Предложения за форума на Гонг

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот mike28 » 08 апр 2009 23:03

Нали почти всеки ден се появяват нови реклами, другото не е важно изглежда. И мен ме дразни този проблем с олекотената версия, но това си е едно от многото недоклатени неща, които изглежда грам не пречат на админите, поддържащите (не че има такива де) форума.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот k_oleto » 29 сеп 2009 22:18

моето предложение е: някой с повече опит да хване и поговори /например в скайп/ със Славия форевър - акъла не ми побира как са допуснали този "?" да бъде модератор - той просто дразни с присъствието си.

Направо затварям форума, като го видя да цитира точки от правилата

А разговора /в скайп/ да бъде на тема: комплекси и как да ги прикриваме

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот slavia_forever » 29 сеп 2009 22:25

k_oleto написа:моето предложение е: някой с повече опит да хване и поговори /например в скайп/ със Славия форевър - акъла не ми побира как са допуснали този "?" да бъде модератор - той просто дразни с присъствието си.

Направо затварям форума, като го видя да цитира точки от правилата

А разговора /в скайп/ да бъде на тема: комплекси и как да ги прикриваме

Ти си отговори на въпроса, защо съм тук! :idea: :!:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
SkArY_9
Golf Fan
Мнения: 6721
Регистриран на: 02 мар 2009 23:55
Местоположение: Между две женски гърди...
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот SkArY_9 » 29 сеп 2009 22:29

Виж сега, "този "?" си има никнейм, най-малкото е модератор, трябва да го уважаваш, както той те уважава теб, а и не само теб и другите потребители.
Това, че цитира точки от правилника не е лошо, точно обратното, показва къде ти е грешката.
Не виждам защо да дразни с присъствието си, това, че модерира правилно те дразни така ли ?
Хубаво е да казваш работите, но с някакви факти, дори и да се сбъркал някъде човешко си е все пак, пишеш му на ЛС и ще се оправите, повярвай разбран човек е, ще те разбере.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот k_oleto » 29 сеп 2009 22:43

мне, не ми приемай думите буквално - т.е, че ме дразни това, че цитира точки от форума :)
Както споменах - личното ми мнение е, че е взел дейността си за нещо свръх важно. Има нещо, което пропускаш - форума не е система от правила, които трябва да се спазват. Той е система от емоций и мисли, които всички ние изразяваме.

А иначе.......не желая да си пиша с този "?" А това, че е модератор, не означава, че е г-н "много се извинявам - удобно ли е да Ви обезпокоя"

Но.....щом считаш, че си е нормален, значи проблема е в мен :)

п.с
нищо лично към човека зад измисления ник
много против към модератора "?"

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот stenly » 29 сеп 2009 22:44

k_oleto написа:моето предложение е: някой с повече опит да хване и поговори /например в скайп/ със Славия форевър - акъла не ми побира как са допуснали този "?" да бъде модератор - той просто дразни с присъствието си.

Направо затварям форума, като го видя да цитира точки от правилата

А разговора /в скайп/ да бъде на тема: комплекси и как да ги прикриваме


Аз пък не мога да си обясня как едва сега видя, че Славия форевър е модератор? Това означава, че си върши добре работата си, след като повдигаш темата с 3-4 (че може и повече) месеца закъснение.
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот k_oleto » 29 сеп 2009 22:45

ами ако Ви е интересно мога и факти да оставя тук /при условие, че не ми триете мнението, не заключвате темата или нещо отсорта - най-малкото защото Вие можете, а аз не и няма да е равностойно :)/

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот k_oleto » 29 сеп 2009 22:46

stenly написа:
k_oleto написа:моето предложение е: някой с повече опит да хване и поговори /например в скайп/ със Славия форевър - акъла не ми побира как са допуснали този "?" да бъде модератор - той просто дразни с присъствието си.

Направо затварям форума, като го видя да цитира точки от правилата

А разговора /в скайп/ да бъде на тема: комплекси и как да ги прикриваме


Аз пък не мога да си обясня как едва сега видя, че Славия форевър е модератор? Това означава, че си върши добре работата си, след като повдигаш темата с 3-4 (че може и повече) месеца закъснение.



мне, наби ми се в очите още когато се включи. Това, че сега чак пиша е нещо различно

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот slavia_forever » 29 сеп 2009 23:14

k_oleto написа:
stenly написа:
k_oleto написа:моето предложение е: някой с повече опит да хване и поговори /например в скайп/ със Славия форевър - акъла не ми побира как са допуснали този "?" да бъде модератор - той просто дразни с присъствието си.

Направо затварям форума, като го видя да цитира точки от правилата

А разговора /в скайп/ да бъде на тема: комплекси и как да ги прикриваме


Аз пък не мога да си обясня как едва сега видя, че Славия форевър е модератор? Това означава, че си върши добре работата си, след като повдигаш темата с 3-4 (че може и повече) месеца закъснение.



мне, наби ми се в очите още когато се включи. Това, че сега чак пиша е нещо различно

Не смятам да осъждам повече, персоната от подписа ти. От както съм ти се "набил в очите", не си спомням да си ме забелязвал на "лична", както би следвало. Виждам, че си ми обърнал специално внимание. Ако имаш нещо конкретно към мен, за нещо което съм сгрешил, напиши ми го на лична и ако го аргументираш и докажеш, че си прав, ще се коригирам. В останалите случаи, моля спазвай правилата и добрия тон, както се изисква и от останалите потребители. Нека пазим взаимно уважение.

[offtopic]П.С. Като уточниш за себе си смисъла на синтаксиса и морфологията, можеш да разгледаш и граматиката, някак със самочувствие.[/offtopic]
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
SkArY_9
Golf Fan
Мнения: 6721
Регистриран на: 02 мар 2009 23:55
Местоположение: Между две женски гърди...
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот SkArY_9 » 29 сеп 2009 23:28

k_oleto написа:мне, не ми приемай думите буквално - т.е, че ме дразни това, че цитира точки от форума :)
Както споменах - личното ми мнение е, че е взел дейността си за нещо свръх важно. Има нещо, което пропускаш - форума не е система от правила, които трябва да се спазват. Той е система от емоций и мисли, които всички ние изразяваме.

А иначе.......не желая да си пиша с този "?" А това, че е модератор, не означава, че е г-н "много се извинявам - удобно ли е да Ви обезпокоя"

Но.....щом считаш, че си е нормален, значи проблема е в мен :)

п.с
нищо лично към човека зад измисления ник
много против към модератора "?"

Чак за свръх важно, просто си върши работата като хората, знаеш ли колко форума има, на които модераторите не правят абсолютно нищо, не смятам, че в този форум трябва да е така.
За форума си прав, но пропускаш нещо важно, а то е това, че трябва да се спазва добрия тон.
Относно другото, ами модератор е, така да се изразя по-висш е от теб, хубаво е да има взаймно уважение, нито той те е убидил някъде, нито е обидил някой от форума, че да се държиш така с него.


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта