Остава ли столицата без футбол?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Остава ли столицата без футбол?

Мнениеот PSvilenov » 15 юни 2017 19:34

Kашчей написа:
PSvilenov написа:Някой хора все още не разбраха , че се ходеше на стадиона заради Реал , Ливърпул или Арсенал . В началото хората подкрепяха каузата на Лудогорец , която е и кауза на България преди да видят що за стока е Домуса и играчите му . Фактите на посещаемостта подкрепят това твърдение .


И сега кой ще докарва Ливърпул, Реал, Арсенал-вие ли? А посещаемостта се вижда във вътрешното първенство-който ходи на стадиона заради клуба си, ще го прави и при съперници от рода на Локо ГО, Пирин, Монтана. Останалите са ясни!

Ние ще докарваме само срам следващите години на името на отбора . Славата ни отдавна изчезна и жалките ни фенове са приели така нещата като не смеят да вдигнат пръстче и гласче срещу Русев и шибаното лекенце Митов . Лежим на стари лаври дето до 5-6 години и те ще са забравени . Левски ги остави настрана обаче , не обсъждаме Левски ,нали ?

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Остава ли столицата без футбол?

Мнениеот volf » 15 юни 2017 19:40

KellyB написа:
volf написа:
veni__85 написа:Нещо много се замозабравихте. Да не дойде и тази година Милсами и да ви приземи на земята.

Това твоето, позитивно или негативно мислене е?
Няма да е прецедент, така че е възможно. Струва ми се обаче, че в Лудогорец се учат от грешките си и не случайно след споменатия от теб случай възстановиха Дерменджиев.
Темата е за футбола в столицата?!


Футбол в България е имало много преди появата на делиорманци и Домусчиев. Недейте си мисли, че всичко започва от вас и сте хванали Господ за шлифера!
:) :) :)

Нали това казвам! - Имало е футбол в София, но сега няма!
Не сме много живите, които сме били свидетели на онзи период, но и няма кой знае с какво добро да се помни!

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Остава ли столицата без футбол?

Мнениеот volf » 15 юни 2017 19:46

PSvilenov написа:
Kашчей написа:
PSvilenov написа:Някой хора все още не разбраха , че се ходеше на стадиона заради Реал , Ливърпул или Арсенал . В началото хората подкрепяха каузата на Лудогорец , която е и кауза на България преди да видят що за стока е Домуса и играчите му . Фактите на посещаемостта подкрепят това твърдение .


И сега кой ще докарва Ливърпул, Реал, Арсенал-вие ли? А посещаемостта се вижда във вътрешното първенство-който ходи на стадиона заради клуба си, ще го прави и при съперници от рода на Локо ГО, Пирин, Монтана. Останалите са ясни!

Ние ще докарваме само срам следващите години на името на отбора . Славата ни отдавна изчезна и жалките ни фенове са приели така нещата като не смеят да вдигнат пръстче и гласче срещу Русев и шибаното лекенце Митов . Лежим на стари лаври дето до 5-6 години и те ще са забравени . Левски ги остави настрана обаче , не обсъждаме Левски ,нали ?

Честно да ти кажа аз за Левски съм най-малко скептичен, защото макар и безхаберно управлявани, за управниците няма данни за връзка с организираната престъпност.

Kашчей
Мнения: 362
Регистриран на: 01 апр 2012 14:42

Re: Остава ли столицата без футбол?

Мнениеот Kашчей » 15 юни 2017 19:47

PSvilenov написа:
Kашчей написа:
PSvilenov написа:Някой хора все още не разбраха , че се ходеше на стадиона заради Реал , Ливърпул или Арсенал . В началото хората подкрепяха каузата на Лудогорец , която е и кауза на България преди да видят що за стока е Домуса и играчите му . Фактите на посещаемостта подкрепят това твърдение .


И сега кой ще докарва Ливърпул, Реал, Арсенал-вие ли? А посещаемостта се вижда във вътрешното първенство-който ходи на стадиона заради клуба си, ще го прави и при съперници от рода на Локо ГО, Пирин, Монтана. Останалите са ясни!

Ние ще докарваме само срам следващите години на името на отбора . Славата ни отдавна изчезна и жалките ни фенове са приели така нещата като не смеят да вдигнат пръстче и гласче срещу Русев и шибаното лекенце Митов . Лежим на стари лаври дето до 5-6 години и те ще са забравени . Левски ги остави настрана обаче , не обсъждаме Левски ,нали ?


Когато атакуваш друг клуб, заради футболисти, ръководство и фенове, твоят любим клуб трябва да е изряден. В момента "Левски" не е изряден отникъде и да се подигравате, или да плюете по други, е доста неадекватно. Какъв е Домусчиев? Батков не се ли изцепваше през месец-два и след всяка негова изцепка "Левски" страдаше на терена?!

favaca8888
Мнения: 4141
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Остава ли столицата без футбол?

Мнениеот favaca8888 » 15 юни 2017 19:49

Аз съм от Локомотив и мога да кажа че съм изключително доволен какво се случва по базата. :)
По отношение на посещаемост в А група си ходехме средно по 1000\1500 души на мач.Като ни изхвърлиха в окръжната и сега сме в Б група,ходим на половина ;) Ако се върнем отново можем да извадим 2\3000 души на мач съвсем спокойно.А такава посещаемост имаше много малко тази година във Висшата Първа Галактическа Лига :mrgreen:
Надявам се държавата да погледне към стадиона най-накрая и да го стегне,защото е неин.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Остава ли столицата без футбол?

Мнениеот PSvilenov » 15 юни 2017 20:17

Kашчей написа:
PSvilenov написа:
Kашчей написа:
PSvilenov написа:Някой хора все още не разбраха , че се ходеше на стадиона заради Реал , Ливърпул или Арсенал . В началото хората подкрепяха каузата на Лудогорец , която е и кауза на България преди да видят що за стока е Домуса и играчите му . Фактите на посещаемостта подкрепят това твърдение .


И сега кой ще докарва Ливърпул, Реал, Арсенал-вие ли? А посещаемостта се вижда във вътрешното първенство-който ходи на стадиона заради клуба си, ще го прави и при съперници от рода на Локо ГО, Пирин, Монтана. Останалите са ясни!

Ние ще докарваме само срам следващите години на името на отбора . Славата ни отдавна изчезна и жалките ни фенове са приели така нещата като не смеят да вдигнат пръстче и гласче срещу Русев и шибаното лекенце Митов . Лежим на стари лаври дето до 5-6 години и те ще са забравени . Левски ги остави настрана обаче , не обсъждаме Левски ,нали ?


Когато атакуваш друг клуб, заради футболисти, ръководство и фенове, твоят любим клуб трябва да е изряден. В момента "Левски" не е изряден отникъде и да се подигравате, или да плюете по други, е доста неадекватно. Какъв е Домусчиев? Батков не се ли изцепваше през месец-два и след всяка негова изцепка "Левски" страдаше на терена?!

Когато атакувам друг клуб си гледам нещата каквито са вдействителност . Да виждаш да съм казал нещо хубаво за Левски след гнусното грозно прогонване на Петрович ? :? Батков е светец и бижу за Левски , а сравнен с наследниците му е БОГ.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Остава ли столицата без футбол?

Мнениеот dreben23 » 15 юни 2017 20:35

Хахаха, те отдавна са аматьори то е повече от очевидно, но що трябва всеки да се гаври с тях? Може да съм цесекарче, но трябва оценявам нещата обективно. Провинцията ги превзе изцяло, не ги допускат до купи, титли, лиги Европи с триста зора. Очевидно е, но донякъде им се пада, преди години те само колят и бесят и провинцията сега с право им има и зъб. Но малко се прекалява, защото пак ще са по-мощни от Лудогорец, Ботев, Локо пд, Дунав, тоя па русенския клуб е толкова странен и съмнителен, че имам чувството, че Домуса ги спонсорира. Ами не бих се изненадал да е точно така, сега ако някой русенец го отрече отдолу, ще се усъмня още повече. :lol: По принцип имаше май нещо в наредбата да нямаш като собственост два отбора. Те пък и тия наредби и те са гнили и прогнили като тия дето ги пишат и мислят, а после и нарушават. :lol:
[offtopic]Кой легнал на Дунав, на чий стадион домакинства, кой им плаща масрафа за Европа, тия въпроси все си ги задавам аз,
тъй като тоя отбор от 30 години не е стъпвал крака му сред професионалния футбол и русенци не им е бил интересен футбола и кашчей нямал радости в живота, щото пък пред и 30 години я е бил роден, я не е бил и то. :) Бил е велик Дунав, ама преди тези 30 години! Оставяте да ви води всеки за нослетата. :mrgreen: :lol:[/offtopic]

Гаврите на провинцията спрямо софиянци са повече от ясни, форумните тролчета и те са ми ясни като тоя дето е сътворил темата. Киха им някой някой лев и те пишат да дразнят София. :lol: :lol:
Последна промяна от dreben23 на 15 юни 2017 20:50, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Остава ли столицата без футбол?

Мнениеот dreben23 » 15 юни 2017 21:00

Pride написа:...

Вие май сте по-добре сега а, макар че скоро не съм влизал и не съм се интересувал за Локо сф честно казано, ама и вие сте голем резил бе, щото пускате Витошки и Септемврита да влизат в А група, а вие не щете я. И такива теми ще ви пускат много докат влизат такива отбори в професионалния футбол, станаха все повече и повече, а софиянци единия клуб най-големия го подмениха с оранжев, синия нали автентичен той ама пък за никъв свредел не става, Славия си е най-добре, мина си и тоя сезон и за нищо не им пукаше и дремеше - класирания и такива работи. Локо са изчисти и седи в Б група, а куп ботове от страната и Б група превзеха А. Знаете ли кой ми липсва само - Академик (сф) шлемът ще е цял. :)

Няма лошо да влизат различни клубове, аз съм за, но не и накуп в една година, първенството ще задмине само Люксембург и то втората им дивизия ако имат такава по класа. Не че и сега беше цвете за мирисане, но хептем. Нямам и нищо против Дунав да се развива, ама защо в коалиция, работи си сам. Аз уважавам всички български отбори и ги и критикувам като правят глупости, а те правят всичките по много глупости накуп, БФС-то пък ги прави цял живот кво от това! Значи, една голема част от тези глупости стават с участието и знанието на футболния ни съюз, дето нали помагал на всички отбори, ама на ЦСКА кога? Единия мач преди национала да излезе да играе всички се надъхаме за победа, после лъснат ни кубетата срещу некакви абсолютни дебютантски резерви, ама то там е отражението и все ще го яде националния. И друг път съм го казвал, и всеки път го яде баш то! :cry: :lol:
Последна промяна от dreben23 на 15 юни 2017 21:09, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Вълчан
Мнения: 4299
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Остава ли столицата без футбол?

Мнениеот Вълчан » 15 юни 2017 21:08

Футбол от Софииските тимове трудно може да се очаква.Самите те не си го признават колко жалки и елементарни изглеждат.ЦСКА направи няколко добри мача но останалите са мъка неземна.Те и изкараха късмет да не ги види цяла България как ще се изложат във Европа.Левски взе изгонени средняци които със нищо няма да вдигнат нивото на клуба.Играчи без пари какво да очакваш...Славия попродаде каквото можа на на терените да закърпи новият сезон...Локо се очаква да се завърнат във елита около 2025год.Тези новите квартални дето влязоха ще бъдат нищо повече от донори на точки и то платени.Така че столицата да си гледа художествената гимнастика.Там е силата.

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Остава ли столицата без футбол?

Мнениеот bobo_13 » 15 юни 2017 21:08

Те Локото не са пускали никой да влиза. Просто нямаха право да влизат в А група, защото прескочиха В......ама за едните важат правилата на БФС, а за други...не
Интериорни врати - Врати хармоника


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта