Предложения за форума на Гонг

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот PFC Litex » 01 окт 2009 00:24

.
Последна промяна от PFC Litex на 03 окт 2009 22:49, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот k_oleto » 01 окт 2009 00:34

PFC Litex написа:
SkArY_9 написа:Относно другото, ами модератор е, така да се изразя по-висш е от теб

Висш, по-висш, най-висш :roll:
Това, че някои потребители имаме няколко бутона в повече не ни прави нещо над другите и ако това, което съм цитирал го мислиш сериозно, то е хубаво да се коригираш.

Форумът е отворено общество, в което има всичко и за да се модерира даден форум успешно без да има големи изблици на потребителски "гняв", то трябва "фантазията" на потребителите с повече бутони да е на първо място, а точковата система последна.

Дано да си ме разбрал какво искам да кажа.



БЛАГОДАРЯ ТИ - радвам се, че все пак има и хора на моето мнение

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот slavia_forever » 01 окт 2009 00:40

k_oleto написа:Наруши ли точка 1? "Комуникация във форума се поддържа с уважителен за останалите потребители тон, като това важи и за мненията отправени към екипа на Гонг. Обиди, преки или косвени нападки, гневни изказвания, нецензурен и вулгарен език няма да се толерират и също ще бъдат санкционирани." !!!!!!! Моите уважения - никъде не обиждам останалите потребители, напротив :) изказах се в подкрепа на феновете на Ботев ПД. Екипа на ГОНГ още по-малко съм убидил, та аз обичам този екип :)

Цитат:
k_oleto написа:А разговора /в скайп/ да бъде на тема: комплекси и как да ги прикриваме

А сега, вместо както казваш ти, да ти представят твоята диплома до моите и да ни сравняват статусите, те съветвам да представиш епикризата на някой психиатър, който ме е преглеждал и е установил комплекси у мен.
k_oleto написа:2. Наруши ли точка 10? "Споренето с и/или обиждането на модератор или администратор по повод предупреждение или заради изпълнение на задълженията му (триене и редактиране) е недопустимо." - еми.................първо не съм бил предупреждаван, че да съм нарушил т 10

Това, че не си бил предупреждаван, че си я нарушил, означава ли че не си го направил? Това, че си се регистрирал във форума, означава ли че си приел да спазваш правилата?
k_oleto написа:3. Наруши ли точка 11? "Публично обсъждане на членове от eкипа на форума, и техните действия, в теми е забранено. Такива въпроси се задават само на лично съобщение или чрез e-mail. При появата на такива теми, те ще бъдат незабавно изтривани, а инициаторът им ще бъде санкциониран." - ВИНОВЕН

Като си виновен, защо не благодари за търпението МИ?!

k_oleto написа:4. Наруши ли това, че с регистрацията си, се съгласяваш с правилата на форума? - е..........това как точно съм го нарушил ? Напротив, съгласявам се - да съм казал,. че не съм съглаен с правилата??

Регистрацията във форума означава, че се съгласяваш да спазваш правилата.
k_oleto написа:"Модераторите също са хора и не са застраховани от грешки. При основателно съмнение за такива, обърнете се към друг представител на екипа. Не се опитвайте да разрешавате проблемите във форума сами, това също може да бъде санкционирано." - пише "МОЖЕ ДА БЪДЕ САНКЦИОНИРАНО", което означава, че може и да не бъде. Това правило го тълкувам като не 100% задължително

Не е задължително, но след като не искаш контакт с мен, остава тази опция, с която ти не се съобрази. И влезе в нарушение!
k_oleto написа:6. Бях достатъчно търпелив към теб, тъй като и досега, подлежеше на санкция по
гореизложеното! - пак ще се повторя = подлежа на санкция по точката, в която ми се забранява да изказвам мнение публично - само по нея :) правилата са си ваши - уважавайте ги все пак :)

Както стана видно по-горе и това твърдение е напълно невярно!
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот k_oleto » 01 окт 2009 00:57

извинявам се, че така копирам, но немога да разделям /или незнам как/

Цитат:
k_oleto написа:
А разговора /в скайп/ да бъде на тема: комплекси и как да ги прикриваме

А сега, вместо както казваш ти, да ти представят твоята диплома до моите и да ни сравняват статусите, те съветвам да представиш епикризата на някой психиатър, който ме е преглеждал и е установил комплекси у мен.
k_oleto написа:
2. Наруши ли точка 10? "Споренето с и/или обиждането на модератор или администратор по повод предупреждение или заради изпълнение на задълженията му (триене и редактиране) е недопустимо." - еми.................първо не съм бил предупреждаван, че да съм нарушил т 10

Това, че не си бил предупреждаван, че си я нарушил, означава ли че не си го направил? Това, че си се регистрирал във форума, означава ли че си приел да спазваш правилата?
k_oleto написа:
3. Наруши ли точка 11? "Публично обсъждане на членове от eкипа на форума, и техните действия, в теми е забранено. Такива въпроси се задават само на лично съобщение или чрез e-mail. При появата на такива теми, те ще бъдат незабавно изтривани, а инициаторът им ще бъде санкциониран." - ВИНОВЕН

Като си виновен, защо не благодари за търпението МИ?!

k_oleto написа:
4. Наруши ли това, че с регистрацията си, се съгласяваш с правилата на форума? - е..........това как точно съм го нарушил ? Напротив, съгласявам се - да съм казал,. че не съм съглаен с правилата??

Регистрацията във форума означава, че се съгласяваш да спазваш правилата.
k_oleto написа:
"Модераторите също са хора и не са застраховани от грешки. При основателно съмнение за такива, обърнете се към друг представител на екипа. Не се опитвайте да разрешавате проблемите във форума сами, това също може да бъде санкционирано." - пише "МОЖЕ ДА БЪДЕ САНКЦИОНИРАНО", което означава, че може и да не бъде. Това правило го тълкувам като не 100% задължително

Не е задължително, но след като не искаш контакт с мен, остава тази опция, с която ти не се съобрази. И влезе в нарушение!
k_oleto написа:
6. Бях достатъчно търпелив към теб, тъй като и досега, подлежеше на санкция по
гореизложеното! - пак ще се повторя = подлежа на санкция по точката, в която ми се забранява да изказвам мнение публично - само по нея правилата са си ваши - уважавайте ги все пак

Както стана видно по-горе и това твърдение е напълно невярно!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----- - нямаш идея с какво се занимавам - защо не си представиш например, че не случайно го казвам това - от професионална гледна точка
------ т. 10 изискава - ПЪРВО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ, а след като нямам, значи и нарушение няма
------ пак виновен - тука не мога да споря
------- Н Е, ееее, това означава, че ако пренебрегна възможността да пиша на лично - на теб или друг твой колега - МОЖЕ да бъда наказан, което не означава, че ще бъда

ОСТАВА СИ ТОЧКАТА за забрана на публично не съгласие

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот mike28 » 01 окт 2009 01:25

-
Последна промяна от mike28 на 03 окт 2009 22:54, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот slavia_forever » 01 окт 2009 01:31

k_oleto написа:----- - нямаш идея с какво се занимавам - защо не си представиш например, че не случайно го казвам това - от професионална гледна точка

След като пожела, някой да ти показва и да съпоставя С МЕН дипломи и статус, специално за моите такива, не съм убеден, че ти пък "можеш да си представиш". Аз от своя страна искам, да представиш епикриза за състоянието ми. Ако си ме преглеждал и си установил "комплекси", къде е епикризата с диагнозата ми? Иначе ТОВА МЕ ОБИЖДА! Респективно очаквам извинение! Ако бях комплексар, досега да съм те отстранил, за да си докажа колко съм "по-висш", или "велик". Но не го направих, а ти и не го и оцени.

Смятам с това да приключа коментара по темата. Ако имаш доблест, или се извини, или дай доказателства за изказаното от теб.

От този момент нататък, те съветвам да се придържаш към правилата, както винаги съветвам и останалите потребители. Моля за уважителен тон и при несъгласие с мое действие, можеш да ми пишеш на лична. Ако докажеш грешка от моя страна, тя ще бъде коригирана от мен. И обратно, ако отново нарушиш правилата, просто ще те санкционирам.

П.С. Това, че цитирам точки от правилата, когато заключвам теми, или налагам санкции, е за да могат потребителите да знаят, защо съм направил определени действия. Това е знак на уважение към тези, чиято тема или начин на общуване, е бил суспендиран и знак към останалите, че форумът не е "село без кучета", а такъв с правила.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот k_oleto » 01 окт 2009 01:54

ами........това с по-висш и по-нисш се отнасяше до друг твой колега

това за комплесите ти - не е диагноза и не се изисква да си лекар

останалото което каза е едно повторение на всички - или с други думи.........аз се опитвам да разсъждавам и да ти докажа мислите си, ти се опираш на правила, на всикото отгоре и се обиждаш, но въпреки това - аз ти пожелавам успех в дейността ти. Желая ти много късмет и в личен план, но няма да се извиня за това, че си казвам мнението, няма да се извиня, че всяка тема /без значение от автора/, която не ти харесва или не бъде разбрана от теб се трие или заключва, няма да се извиня за това, че следваш сляпо някакво ужасяващи правила, няма да се извиня за това, че според мен - си доста комплексиран /без доказателства - ей така на сухо, което е отрицателно насочено не към модератора, а към човека пред компа/ и..............накрая ...............трий и темата и акаунта ми.
Ти няма да си вечно админ, но аз и за напред ще си посещавам сайта.........жалко, че не ме разбра и превърна това в лична драма :) Е............нищо...........вече наруших всички точки и заслужавам..............game over :)

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот slavia_forever » 01 окт 2009 02:10

k_oleto написа:че според мен - си доста комплексиран /без доказателства - ей така на сухо, което е отрицателно насочено не към модератора, а към човека пред компа/ и..............накрая ...............трий и темата и акаунта ми.

Аз не "на сухо" ти обясних, че ако бях комплексар, щях да изтрия всичко, а ти да си отстранен. Аз поне мога да застана зад думите си, а ти да говориш "ей така на сухо". Най-жалкото е, че си на мнение, че всеки може да обижда другия, само поради причината, че това е неговото мнение!

Приятно изкарване във форума и в сайта. Радвам се че ти харесват. Това означава, че и ние допринасяме за това. ;)

Успех утре (днес) на отбора ти с Рома! :)
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
SkArY_9
Golf Fan
Мнения: 6721
Регистриран на: 02 мар 2009 23:55
Местоположение: Между две женски гърди...
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот SkArY_9 » 01 окт 2009 15:18

PFC Litex написа:
SkArY_9 написа:Относно другото, ами модератор е, така да се изразя по-висш е от теб

Висш, по-висш, най-висш :roll:
Това, че някои потребители имаме няколко бутона в повече не ни прави нещо над другите и ако това, което съм цитирал го мислиш сериозно, то е хубаво да се коригираш.

Форумът е отворено общество, в което има всичко и за да се модерира даден форум успешно без да има големи изблици на потребителски "гняв", то трябва "фантазията" на потребителите с повече бутони да е на първо място, а точковата система последна.

Дано да си ме разбрал какво искам да кажа.

Друго имах предвид, мисля, че не се изкарах правилно, за което се извинявам.

mailo
Мнения: 1
Регистриран на: 02 окт 2009 12:15

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот mailo » 02 окт 2009 12:24

защо когато имаш БАН неможеш да влезеш спокойно и да си четеш,а се налага да търся други начини за да вляза и даже да успея да се регистрирам


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта