GONG.BG - мнения и препоръки

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

mefkata
Мнения: 1
Регистриран на: 25 мар 2008 06:59

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот mefkata » 01 май 2008 10:11

Аз ли съм идиот, ама не мога да намеря временното класиране на А-ПФГ. :shock:
Всъщност като се замисля, 3-4 минути се лутам из спортен сайт и подобно не откривам. Дали аз съм идиота? :roll: ;)

Потребителски аватар
Kloun
Мнения: 16
Регистриран на: 24 мар 2008 17:11
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот Kloun » 01 май 2008 13:16

mefkata написа:Аз ли съм идиот, ама не мога да намеря временното класиране на А-ПФГ. :shock:
Всъщност като се замисля, 3-4 минути се лутам из спортен сайт и подобно не откривам. Дали аз съм идиота? :roll: ;)


mefkata, определено ти си идиота!!!!!!!!
просто ползвай колелцето на мишката и скролни надолу по страницата

Никога не е късно да станеш за резил!
Клоунът се връща вкъщи уморен!

bogdev75
Мнения: 4
Регистриран на: 28 яну 2008 20:31
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот bogdev75 » 01 май 2008 22:10

откъде я намерихте тая емблема на Фиорентина,дето сте пуснали на мача. не знаете ли основния им цвят е лилав или ако предпочитате виолетов, а този бие на син. ползвайте google там си пише

panduri
Мнения: 2
Регистриран на: 01 май 2008 16:55
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот panduri » 03 май 2008 00:47

Какъв е този наивен коментар ? КОДЪТ НА ЦСКА Е 60-31-13
Не ви приляга!

Потребителски аватар
Kloun
Мнения: 16
Регистриран на: 24 мар 2008 17:11
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот Kloun » 03 май 2008 12:18

panduri написа:Какъв е този наивен коментар ? КОДЪТ НА ЦСКА Е 60-31-13
Не ви приляга!


И е пълно с грешки
Клоунът се връща вкъщи уморен!

toshkov_b.a
Мнения: 25
Регистриран на: 30 апр 2008 16:28
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот toshkov_b.a » 18 май 2008 12:14

Искам да помоля цялата редакция на Гонг да спре да пише за Литекс. При вас няма никакво уважение към успехите на тоя клуб. При вас има омраза защото разби двуполюсния модел който се беше изградил от комунистическо. А най ще се радвам ако ви закрият изцяло драги ми псевджо журналисти. Писна ми от разни фенчета на говедата и чорбата да се правят на големи журналисти.

lele_male
Мнения: 2
Регистриран на: 19 май 2008 09:03
Контакти:

Граматически грешки

Мнениеот lele_male » 19 май 2008 09:08

Обръщам сериозно внимание на авторите на статии в ГОНГ.БГ - Журналисти ?!?!? както и на редакторите, разбира се ако има такива или може би всеки от журналистите си пише по нещо и никой не го проверява. Думата ми е , че в материалите, които се появяват на сайте на ГОНГ.БГ все повече расте броя на грам.грешки от които дори се променя и смисъла на написаното. Много моля да се засили контрола от страна на редакцията , а авторите.... да се събуждат и изтрезняват по-рано.

radothomas
Мнения: 2
Регистриран на: 19 май 2008 11:18
Контакти:

Re: Граматически грешки

Мнениеот radothomas » 19 май 2008 11:35

Прочетох една статия на Ники Александров за евентуалните съперници на ЦСКА в третия кръг на Шампионската лига и забелязах токова много неточности,за които няма как да не ви алармирам.Първо за представителя на Шотландия,който може да се срещне с ЦСКА,с по големи шансове е това да е Селтик,защото вицешампиона на тая страна ще бъде поставен в третия кръг-шампиона и се ползва от привилегията на десетата страна в ранглистата на УЕФА и има право на директен представител в груповата фаза,макар съдейки по последните неудачи на Рейнджърс,може и на тях да им се наложи да играят квалификации.Малко по-късно в статията присъства и дезинформацията,че Шахтар Донецк(както си мисля, че е правилно да се напише името на тоя отбор)и Олимпиакос,които ще бъдат поставени в третия кръг,трябвало да минат през ситото на втория кръг,което е абсолютна художествена измислица :D .Другите 5 тима,посочени от него наистина ще минат през втория кръг.
Последна промяна от radothomas на 19 май 2008 14:06, променено общо 2 пъти.

barri
Мнения: 203
Регистриран на: 19 май 2008 12:30
Контакти:

Re: Граматически грешки

Мнениеот barri » 19 май 2008 12:32

Аз доколкото знам, Рейнджърс се прецакаха последния кръг и точно те ще играят квалификации. Иначе сте прави- има страшно много грешки, изпускат се препинателни знаци...ало редакторите???

Потребителски аватар
Kloun
Мнения: 16
Регистриран на: 24 мар 2008 17:11
Контакти:

Re: Граматически грешки

Мнениеот Kloun » 19 май 2008 12:49

Dobar den! az ot kolko vreme govoria samo za tova, ama ne chuvat
Клоунът се връща вкъщи уморен!


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта