Гонг или "Часът на Левски"

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гонг или "Часът на Левски"

Мнениеот Old_death » 28 апр 2009 18:46

Аз го видях това, но ти каква работа имаш да коментираш Батков по твоята логика :!: :?: За това ти го казах това ;)


Трябва ли да ти давам отчет за всяка моя постъпка?Ок,ще ти обясня.Вашият "собственик" си позволи да направи едно изказване по адрес на ЦСКА.Прочети темата и ще видиш за какво става въпрос.Щом искаш да има някакво сравнение,прочети всички мои публикации и виж дали някога съм си позволявал да отварям провокативни теми или да се заяждам с някой,стига да не съм бил провокиран от нечие изказване по адрес на ЦСКА.Смятам че е съвсем нормално да защитавам отборът,който поддържам!Или трабва да искам разрешение от вас за това :!: :!: :!: Второ.Провери дали съм си позволявал да пускам тема във форумът на Левски,докато при вас това е редовна практика.Можеш сам да провериш,като видиш какви теми и от кой се отварят в нашия форум.Да се надявам,че с това тая безполезна полемика е причключила!Недей да търсиш простотия и провокация у мен.Просто няма да я намериш ;)
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Гонг или "Часът на Левски"

Мнениеот Кашчей » 28 апр 2009 18:51

PFC Litex написа:Момчета снощната тема беше станала 15-16 страници, тази и тя е на път, но в крайна сметка не мога да Ви разбера относно негодуванието.
Радвайте се, че се говори за Вашият отбор по-малко така спокойствието е много по-голямо.
Едно лайно, колкото го по ръчкаш, толкова по-мирише.
Щом отборът Ви не е на прицела на журналистите значи нещата са добре ;)


Твоето ми прилича на приказката :"За мъртвите или добро, или нищо!" :mrgreen:

Всъщност, знаеш ли, Томислав я забеляза тая тема, което много ме учуди :roll:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Гонг или "Часът на Левски"

Мнениеот PFC Litex » 28 апр 2009 19:24

Кашчей написа:Твоето ми прилича на приказката :"За мъртвите или добро, или нищо!" :mrgreen:

Всъщност, знаеш ли, Томислав я забеляза тая тема, което много ме учуди :roll:

Не зная, на какво ти прилича, но това да се дразниш, че не говорели за любимият ти отбор толкова много, колко за противниковия е меко казано смешно, а и в днешното време на технологиите всеки се бори за клиент, слушател, зрител и т.н.
Толкова много, като Ви дразни просто в 17:00 сменяйте честотата. Вие няма да загубите, защото, каквото се говори спокойно може да прочетете в сайта, но определено те ще губят, защото рекламодателите следят тези неща ;)
Изображение

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Гонг или "Часът на Левски"

Мнениеот Кашчей » 28 апр 2009 19:58

PFC Litex написа:Не зная, на какво ти прилича, но това да се дразниш, че не говорели за любимият ти отбор толкова много, ......)


Не дразни, че не се говори за любимият отбор толкова много.Дразни, че се говори само за един отбор в почти половин предаване.Дразни, че за този..тези ...два отбора винаги има време.Дразни, че когато става дума за тях, няма никакви технически и финансови причини....щом могат да се командироват софиянци във Варна, за да коментират мач на "Левски" и ЦСКА, при положение , че там имат изключително качествен кореспондент.Това дразни, както и фактът, че смятат феновете на футбола, които не са левскари, за пълнеж.Днес Томето започна да приказва по темата Христолов-Яне Янев, но някакси набързо, като реши, че е повече политическа и спря, което не му пречи да прави политически коментари в ефир..когато му е изгодно на него.

Това дразни, Литекс, а не, че за отбора от Горно Нанадолнище не са казали нищо.
Ако Люпко стане там треньор..със сигурност ще кажат и за там :mrgreen:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Гонг или "Часът на Левски"

Мнениеот PFC Litex » 28 апр 2009 20:00

Кашчей написа:
PFC Litex написа:Не зная, на какво ти прилича, но това да се дразниш, че не говорели за любимият ти отбор толкова много, ......)


Не дразни, че не се говори за любимият отбор толкова много.Дразни, че се говори само за един отбор в почти половин предаване.Дразни, че за този..тези ...два отбора винаги има време.

Сменяш честотата, няма да загубиш нищо ;)
Изображение

Потребителски аватар
megagrym
Мнения: 262
Регистриран на: 28 апр 2009 20:09
Skype: megagrym
Контакти:

Re: Гонг или "Часът на Левски"

Мнениеот megagrym » 28 апр 2009 20:14

PFC Litex написа:
Кашчей написа:
PFC Litex написа:Не зная, на какво ти прилича, но това да се дразниш, че не говорели за любимият ти отбор толкова много, ......)


Не дразни, че не се говори за любимият отбор толкова много.Дразни, че се говори само за един отбор в почти половин предаване.Дразни, че за този..тези ...два отбора винаги има време.

Сменяш честотата, няма да загубиш нищо ;)



е теб не те ли е яд поне мъничко че рядко се горои и за литекс ?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Гонг или "Часът на Левски"

Мнениеот Кашчей » 28 апр 2009 20:18

PFC Litex написа:
Кашчей написа:
PFC Litex написа:Не зная, на какво ти прилича, но това да се дразниш, че не говорели за любимият ти отбор толкова много, ......)


Не дразни, че не се говори за любимият отбор толкова много.Дразни, че се говори само за един отбор в почти половин предаване.Дразни, че за този..тези ...два отбора винаги има време.

Сменяш честотата, няма да загубиш нищо ;)


Нямам навик да сменям честотата, Литекс.
Аз на работа не мога да слушам нищо, различно от "Хоризонт", а като се прибера имам доста други задачи, но пък и искам да чуя спортните новини и коментари към тях, защото не мога да следя всичко.Не ми казвай за телевизия, защото предпочитам да слушам радио-телевизията отвлича-волно или неволно.

Отделно от това, вечер предпочитам да слушам "Дарик", не само заради "Гонг"-а.
Малко офф на темата, но ти, когато не си съгласен с нещо, винаги ли свиваш рамене и се примиряваш?Дори и когато можеш да си кажеш мнението за това, което не ти харесва?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гонг или "Часът на Левски"

Мнениеот Бижутера » 29 апр 2009 14:06

Стига бе хора,ше ме разплачете :lol: Говорело се за Левски...еми за Левски ше се говори,нали шефа е левскар :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта