампи. ;)


https://www.facebook.com/FanClubEtar
Има снимки как е в момента стадиона,виждат се лампи ама дали бачкат :?
То по-добре даже и да няма седалки,че като ги знаем нашите така наречени "ултраси"(да не се засягат нормалните фенове) кви лайнари са не ми си мисли,при едно кофти съдийство кво може да остане от новият стадион. :evil:
Видяхме миналата година чобаните от Коматево(да не се засягат нормалните фенове) какви ги свършиха.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Финалът:Левски-Ч.море

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 30 апр 2015 12:26

Що се касае до осветлението на прима виста се сещам за 4-ри примера в последните 10 години!

Финала в Ст. Загора между нас и Литекс тогава се игра на стадион който нямаше осветление (тогава стадиона там още нямаше). В Ловеч пък се играха 2 финала между нас и Берое и отново Берое с Черноморец Поморие като и двата се играха на светло въпреки, че стадиона там имаше осветление. А 2006 финала между ЦСКА и Черно Море се игра на Националния стадион но по-светло. Така, че има скорошни примери на финали без осветление, даже може да има и други но не се сещам на първо четене!
Последна промяна от Avanti_Ragazzi на 30 апр 2015 12:30, променено общо 2 пъти.

Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5184
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Финалът:Левски-Ч.море

Мнениеот ogrizko » 30 апр 2015 12:26

на мен ми се иска един път финала да се играе на Тича ..защо не? :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Финалът:Левски-Ч.море

Мнениеот Синьо сърце » 30 апр 2015 12:28

tinko написа:
Андре-Пиер Жиняк 96 написа:
tinko написа:Пловдив пожелава успех на Варна.

Аре бе, ама сериозно ли? Много станахте вождовете дето говорите от името на градовете и страната. :lol:

Направих допитване до фен клуба на Левски в Пловдив!!! Шегувам се, такъв в Пловдив, не може да съществува. Беше направен опит за създаване преди години, но не им се получи. Пловдив е Ботев, Локомотив, Спартак и Марица. Чифтокопитни търсете някъде другаде, но не и в Пловдив.

Този финал е между Левски и Черно море. Феновете на отбори от миманса, борещи се за чутовното 6 място и известни предимно с великия мач срещу безголовите, нямат отношение към него.
Преди години играхме финал за тази Купа насред Пловдив. Да подкрепят Нафтата дойдоха разни жълти, червени и прочее групички. И заедно с бургазлии успяха да го докарат на трибуните до 4 към 1 в полза на синята публика. Това за протокола!
А финала тогава го спечелихме.
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
Image БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
Андре-Пиер Жиняк 96
Мнения: 1167
Регистриран на: 15 сеп 2014 14:37
Местоположение: Левскар да си, братко, е чест !

Re: Финалът:Левски-Ч.море

Мнениеот Андре-Пиер Жиняк 96 » 30 апр 2015 12:33

tinko написа:
Андре-Пиер Жиняк 96 написа:
tinko написа:Пловдив пожелава успех на Варна.

Аре бе, ама сериозно ли? Много станахте вождовете дето говорите от името на градовете и страната. :lol:

Направих допитване до фен клуба на Левски в Пловдив!!! Шегувам се, такъв в Пловдив, не може да съществува. Беше направен опит за създаване преди години, но не им се получи. Пловдив е Ботев, Локомотив, Спартак и Марица. Чифтокопитни търсете някъде другаде, но не и в Пловдив.

Знаеш ли колко ми пука къде си питал и на кого е Пловдив? Аз знам, че има много левскари в Пловдив и със сигурност някакво пернато като теб не може да говори от името на Пловдив и България.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5184
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Финалът:Левски-Ч.море

Мнениеот ogrizko » 30 апр 2015 12:36

даже задължително трябва да се играе във Варна на Тича, защото защо предния път играхме финала в София срещу ЦСКА не е честно винаги да сме ние гостите :evil: :evil:
Изображение

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Финалът:Левски-Ч.море

Мнениеот yavorescu » 30 апр 2015 12:37

Съвсем нормално е феновете на всички останали отбори да стискат палци на Черно море, защо левскарите се правите не учудени? И аз щях да бъда за Локо Пд, ако ни бяха елиминирали. Ако не знаете защо не ви обичат, никой не може да ви помогне...

За мен няма значение къде ще бъде финала, стига да не е в София. Ще има равни квоти за двата отбора, така че приказките за "синьо море" няма как да се сбъднат. Колкото ще е синьото, толкова ще бъде и зеленото.

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Финалът:Левски-Ч.море

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 30 апр 2015 12:44

ogrizko написа:даже задължително трябва да се играе във Варна на Тича, защото защо предния път играхме финала в София срещу ЦСКА не е честно винаги да сме ние гостите :evil: :evil:


Нещо си се объркал ние се казваме ЛЕВСКИ СОФИЯ а не сме някаква нищо не значеща абревиатура, когато пак се паднете с тях на финал си го играйте на Тича, с нас финал не сте играли а с тях! Освен това ние също играхме последните си 2 финала извън София нали така или се бъркам?

Що се касае до онзи фен на жълтите дето говори за фенове и градове ще му кажа само едно нещо. Със сигурност Сини Войни ходят повече и са повече от вашите живеещи в София! :lol:

Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта