За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
zamesen
Мнения: 78
Регистриран на: 10 сеп 2009 23:57
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот zamesen » 27 мар 2015 17:52

. Г-н Томов, хората не са глупави.

Прав е да недоволства човека,той е живият пример за грешката в този цитат.Хората масово са изглупели,след всички циркове и измислици, Томов да има наглостта да им иска пари,че недостигали за бюджета определен от него за 14млн. лева ?!?,при положение,че батака с дълговете е двоен на това .....е меко казано идиотско,но никой не го коментира ..
[offtopic]http://spodelide.com/images/504380013752858.gif[/offtopic]

alexpetrof
Мнения: 502
Регистриран на: 14 сеп 2014 14:41
Контакти:

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот alexpetrof » 27 мар 2015 17:57

Аз доколкото знам Ники Александров е главен редактор на Гонг, а за никого не е тайна, че той подлога на престъпниците Стойчо и Лупи
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/473/8033473d.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот bobo_13 » 27 мар 2015 17:59

Не се пише за Левски, защото всички знаят, че Батков е в Израел и ще се върне с парите за лиценза.

Иначе как да не се пише и за Левски. Оня очилатият гном Колев само пресконференции свиква. А Батков си е в чужбина и не му дреме.
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот volf » 27 мар 2015 18:13

zamesen написа:
. Г-н Томов, хората не са глупави.

Прав е да недоволства човека,той е живият пример за грешката в този цитат.Хората масово са изглупели,след всички циркове и измислици, Томов да има наглостта да им иска пари,че недостигали за бюджета определен от него за 14млн. лева ?!?,при положение,че батака с дълговете е двоен на това .....е меко казано идиотско,но никой не го коментира ..

Вложил си твърде много смисъл, за да може да бъде „сдъфкан” целия!
Томов пита просто има ли все още склонни да платят сметката му и отговорът е личната отговорност към менталното здраве на нацията!
Ако не намери достатъчно съмишленици, значи има лични лекари в държавата, които спазват графика за профилактични прегледи на пациентите си!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 27 мар 2015 18:19

vayk написа:
Captain Stottlemeyer написа:Два въпроса към автора на темата:
1. Ако не греша, главен редактор на "Гонг" е Ники Александров, който е върл цесекар - защо не се обърнеш директно към него? :roll:
2. Ще ти стане ли по-леко на душата и ще се подобри ли по някакъв начин положението в ЦСКА, ако проблемите на този клуб се неглижират за сметка на тези при "вечния враг"?!... 8-)

По първия въпрос - ако си чел внимателно това, което съм написал, вътре ясно се казва, че огъня идва не само от чужди, а и от "свои". Колкото да другото, не става дума за по-леко и по-тежко, а за двойния стандарт на медиите в отразяването на идентичната ситуация в двата клуба.

Винаги чета внимателно мненията във форума, особено когато взимам отношение по дадена тема. ;) Лично аз не бих се притеснявал от "приятелски огън", ако той разкрива сериозно и задълбочено проблемите в любимия ми клуб, дори нещата малко да са преувеличени. Обратно - не съм съгласен с поговорката, че "No news is good news". Както и да е - всеки има право на мнение и становище. :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Емигрант 45
Мнения: 719
Регистриран на: 24 окт 2011 01:25

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот Емигрант 45 » 27 мар 2015 18:27

suni написа:
Преди малко от "Тодорини кукли" пуснаха copy/paste декларация на вчерашната...
;)
Вечно втори ! :lol:


Никога не забравяй 7:2 и 7:1 :mrgreen:

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот action66 » 27 мар 2015 18:33

vayk написа:На непредубедения човек няма как да не му прави впечатление каква неприкрита злоба и сарказъм струи от десетките материали, които наводниха медийното пространство по темата за лиценза на ЦСКА. Знайни и незнайни АНАЛизатори, коментатори и пр. "специалисти", от два дни насам дават всичко от себе си, за да убедят обществото, че ЦСКА загива, край, фалит и т.н. Днешният пасквил на лицето Феско Вълчев е поредния пример.Още по-долно в цялата история е, че в хора на недоброжелателите се включват и хора, които се водят, уж, цесекари. Очевидно притеснени, че светкавичната реакция на клуба с призив за набирането на дарения може и да успее, днес същите хора започнаха с нова канонада внушения - че парите на феновете щели да потънат в джобовете на Томов.

От друга страна за огледалния случай на "Герена" се пише неутрално, съпричастно, без бомбастични заглавия и
негативен патос. Преди малко от "Тодорини кукли" пуснаха copy/paste декларация на вчерашната, което е доказателство за абсолютно аналогичното състояние относно техния лиценз. Защо е този двоен стандарт, г-да журналисти?


И какво е излъгал господин Вълчев?С какво те е смутил? Томов е измамник.Факт.Младенов е слаб,провален треньор.Факт.ЦСКА няма качествено ръководство,как да има качествени футболисти.Факт.Нямате възможност да платите.Факт.Имате и ще имате още много задължения.Факт.Просто сте смешни в търсенето на виновници.Пак факт.А това,че вярвате на недоразумения като Младенов за треньор и Томов за ръководител е достойно за съжаление.Огромен факт. Ами човек сам си страда от глупостта и наивността.Дерзайте наивници!

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот action66 » 27 мар 2015 18:38

alexpetrof написа:Аз доколкото знам Ники Александров е главен редактор на Гонг, а за никого не е тайна, че той подлога на престъпниците Стойчо и Лупи


Ами факта,че в в седмицата , когато този отбор си отива по живо,по здраво,господин Александров не смее да напише нищо и не смее да каже нищо,е достатъчно показателен.Вероятно не може да се пречупи и да признае публично,че Стойчо Младенов е слаб треньор,а Александър Томов е изпечен измамник.Нали ги хвалеше до вчера.....

alexpetrof
Мнения: 502
Регистриран на: 14 сеп 2014 14:41
Контакти:

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот alexpetrof » 27 мар 2015 18:51

action66 написа:
alexpetrof написа:Аз доколкото знам Ники Александров е главен редактор на Гонг, а за никого не е тайна, че той подлога на престъпниците Стойчо и Лупи


Ами факта,че в в седмицата , когато този отбор си отива по живо,по здраво,господин Александров не смее да напише нищо и не смее да каже нищо,е достатъчно показателен.Вероятно не може да се пречупи и да признае публично,че Стойчо Младенов е слаб треньор,а Александър Томов е изпечен измамник.Нали ги хвалеше до вчера.....


Факт
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/473/8033473d.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Rigabula
Мнения: 104
Регистриран на: 11 мар 2011 23:40
Контакти:

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот Rigabula » 27 мар 2015 19:44

Господа, знайни и незнайни, Стойчо може да не е цвете за мирисане, явно е инат бодил, щот без никви качества според вас, тупа почти всички наред. Дали с хъс, дали с тактика, или ако щете с късмет, е факт. Че е за вътрешна консумация само е повече от видно, сините най-добре могат да потвърдят.
Изображение


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта