До Ники Александров

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
blue SASHO77
Мнения: 467
Регистриран на: 07 дек 2009 10:28
Местоположение: София
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот blue SASHO77 » 22 авг 2012 16:22

donkostadin написа:
blue SASHO77 написа:С всичко написано от теб съм съгласен, ама, тва с Ливърпул изби рибата братче!!! Ти явно си на 12-13 години,или се лъжа!!!

За Ливърпул така го казах -наистина не знам , не са ми любим отбор


За твоя информация, не са 10, а 20!!
САМО ЛЕВСКИ

bm1914ls
Мнения: 194
Регистриран на: 28 фев 2011 10:07
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот bm1914ls » 22 авг 2012 16:44

Хайде да се обадя и аз.Момци,тук става пълна каша!Инициативният комитет искал акциите на ЦСКА и щял да дава пари само за издръжка!? :) Добре де,ами като вземат акциите,нали стават собственик.А след като са собственик,ще трябва да плащат борчовете,иначе от УЕФА ще ги отсвирят.А борчовете са си доста-на "Черноморец" за Платини,на Павел Дочев,който ги осъди,на Жеваго,сега се оказва,че и на Мораеш има да се дава/това само на първо четене/...Изобщо,как Г.А. и Емо Ротманса виждат да станат тия работи,които приказват...
Нещата си вървят на фалит,просто защото едва ли има друг начин...А фалит значи В група.

Sublimie+
Мнения: 239
Регистриран на: 26 авг 2011 11:12
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот Sublimie+ » 22 авг 2012 16:55

ehh написа:О, сигурно може и по-лошо да стане. От няколко години ми се струва, че ЦСКА се води към фалит (закриване). Само вижте колко собственици се изредиха през вашия клуб и как по-добре въобще не става, ами даже напротив.


А според мен от няколко години се правят отчаяни опити ЦСКА да бъде спасен от пълно ликвидиране. ЦСКА беше прикачен първо към Кремиковци, а после и към сделката с боклука в София все пак.

Проблемът е, че клуба, в последните години е оперирал с едни пари дето всъщност ги няма, само и само да поддържа някакъв престиж. Тук заем, там заем, обаче вече всичко е под запор или откраднато, и най-накрая дето се казва каруцата се обърна.

Между другото, абсолютно същото се случи на не едно и две предприятия в България. Схемата е проста и работи до време, а умния човек отдавна да си е измил ръцете. Само дето държавата не желае ЦСКА да бъде закрит и се почват страхотните машинации...

Истаната драги фенове на ЦСКА е, че отбора е на доизживяване. Дали още година или две, няма как да се оправи с всичките си дългове и псевдо месии, дето с нищо не помагат. ЦСКА трябваше да бъде обявен във фалит още след срамното управление на Томов.

Жалко е, не малко хора ги боли, но всъщост е точно така.

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: До Ники Александров

Мнениеот BadBoy » 22 авг 2012 17:41

Единственото спасение за ЦСКА е фалит на това АД и създаване на ново такова, вярно клубът ще отиде в окръжните групи, но пък ще започне на чисто от нулата.
Не зная обаче как ще седи въпросът с отличията и постиженията на клуба.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот Devian » 22 авг 2012 17:58

bm1914ls написа:Хайде да се обадя и аз.Момци,тук става пълна каша!Инициативният комитет искал акциите на ЦСКА и щял да дава пари само за издръжка!? :) Добре де,ами като вземат акциите,нали стават собственик.А след като са собственик,ще трябва да плащат борчовете,иначе от УЕФА ще ги отсвирят.А борчовете са си доста-на "Черноморец" за Платини,на Павел Дочев,който ги осъди,на Жеваго,сега се оказва,че и на Мораеш има да се дава/това само на първо четене/...Изобщо,как Г.А. и Емо Ротманса виждат да станат тия работи,които приказват...
Нещата си вървят на фалит,просто защото едва ли има друг начин...А фалит значи В група.

Ами то като видиш начина на работата на още не придобилите акциите на Цска кандидати ти става ясно,че новите собственици няма да са по-добре от старите,даже напротив.Емил Димитров-Горския от сега е започнал да пристиска по политическа линия кмета на Бургас,който от своя страна трябва да убеди ръководството на Черноморец да оттегли жалбата си до Уефа,която може да спре за няколко години Цска да участва в Евротурнирите.Иначе щяло да бъде стопирано спонсорството от страна на Общинска банка :shock:
А за това,кой какви пари ще дава,ами то бат ви Боко ви обясни схемата,пари ще дава някой голям чужд инвеститор,на който няма да му се правят спънки за това и онова,но ще е задължен да дава пари на правилния отбор,който ще се управлява от наши хора.Схемата вече я видяхме как работи в единия държавен отбор,сега ще бъде приложена и в другия.Също така ще има още три-четири отбора,които да придават завързан вид на първенството и футбола ни ще цъфне и върже,според прогнозите на този с кривия врат.А си мислехме,че комунизма си е отишъл и нещата се определят на пазарен принцип,който определя,кой да оцелее и кой не,а те нещата са на път да станат по зле от времето на Балев,Солаков и тем подобни,но какво да очакваш от човека с маркуча :evil: :evil:

[offtopic]На Горския съм длъжен да му напомня,че Димитър Николов беше избран от цял Бургас,докато зъбатия с мургавия тен е избран с купените гласове на нискоинтелигентните от някои махали на околията му.Димитър Николов може да бъде сигурен,че ще бъде преизбиран и за напред,докато зъбатия си заминава с Тиквата[/offtopic]
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот pehopeho » 22 авг 2012 21:25

BadBoy написа:Единственото спасение за ЦСКА е фалит на това АД и създаване на ново такова, вярно клубът ще отиде в окръжните групи, но пък ще започне на чисто от нулата.
Не зная обаче как ще седи въпросът с отличията и постиженията на клуба.

При фалит от коя група се започва? Някой пише "В", друг окръжна?!
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот ehh » 23 авг 2012 00:06

BadBoy написа:Единственото спасение за ЦСКА е фалит на това АД и създаване на ново такова, вярно клубът ще отиде в окръжните групи, но пък ще започне на чисто от нулата.
Не зная обаче как ще седи въпросът с отличията и постиженията на клуба.

Нищо няма да им стане с отличията. Преди години Ференцавороши, един от най-големите отбори в Унгария, имаше отново финансови проблеми и беше изхвърлен от елита, но пък не съм чул да са му взели отличията. И разбира се има още примери.
По-горе прочетох, че даже напротив - отборът се е правило всичко възможно да бъде спасен от ликвидация, отколкото обратното (както твърдя аз). Добре, прикрепен бе към Кремиковци и Титан, все големи компании, но вижте само как самите те са управлявани. Затова ми се струва всичко като "мижем - да те лажем" - имитира се дейност, привържениците ги надъхват с обещания, а отборът все повече затъва.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

bm1914ls
Мнения: 194
Регистриран на: 28 фев 2011 10:07
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот bm1914ls » 23 авг 2012 18:36

По принцип новият клуб не е приемник на стария и няма нищо общо с него.Иначе заедно с отличията ще трябва да получи и дълговете като наследство...

bm1914ls
Мнения: 194
Регистриран на: 28 фев 2011 10:07
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот bm1914ls » 23 авг 2012 18:44

"Емил Димитров-Горския от сега е започнал да пристиска по политическа линия кмета на Бургас,който от своя страна трябва да убеди ръководството на Черноморец да оттегли жалбата си до Уефа,която може да спре за няколко години Цска да участва в Евротурнирите.Иначе щяло да бъде стопирано спонсорството от страна на Общинска банка..."

Едва ли бургаският кмет ще тръгне по гайдата на Ротманса.В момента Димитър Николов е златното момче на ГЕРБ , съвсем спокойно може да прати тоя идиот да върви на майната си и нито Б.Б.,нито Цвък Цвък ще посмеят да се обадят.Още повече,че тия пари са страшно важни за "Черноморец"...

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот petko.h.markov » 28 авг 2012 14:02

Ч.Р.Д! Да си жив и здрав-ти и всички близки на сърцето ти хора!Една молба към теб
в днешния празничен за теб ден.Обади се и разкажи какво става около ЦСКА.
Веско Вълчев го боли гъза за нашия отбор.пише това което чул.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта