Проблеми свързани с "Gong Play"

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

whitebear
Мнения: 245
Регистриран на: 04 юни 2011 19:35
Контакти:

Re: Върнете ни си парите ! Защо ви плащам бе ?

Мнениеот whitebear » 07 мар 2015 18:08

OT18 написа:Гледане на мач през интернет. Нормално да се закачат 100 000 човека и да се прецака работата. Затова даваш 4 лв. и гледаш като бял човек на голям екран. Все ще искаш да изгледаш два мача, за да си избиеш парите. А ако оператора ви не предлага въпросният канал просто го сменяте.


Като искат да плащам не ме интересува какви проблеми имат. Или ще си вършат работата добре или да връщат парите. Плащам 5 лв. за 240 канала на тв оператора си - едва ли бих намерил по-добър.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот diplomat » 07 мар 2015 18:10

Tommi написа:Пуснете 50 теми за излъчването, че нещо ми се малеят. :roll:Никой не е задължен да плаща, а като сте балъци това си е лично ваш проблем. ;)

Те не са задължени да плащат, но след това имат право да се оплакват, ако продуктът не отговаря на описанието и изискванията. ;) Нали заради това има КЗП.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Върнете ни си парите ! Защо ви плащам бе ?

Мнениеот Tommi » 07 мар 2015 18:12

Blagoy написа:
OT18 написа:Гледане на мач през интернет. Нормално да се закачат 100 000 човека и да се прецака работата. Затова даваш 4 лв. и гледаш като бял човек на голям екран. Все ще искаш да изгледаш два мача, за да си избиеш парите. А ако оператора ви не предлага въпросният канал просто го сменяте.


Аз лично телевизор нямам. Преценил съм, че е ненужна вещ, личен избор е. А щом gong.bg и Нова предлагат услуга за гледане на мачове онлайн, те са длъжни да я обезпечат, а не да търсим алтернативни източници. Това е все едно да ти продават хранителен продукт с изтекъл срок на годност в магазина. Не ме интересува, дори и 1млн. човека да искат да гледат, тия са длъжни да направят така, че да се предава нормално, след като сме си заплатили за ползването на услугата!

Те си предлагат някаква услуга с някакво качество, а риска си го носиш ти. ;) Ако си купиш един салам от магазина и не ти хареса вкуса (качеството) да не би производителя да е длъжен да си смени производствената линия?
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Gary Shaw
Мнения: 1489
Регистриран на: 08 окт 2010 16:12
Контакти:

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот Gary Shaw » 07 мар 2015 18:12

Стига , всеки втори пуска отделна тема ,че нещо не му работи - кой мислите ,че в събота ви чете темите и на кой му дреме ,че неможете да гледате мача бе ?!
Като сте балъци си давайте парите на някакви си GongPlay
Последна промяна от Gary Shaw на 07 мар 2015 18:13, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот 727150 » 07 мар 2015 18:13

sandi74 написа:По тв-то с Диема спорт ХД нямам никакви проблеми.Факт.

Само дето картината няма нищо общо с HD.
Последна промяна от 727150 на 07 мар 2015 18:21, променено общо 1 път.
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот Tommi » 07 мар 2015 18:15

diplomat написа:
Tommi написа:Пуснете 50 теми за излъчването, че нещо ми се малеят. :roll:Никой не е задължен да плаща, а като сте балъци това си е лично ваш проблем. ;)

Те не са задължени да плащат, но след това имат право да се оплакват, ако продуктът не отговаря на описанието и изискванията. ;) Нали заради това има КЗП.

Какви са изискванията и стандартите за излъчване на мач по интернет и къде са описани?
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот trokadero_ » 07 мар 2015 18:15

Пълна глупост - само прекъсва

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Върнете ни си парите ! Защо ви плащам бе ?

Мнениеот Живко6461 » 07 мар 2015 18:15

OT18 написа:Гледане на мач през интернет. Нормално да се закачат 100 000 човека и да се прецака работата. Затова даваш 4 лв. и гледаш като бял човек на голям екран. Все ще искаш да изгледаш два мача, за да си избиеш парите. А ако оператора ви не предлага въпросният канал просто го сменяте.

Ако белият човек (според твоите разбирания) не получи желаното и обещано качестои и на големия екран дава XX лева за билет + YY лева за пътни и други разходи и гледа мача на стадиона. Ако отново не е доволен влиза в сила правилото "Да се оправя!".
Не ти ли се струва, че звучиш цинично? Може би ти доставя удоволствие да се подиграваш с хората. Обяснението ти е елементарно. След като не могат да осигурят услугата за повече от определен брой потребители би трябвало да прекратят и продажбата на абонаменти над този брой. Мога да ти дам и други примери. Но ми се струва, че няма смисъл.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот sandi74 » 07 мар 2015 18:17

727150 написа:
sandi74 написа:По тв-то с Диема спорт ХД нямам никакви проблеми.Факт.

Само дето картината няма, нищо общо'с HD.

Ами те само абсолютно доказани лаици може да са очаквали качеството да е HD. :mrgreen: ;)

Потребителски аватар
streetbard
Мнения: 142
Регистриран на: 09 апр 2011 02:48
Контакти:

Re: Върнете ни си парите ! Защо ви плащам бе ?

Мнениеот streetbard » 07 мар 2015 18:18

Tommi,сравнението не е правилно. Ако саламът е развален, си отивам и си ми връщат парите. И ваучер за нови покупки ще ми дадат. Никакър риск не нося аз. Те, не предлагат обещаната услуга. В описанието на продукта няма клауза, при 100 000 абонати и връзката се разпада.


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта