До Вальо и Томислав

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

sensation
Мнения: 916
Регистриран на: 03 май 2009 22:08
Skype: hristo502
Контакти:

Към коментаторите

Мнениеот sensation » 03 май 2009 22:16

Много ми харесва предването Спортно шоу Гонг и го слушам редовно и затова съм забелязал няколко работи и ако може да си ги отстраните.
Първо няма дума Сливенци хората които живеем в Сливен сме Сливналии просто иначе звучи гадно ;)
Второ моля ви научете Имената на играчите и местата на които играят на таз вечершният мач межди Левски и Сливен почети нямахте правилно споменато име от защитната линия на Сливен както и от играчите в центъра. Знам че не сме много пуполярен отбор и едва от тази година сме в А група но все пак това ви е работата да ги знаете.

bot1
Мнения: 16
Регистриран на: 24 сеп 2008 16:18
Контакти:

Re: Към коментаторите

Мнениеот bot1 » 04 май 2009 11:15

така е и причината е че са аматьри-за тях има само лев и цс - на тях знаят имената и на любовниците и дом.любимци-иначе браво на сливен с тази игра засужават да играят в ев.турнирите за сметка на пародии -лев и lатех-поне да видим себераздаване хъс -полезно за нац.отбор-свежа кръв а не натирени псевдонационали-не ли мислите така?

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Към коментаторите

Мнениеот Бижутера » 04 май 2009 20:06

А ти познаваш ли ги,че ги наричаш аматьори бе?
От кога слушаш Гонг та да даваш крайни оценки?
Много разбирачи се навъдиха ей,добре,че на пичовете не им пука за такива дребни душици... :roll:
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

До Вальо и Томислав

Мнениеот ros » 07 май 2009 10:05

Вече цяла седмица чакам да чуя еда думичка - ИЗВИНЯВАЙ. Ама още не съм я чул. Питате се защо ли? Както започна коментарната статия на Томето - денят е 03.05.2009, някъде около 21 часа и Герена е притихнал...Само по микрофона на Дарик се чуват думите ... ето контузиха го. ТОЗИ ФУТБОЛИСТ НА СЛИВЕН ВЕЧЕ ИМА ОФЕРТА ЗА ТРАНСФЕР В ЦСКА. Ако се съмнявате в цитата потърсете аудиофайл.
Отдавам тези думи на емоцията и разочарованието на коментаторите от факта, че Гонзо наистина се контузи, но упрека и подигравката към момчето от Сливен и замесеният без никаква вина ЦСКА останаха някяк да висят във въздуха.
Всеки трябва да носи последствия за думите и делата си. Ако е сгрешил - ДА СЕ ИЗВИНИ...
Надявам се да чуя тази думичка... ЗАРАДИ ИСТИНАТА И МЪЖЕСТВОТО
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
eMs1
Мнения: 1293
Регистриран на: 15 май 2008 16:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: До Вальо и Томислав

Мнениеот eMs1 » 07 май 2009 12:15

Чакай си......със същия успех може да дочакаш покана за следващите Оскари например или предизборен клип на БСП в който да се извиняват, а не да се възхваляват.....

Achilles
Мнения: 3
Регистриран на: 07 май 2009 11:34
Skype: l.spartanski
Контакти:

Re: До Вальо и Томислав

Мнениеот Achilles » 07 май 2009 12:17

като не ви харесва не ги слушайте...
ама питам се аз защо от сашо диков не врещите.. :?:

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: До Вальо и Томислав

Мнениеот Бижутера » 07 май 2009 14:47

Да мърдите от Сливен от 10 мача имаха една победа,но оня ден се хвърлиха на живот и смърт срещу Левски,ето тук се усеща връзката Цска-Сливен :!:
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

sensation
Мнения: 916
Регистриран на: 03 май 2009 22:08
Skype: hristo502
Контакти:

Re: Към коментаторите

Мнениеот sensation » 07 май 2009 23:47

Ми незнам за колегата ама аз мисля че си им е работата това и трябва да ги знаят, а на мен не ми е но все пак ги знам е пак поне да знеят какви са им позициите на терена. Хубаво е че не им пука на колегите които които между другото слушам от доста отдавна но поне да извличат полезното от мненията на слушателите ;)

Потребителски аватар
ALEX_D_GREAT
Мнения: 178
Регистриран на: 07 апр 2009 19:50
Контакти:

Re: Към коментаторите

Мнениеот ALEX_D_GREAT » 10 май 2009 20:15

Бижутера написа:А ти познаваш ли ги,че ги наричаш аматьори бе?
От кога слушаш Гонг та да даваш крайни оценки?
Много разбирачи се навъдиха ей,добре,че на пичовете не им пука за такива дребни душици... :roll:


БАТЕ, много ми падна мнението за теб. Това, че си модератор не означава да ограничаваш дискусии. Аз ги наричам аматьори, защото един професионален журналист не може да си позволи фенщината му така да излиза наяве и да дразни слушателите от другия лагер. ОК? Да те питам - А ТИ ПОЗНАВАШ ЛИ НИ, ЧЕ ДА НИ НАРИЧАШ ДРЕБНИ ДУШИЦИ?
Армейци, винаги помнете, че ЦСКА е гордостта на България !

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Към коментаторите

Мнениеот Бижутера » 10 май 2009 21:59

ALEX_D_GREAT написа:
Бижутера написа:А ти познаваш ли ги,че ги наричаш аматьори бе?
От кога слушаш Гонг та да даваш крайни оценки?
Много разбирачи се навъдиха ей,добре,че на пичовете не им пука за такива дребни душици... :roll:


БАТЕ, много ми падна мнението за теб. Това, че си модератор не означава да ограничаваш дискусии. Аз ги наричам аматьори, защото един професионален журналист не може да си позволи фенщината му така да излиза наяве и да дразни слушателите от другия лагер. ОК? Да те питам - А ТИ ПОЗНАВАШ ЛИ НИ, ЧЕ ДА НИ НАРИЧАШ ДРЕБНИ ДУШИЦИ?


Дребна душица си,защото понятието БАТЕ ти говори много точно за душевното състояние-вместо да се срамуваш от играта на своите,ти ми намекваш за евронеуспехите на Левски....това ако не е дребнодушие здраве му кажи ;)
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта