За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Zaash
Мнения: 784
Регистриран на: 03 окт 2008 10:12
Контакти:

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот Zaash » 27 мар 2015 19:56

Не ми е работа като левскар да коментирам в тема на цска, но си мисля че не е важно за кой клуб колко се пише, защото в тази съдба сме много идентични.
Дано някак си се освободим от притежателите на акции, щото все повече си мисля, че изхода е пътя на Ботев...

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот Teo » 27 мар 2015 20:09

tut написа:това и аз се питам .... двата клуба са с идентични проблеми ама само за ЦСКА се пишат глупости ..... защо така господа журналисти

НАПРЕД АРМЕЙСКИ ЛЪВОВЕ


Днеска ВЕСКО ЦАЙСА хвърли бомба, че Левски фалира, ама гонг пак ЦСКА им е в устата :idea:

Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот ivo77 » 27 мар 2015 20:11

Превеждайте пари баламурници, чичо Томчо и Стойчо чакат.. :lol:

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот GOLEADOR » 27 мар 2015 20:18

ivo77 написа:Превеждайте пари баламурници, чичо Томчо и Стойчо чакат.. :lol:

Резняк,ти никога няма да дариш и един лев ако твоя клуб се нуждае от помощ!И в момента в който свитнат Домусага или пък го затворят и от Лудогорец помолят за помощ,то ти ще им обърнеш гръб и ще станеш фен на друг отбор.Защото не знаеш какво е да обичаш .За теб парите са по-важни от твоята любов и като виден резак ще я оставиш да умре.Дръж си парите и яж безплатния кренвирш на Домуса и не се занимавай с армейския клуб!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот Old_death » 27 мар 2015 20:18

За никого не е тайна , че в тая медия няма журналисти . Всички , работещи там , се изявяват повече като фенове без никакъв професионализъм . Ники Александров е застанал там като върху бръснач . Ако гъкне , ще трябва другаде да си търси препитанието , а близнаците искат памперси . Просто го държат за цвят без да има право на дума . Аз отдавна не си тровя нервите с измисленото им радио и спортната им рубрика . Не напразно хората са я кръстили " Подуенско ехо " .
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот Мистри » 27 мар 2015 20:26

„Изясняват се задълженията на футболния клуб. След което феновете се събират и решават кого да поканят във футболен клуб ЦСКА като управляващ, включително и този, който дойде, да купи отново акциите с обещанието да инвестира. Не само да плаща стари задължения, а да има пари да инвестира реконструкцията на стадиона, спортните площадки. Да се направи паркинг. И феновете правят нещо като конкурс, чрез който да изберат 1-2-3 нови акционери."

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
Red_Teror
Мнения: 155
Регистриран на: 11 авг 2014 23:17
Местоположение: Valhalla
Контакти:

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот Red_Teror » 27 мар 2015 20:26

И, аз се чудя и двата отбора са в една и съща локва, а само за ЦСКА говорят лошо ... :x :x :x
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот Мистри » 27 мар 2015 20:35

Red_Teror написа:И, аз се чудя и двата отбора са в една и съща локва, а само за ЦСКА говорят лошо ... :x :x :x


Защото в Левски глупостите се говорят от нЕкъФ тръст, а се правят от собственика.
А в ЦСКА се правят и говорят от собствениците.

И аз се отказвам от един милион евро . :lol:
Изображение


Изображение

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот peliforewer » 27 мар 2015 21:12

alexpetrof написа:
action66 написа:
alexpetrof написа:Аз доколкото знам Ники Александров е главен редактор на Гонг, а за никого не е тайна, че той подлога на престъпниците Стойчо и Лупи


Ами факта,че в в седмицата , когато този отбор си отива по живо,по здраво,господин Александров не смее да напише нищо и не смее да каже нищо,е достатъчно показателен.Вероятно не може да се пречупи и да признае публично,че Стойчо Младенов е слаб треньор,а Александър Томов е изпечен измамник.Нали ги хвалеше до вчера.....


Факт

Въобще не е факт,Ники Александров веднага пусна коментар http://gong.bg/bg-football/a-grupa/comm ... aha-na-slo ,а кой ти каза че Томов и Младенов са престъпници,как разбра това.Аз например ти казвам че ти си един клеветник и лъжец и мога да го докажа,а на теб и твоята приятелка екшън ще кажа че каквито и проблеми да има ЦСКА,той е голям клуб и всички се съобразяват с него ,а випклубът на един зализан бос никога не може да бъде сравняван с ЦСКА или Левски.Интересно че от Разград плюете единствено срещу ЦСКА,а Левски не ги отразявате или са ви братски отбор.Двойният аршин на медиите беше показан тогава когато Батков обяви дарителска компания,тя беше отразена като дарителска,а когато Томов призова за дарителство ,повечето медии побързаха да напишат че Томов ПРОСИ пари,само това е достатъчно да разберем какъв е аршина.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот Red thunderstorm » 27 мар 2015 21:53

peliforewer написа:
alexpetrof написа:
action66 написа:
alexpetrof написа:Аз доколкото знам Ники Александров е главен редактор на Гонг, а за никого не е тайна, че той подлога на престъпниците Стойчо и Лупи


Ами факта,че в в седмицата , когато този отбор си отива по живо,по здраво,господин Александров не смее да напише нищо и не смее да каже нищо,е достатъчно показателен.Вероятно не може да се пречупи и да признае публично,че Стойчо Младенов е слаб треньор,а Александър Томов е изпечен измамник.Нали ги хвалеше до вчера.....


Факт

Въобще не е факт,Ники Александров веднага пусна коментар http://gong.bg/bg-football/a-grupa/comm ... aha-na-slo ,а кой ти каза че Томов и Младенов са престъпници,как разбра това.Аз например ти казвам че ти си един клеветник и лъжец и мога да го докажа,а на теб и твоята приятелка екшън ще кажа че каквито и проблеми да има ЦСКА,той е голям клуб и всички се съобразяват с него ,а випклубът на един зализан бос никога не може да бъде сравняван с ЦСКА или Левски.Интересно че от Разград плюете единствено срещу ЦСКА,а Левски не ги отразявате или са ви братски отбор.Двойният аршин на медиите беше показан тогава когато Батков обяви дарителска компания,тя беше отразена като дарителска,а когато Томов призова за дарителство ,повечето медии побързаха да напишат че Томов ПРОСИ пари,само това е достатъчно да разберем какъв е аршина.

Този кухар е от онези "дрисльовци" ли бяха, "посерковци" ли, нещо от сорта, все миришат! :lol:
Иначе го играе отворен и е на всяка манджа мерудия. ;)


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта