Панайот Волов (Шумен) - Свиленград 3 : 1

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

simoarmeeca
Мнения: 63
Регистриран на: 30 мар 2009 12:45
Контакти:

Re: Панайот Волов (Шумен) - Свиленград 3 : 1

Мнениеот simoarmeeca » 03 май 2009 10:24

Лично мое мнение е че ако есента не продаваме мачове може да и да успеем да се класираме за А група

Потребителски аватар
Sleepwalker
Мнения: 1237
Регистриран на: 25 мар 2008 09:47
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: Панайот Волов (Шумен) - Свиленград 3 : 1

Мнениеот Sleepwalker » 03 май 2009 12:07

Иснината за изключително слабия есенен полусезон се крие в...ЦСКА.Тогава армейците по не знам какви причини решават,че трябва да помогнат на Волов и за целта пращат един от треньорите от школата си Димитър Димитров - Трактора и няколко юноши във Шумен.Първоначално явно се взеха доста на сериозно и дори афишираха амбиции за А група. :lol: Обаче този треньор и прикачените му футболисти се оказаха пълен провал, което доведе до катастрофални мачове и почти само загуби. По някое време през полусезона армееца беше натирен от президента,а през зимата бяха изгонени и всички юноши на софиянци.На тяхно място в отбора бяха взети няколко футболисити от Спартак Варна със страж в А група, както и добри футболисити от отбори във Б група.Сега резултатите са на лице и само некадърника Димитров не позволи на Волов сега да се движи в спокойни води.

Аз лично не се изненадвам от добрите игри на отбора през пролетта предвид добрите футболисти,които взехме.Единствено мачът в Русе с местния Дунав малко ми е странен,но до колкото съм информиран двата отбора са играли.Публична тайна е,че Свиленград ще играят за Черноморец Балчик и Марица до края.Това,че не успяха да ни е се опънат вчера не означава,че са "легнали". ;)
П.П. Не се заяждам и не дразня цесекарите,просто такива са фактите! ;)
Последна промяна от Sleepwalker на 03 май 2009 12:10, променено общо 1 път.
Изображение

loituma
Мнения: 77
Регистриран на: 25 мар 2008 18:58
Контакти:

Re: Панайот Волов (Шумен) - Свиленград 3 : 1

Мнениеот loituma » 03 май 2009 12:09

E тоя мач редовен ли е според теб ?

Потребителски аватар
Sleepwalker
Мнения: 1237
Регистриран на: 25 мар 2008 09:47
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: Панайот Волов (Шумен) - Свиленград 3 : 1

Мнениеот Sleepwalker » 03 май 2009 12:11

loituma написа:E тоя мач редовен ли е според теб ?


Ако питаш мене,да.В предния си пост писах за Свиленград.Информацията е достоверна,все пак бачкам в медия и при нас се чуват повечко подробности и клюки. ;)
Изображение

SUPERSTAR
Мнения: 778
Регистриран на: 01 май 2009 01:21
Контакти:

Re: Панайот Волов (Шумен) - Свиленград 3 : 1

Мнениеот SUPERSTAR » 03 май 2009 12:18

loituma написа:E тоя мач редовен ли е според теб ?

АХАХАХА , ми ти к'во искаш бе ? Свиленград още малко да по падат , и те може да се озоват в зоната на застрашените
[wrapimg=]http://news.bbc.co.uk/media/images/40289000/jpg/_40289285_petrov_getty.jpg[/wrapimg]

SUPERSTAR
Мнения: 778
Регистриран на: 01 май 2009 01:21
Контакти:

Re: Панайот Волов (Шумен) - Свиленград 3 : 1

Мнениеот SUPERSTAR » 03 май 2009 12:21

W84me написа:Евала за тая тема!Трябва да се обърне внимание на футбола в Шумен! Повече ме интересува футбола в България,отколкото в Европа!Айде на другия мач на стадиона! ;)

Ти си един от малкото които сигурно ходят на мачовете на Волов , разбира се т'ва се дължи на класирането , и лошите игри , преди няколко години завършвахме 6-7 , били сме и 4 , и тогава стадионът е бил 'леш' :lol: , а за преди 10-20 години да не говорим :oops:
[wrapimg=]http://news.bbc.co.uk/media/images/40289000/jpg/_40289285_petrov_getty.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Sleepwalker
Мнения: 1237
Регистриран на: 25 мар 2008 09:47
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: Панайот Волов (Шумен) - Свиленград 3 : 1

Мнениеот Sleepwalker » 03 май 2009 12:25

Все още има кой да ходи по мачове,аз също съм редовен,но ако продължават с това живуркане в Б група без амбиция за нещо повече, скоро на стадиона ще има по 100-150 човека,главно пенсионери. Дано на лято "Титан" да вземе отбора,което за малко не стана през зимата.Тогава може и А група да помиришем. :)
Изображение

SUPERSTAR
Мнения: 778
Регистриран на: 01 май 2009 01:21
Контакти:

Re: Панайот Волов (Шумен) - Свиленград 3 : 1

Мнениеот SUPERSTAR » 03 май 2009 12:29

Sleepwalker написа:Все още има кой да ходи по мачове,аз също съм редовен,но ако продължават с това живуркане в Б група без амбиция за нещо повече, скоро на стадиона ще има по 100-150 човека,главно пенсионери. Дано на лято "Титан" да вземе отбора,което за малко не стана през зимата.Тогава може и А група да помиришем. :)

Ами , ако съ напънат да влязат в А група , ще влязат , могат го ! Но просто там ще ни попилеят , ще сме нещо като Беласица в момента , също така и кризата ни хвана , даже май и календари не си направихме :? Така че просто за сега мястото ни не е там :roll:
[wrapimg=]http://news.bbc.co.uk/media/images/40289000/jpg/_40289285_petrov_getty.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Sleepwalker
Мнения: 1237
Регистриран на: 25 мар 2008 09:47
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: Панайот Волов (Шумен) - Свиленград 3 : 1

Мнениеот Sleepwalker » 03 май 2009 12:33

Според мене с наличните играчи повече от средно място в Б група не може да гоним и няма да е нормално.За А група трябват момчета с опит в елита,2-3 по-стари пушки...Но трябват най-вече пари.А ние ги нямаме.Ако някой си отпусне кесията,може и да прокопсаме,но до тогава ще се кефим на победи над Свиленград и Несебър.
Изображение

SUPERSTAR
Мнения: 778
Регистриран на: 01 май 2009 01:21
Контакти:

Re: Панайот Волов (Шумен) - Свиленград 3 : 1

Мнениеот SUPERSTAR » 03 май 2009 12:35

Sleepwalker написа:Според мене с наличните играчи повече от средно място в Б група не може да гоним и няма да е нормално.За А група трябват момчета с опит в елита,2-3 по-стари пушки...Но трябват най-вече пари.А ние ги нямаме.Ако някой си отпусне кесията,може и да прокопсаме,но до тогава ще се кефим на победи над Свиленград и Несебър.

Абе чакай малко , ние догодина може да се 'кефим' на победи , над Дивдядово , Цари Брод , Белослав , и т.н :roll:
[wrapimg=]http://news.bbc.co.uk/media/images/40289000/jpg/_40289285_petrov_getty.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта