Българските агитки.

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
No Pyro No Fun
Мнения: 847
Регистриран на: 19 дек 2012 21:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Българските агитки.

Мнениеот No Pyro No Fun » 07 апр 2013 09:03

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Българските агитки.

Мнениеот Син до гроб_ » 07 апр 2013 12:53

Косово е Сърбия в допълнение с огромно сръбско знаме. Червените отличници нямат спирка. За мен това ви е най-добрата хореография. :lol: :)
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !

Потребителски аватар
STENLI
Мнения: 1508
Регистриран на: 05 ное 2008 18:32
Контакти:

Re: Българските агитки.

Мнениеот STENLI » 09 апр 2013 15:53

Наблюдаваите внимателно гостуването ни утре в Зарата, като броика и пеене. И не забравяите-делни4ен ден

Потребителски аватар
STENLI
Мнения: 1508
Регистриран на: 05 ное 2008 18:32
Контакти:

Re: Българските агитки.

Мнениеот STENLI » 09 апр 2013 16:13

Ако трябва да направя класация на наи-"футболните" градове, то пложението е такова
1 Пловдив
2 София
3 Ст.Загора
4 Перник, Благоевград
5 Варна, Бургас

Потребителски аватар
никки1912
Мнения: 575
Регистриран на: 06 юни 2011 21:25
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Българските агитки.

Мнениеот никки1912 » 09 апр 2013 18:30

action написа:Има само една агитка която подкрепя отбора с пеене 90 минути,независмо от резултата и това е Локомотив Пловдив.Всички други дават подкрепа според резултата.
Агитка състояща се от един ходжа с една уредба, :lol: голяма подкрепа няма що , :lol: видяхме ви в мачовете с нас и ЦСКА. Защо не се чувате по гостувания изобщо защото я няма уредбата . :o :)
Настане вечер-месец изгрее, звезди обсипят свода небесен; гора зашуми, вятър повее, Балканът пее хайдушка песен!

Потребителски аватар
No Pyro No Fun
Мнения: 847
Регистриран на: 19 дек 2012 21:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Българските агитки.

Мнениеот No Pyro No Fun » 10 апр 2013 00:17

STENLI написа:Ако трябва да направя класация на наи-"футболните" градове, то пложението е такова
1 Пловдив
2 София
3 Ст.Загора
4 Перник, Благоевград
5 Варна, Бургас

Според мен Ст. Загора не е по-футболен град от Благоевград или Бургас а са на едно ниво, а от Перник има много по-футболни градове. София... ако ги нямаше хората от провинцията феновете на ЦСКА и Левски щяха да са малко повече от тези на Локо София и Славия... примери са мачовете на ЦСКА с Локо София и Левски с Берое... иначе извън стадиона и във фейсбук големи фенове, ултраси и хулигани... то от година на година става по-зле... на Левски съм виждал 2-3 по-силни домакниства последните 2 години и наште 4-5 + цялата минала година към края като цената за билета беше 1 лев и бяхме 1ви... това е положението...
Изображение

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6528
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Нивото на Българските агитки.

Мнениеот Alexx » 10 апр 2013 14:50

zlatan написа:
velito написа:аз бих подредил агитките в България така 1.Ботев защото е най-многобройна 2.Локо по нищо не отстъпва от тази на Ботев просто съгражданите сега са в подем 3.Берое и Миниор по маса са може би 2 пъти по малки от на Локо и Ботев ,но са също толкова верни. 4. Левски и Цска единстеното нещо което имат е масата и то само в някои мачове изобщо не са верни на отбора си ето пример сега Левски вместо да ги подкрепят момчетата да им дадат сили да се борят за титлата те щяли да ходят да ги бият ,Цска лошо впечатление ми направиха в Пловдив на мача на Лаута много слабо пяха те водят 2:0 и човек се чуди дали не падат с 2:0.



толкова си жалък че сам си се обиждаш.
Да ти припомням ли мачове бе малоумник-Левски не е София тъп смърф.
Левски е половин България.
Ти никога няма да видиш 50хил черно бели накуп-вервай ми докато си жив.


Половом България? Нещо не ти излизат математическите изчисления. В България сме около 7 млн. От тях 2-2,5 млн души се интересуват от футбол. От тези 2-2,5 млн души на 25% от тях хич не ги вълнува българския футбол.

Потребителски аватар
No Pyro No Fun
Мнения: 847
Регистриран на: 19 дек 2012 21:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Българските агитки.

Мнениеот No Pyro No Fun » 10 апр 2013 21:58

За пеенето няма смисъл да се спори ние и подуене сме най-силни там, колкото и малка бройка да сме.
Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Българските агитки.

Мнениеот 1982 » 13 апр 2013 01:10

Син до гроб_ написа: Я като си толкова запознат,знаеш ли кой седеше зад тях,кой ги финансираше и кой има даваше дрога на същите тези от Кравай?


Аз знам за кого бачкаха някои от тях, я да те видя, разбирачо, дали ще познаеш по инициалите - П. Т. П., по прякор П..и.

Жокер - отдавна е покойник.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта