Ще разследват ТОМЕТО ??

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: Ще разследват ТОМЕТО ??

Мнениеот donpacko » 01 юни 2009 17:54

rembrant написа:с писане нищо няма да направим на улицата ни е мястото

Няма смисъл от това нали видяхте всички как преебаха учителите,нищо че протестираха няколко седмици като начало ВСИЧКИ НА ИЗБОРИ И ДА СЕ ГЛАСУВА ЗА БЪЛГАРСКА ПАРТИЯ А НЕ ЗА ТУРСКАТА нали знаете ГЛАСУВАШ ЗА СТАНИШЕВ ПОЛУЧАВАШ ДОГАН

Потребителски аватар
kronos
Мнения: 387
Регистриран на: 24 юли 2008 09:46
Контакти:

Re: Ще разследват ТОМЕТО ??

Мнениеот kronos » 01 юни 2009 17:55

ТОМЕ, С ТЕБ СМЕ :!: :!: :!:

ХОРА, НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ПРОСТОТИИТЕ НА УПРАВЛЯВАЩИТЕ КАТО ТРЪГНЕТЕ ДА ГЛАСУВАТЕ :!: :!: :!:

НО Е ВАЖНО ВСИЧКИ ДА ГЛАСУВАТ :!: :!:
BE STRONG

ЛЕВСКИ - САМИ СРЕЩУ КОМПЛЕКСАРИТЕ!

Kobe Bryant: "If you see me in a fight with a bear, pray for the bear."

Потребителски аватар
aloha^guy
Мнения: 1228
Регистриран на: 15 окт 2008 15:22
Контакти:

Re: Ще разследват ТОМЕТО ??

Мнениеот aloha^guy » 01 юни 2009 17:55

Не знам дали го е страх , но постъпи правилно като се извини ;) че после не ми се мисли - като нищо ще го свалят за "клевети" :o :o
Ana Ivanovic - момичето от сънищата ми... MANCHESTER UNITED Отборът на мечтите...ЦСКА - отборът на сърцето
САМО ЦСКА !
Ии емотиконите са моя ЗАПАЗЕНА МАРКА forum_Emoticons®
Изображение

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: Ще разследват ТОМЕТО ??

Мнениеот KellyB » 01 юни 2009 17:56

Дано успее някой да качи запис от минутките на водещия! Браво, Томи!!!

Потребителски аватар
ALEX_D_GREAT
Мнения: 178
Регистриран на: 07 апр 2009 19:50
Контакти:

Re: Ще разследват ТОМЕТО ??

Мнениеот ALEX_D_GREAT » 01 юни 2009 17:56

от dnes.bg

Ниската избирателна активност работи в полза на ДПС и Коалиция за България.

Ако активността падне под 25% е напълно възможно ДПС да се окаже първа политическа сила, показват резултати от изследване на МБМД две седмици преди изборите за Европейски парламент.

Социолозите обобщават, че основният въпрост остава около избирателната активност.
Армейци, винаги помнете, че ЦСКА е гордостта на България !

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4398
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Ще разследват ТОМЕТО ??

Мнениеот Kotooshu » 01 юни 2009 17:59

rembrant написа:с писане нищо няма да направим на улицата ни е мястото


Това е истината , всичко друго е тропане по масата след десетата бира и всяко чудо за три дни !!!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

DeShawn
Мнения: 67
Регистриран на: 24 мар 2008 18:31
Контакти:

Re: Ще разследват ТОМЕТО ??

Мнениеот DeShawn » 01 юни 2009 18:00

Много хубава реч. Прав е за много неща, но за това да не се гласува според мен е в голяма грешка. Когато не гласуваш, печелят тези с твърд електорат като ДПС и БСП и поради това те се мислят за несменяеми. Това ги кара да крадат още повече, а това в комбинация с тяхната некомпетентност е основната причина да сме най-бедната държава в Европа.

Потребителски аватар
ALEX_D_GREAT
Мнения: 178
Регистриран на: 07 апр 2009 19:50
Контакти:

Re: Ще разследват ТОМЕТО ??

Мнениеот ALEX_D_GREAT » 01 юни 2009 18:00

aloha^guy написа:Не знам дали го е страх , но постъпи правилно като се извини ;) че после не ми се мисли - като нищо ще го свалят за "клевети" :o :o


Нормално е да го е страх от комунистическата държавна машина. Та те могат да го изкарат престъпник за 24 часа. Но пък завоалирано пак им повтори това от вчера. много добре направено. разчуства ме направо. С теб сме , левскарче. Против комунизма и цензурата и еничарството и всички лайна които набъркаха властимащите.

petolu4ko
Мнения: 47
Регистриран на: 01 юни 2009 17:29
Контакти:

Re: Ще разследват ТОМЕТО ??

Мнениеот petolu4ko » 01 юни 2009 18:01

Pro-European написа:Г-н Русев,

надявам се че няма да успеят да Ви уплашат!
Подкрепявам Ви за всяка дума, която казахте, дори беше малко!

НЕДОПУСТИМО Е БЪЛГАРСКИ ДЕЦА ДА СЕ ВЛАЧАТ И БЛЪСКАТ КАТО ЖИВОТНИ, А ПОЛИЦИЯ И АГЕНЦИЯ ЗА ЗАКРИЛА НА ДЕТЕТО ДА ГЛЕДАТ!
НЕДОПУСТИМО Е ДЕТЕ ДА ВИКА ЗА ПОМОЩ, А ДА СЕ ДОПУСКА ПРОТИВ ВОЛЯТА МУ ДА БЪДЕ ВЛАЧЕНО ДО КОЛА НА ...ЧУЖДО ПОСОЛСТВО !!!
Има ли държава България !?

http://analysis.actualno.com/news_242831.html

Надявам се в 17.30 да бъдете още по-категоричен!
НЯМА ДА ЧУЕМ ИСТИНАТА АКО САМИ НЕ Я КАЖЕМ!

Ма така ще бъде г-н Русев, докато Кабинета и депутатите крадат еврофондове и после плащат откраднатото с данъците ни и с цялота си наглост обясняват какъв "успех" е ЕК да ни позволи да си похарчим данъците възтановявайки откраднатото от тях. Някой да каза къде отидоха парите от пенсионния фонд, някой да попита къде са парите на родителите ни?????
Някой да излезе и да попита КЪДЕ СА НАЦИОНАЛНИТЕ ПРЕДАТЕЛИ направили пътни карти на сърбия и македония, където ежедневно се изливат тонове помия срещу България и Българщината??????????? а сълзите на стотиците хиляди българи прокудени от домовете си?????
Така ще бъде - ше влачат децата ни по разни коли, ше изнасилват жените ни, защото г-н Русев нашата реакция е да си замълчим, да се одупим та белким и на нас ни праснат по един ***, ей така профилактично.....

Потребителски аватар
McLovin
Мнения: 1423
Регистриран на: 29 дек 2008 22:39
Контакти:

Re: Ще разследват ТОМЕТО ??

Мнениеот McLovin » 01 юни 2009 18:02

В нито един момент не съм го чул да призовава, дори споменава, че не трябва да се гласува! :!: :idea:
"За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

"Какво висше има в нашето първенство, че да се нарича Висша лига?!"


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта