GONG.BG - мнения и препоръки

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот ehh » 16 юли 2013 12:33

Тихо, не се опитвайте да обяснявате на цесекари, които живеят с розови очила на очите, сънуват розови облаци и си мислят, че все още 89-а година не е дошла.
Най ме е яд за това, че ЦСКА няма как да играят с половината от тези отбори, за които се водим, че сме отпаднали срамно, за да видят тогава как ще им лъснат... абе знайте им какво :mrgreen:
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
Nuke
Мнения: 2369
Регистриран на: 16 яну 2012 18:15
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот Nuke » 16 юли 2013 12:41

Каква е тази аматьорска анкета?


Какво е мнението ви за новия треньор на Левски?
Най-добрият вариант за Левски
Времето ще покаже
Кошмарен избор
Нямам мнение

Нито мисля, че е най-добър вариант, нито че е кошмарен избор. Мисля, че е добър избор. Как точно да гласувам?

Потребителски аватар
Foreigner
Мнения: 1329
Регистриран на: 04 фев 2012 17:53
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот Foreigner » 16 юли 2013 17:47

Относно новия треньор на Левски.
Ако е възможно си наемете преводач, а не да карате на свободни преводи от сръбски или въобще на никакви. Тъй или иначе не предавате директно поне слагайте субтитри, като качвате клиповете.
Не се отнася само за вашата мнения, но е изключително непрофесионално.
Освен това човекът владее испански и английски език, така че може тях да използвате.
...

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7374
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот Los Che » 17 юли 2013 21:03

Чаканото латино-трио в ЦСКА пристига до часове
Ники Александров / 17 юли 2013 19:09


На проби заедно с тях ще долети и юношата на Леванте Армиче Ортега, който ще изкара пробен период при „червените”.


Не, не е юноша на LevanteUD и не е играл за "жабчетата". Напротив, има дори гол във вратичката на малкото отборче от големия град на Валенсиана.
Роден е в Лас Палмас и сега играе за Б отбора на VCF - Valencia Mestalla в Сегунда дивизион В - ІІІ група


сайта на Местала :arrow: http://www.valenciacf.com/contenidos/ElEquipo/Jugadores/Mestalla/Armiche.html?__locale=es#

bdfutbol.com още едно мнение по въпроса
soccerway.com/players/armiche-armiche/62243/ - и така.
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот doktora25 » 24 юли 2013 19:21

Махнете тая реклама с овцата от сайта или я заменете с някоя неанимирана на същата фирма. Адски дразнеща и ако съм си пуснал по-силно някаква музика блеенето й ще го чуят и в съседния блок.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

venger
Мнения: 1520
Регистриран на: 02 мар 2011 20:28
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот venger » 24 юли 2013 23:39

doktora25 написа:Махнете тая реклама с овцата от сайта или я заменете с някоя неанимирана на същата фирма. Адски дразнеща и ако съм си пуснал по-силно някаква музика блеенето й ще го чуят и в съседния блок.

Браво, че някой се е сетил да направи забележка за овцата, адски, адски глупаво е. Днес на работата сутринта влизам във форума и като ми изгърмяха колонките на компютъра, колегите сигурно си помислиха, че стаята ми се е превърнала в обор! :mrgreen:
А пък въпросът с тези "падащи/изскачащи" реклами е доста дълъг, като цяло са дразнещи, но щом сигурно "хамерикански учени" са преценили, че такива реклами са полезни и доходоносни, то няма какво да се прави!
"Бела жига, това сега си ти!
И цела книга много ще те измори!"

Trent
Мнения: 1
Регистриран на: 01 авг 2013 12:43
Контакти:

Неграмотността на Гонг

Мнениеот Trent » 01 авг 2013 12:52

Съжалявам, че пускам темата тук, ама не можах да се ориентирам нещо по форума, нека модератор я премести, ако има нужда...

Напоследък много ме дразни крещящата неграмотност на журналята на Гонг - сериозна медия ли сте или някаква подигравка?

http://gong.bg/view_article.php?article_id=363325 >

Нямам навика да говоря за футболисти, които не са в моя отбора, и не е правилно да го правя“


„Той е страхотен малък и играч и се справи страхотно с това да докаже на мениджъра на какво е способен“, обяви защитникът на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд за своя съотборник Джеси Лингард.


(За горния цитат не слагам линк към статията заради някакво интересно ограничение в УРЛ-тата, които могат да се пускат...)

И това са само два от десетки примери. Айде малко по-сериозно, прочитайте ги тия copy/paste простотии преди да ги пуснете :roll:

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: Неграмотността на Гонг

Мнениеот Rivaldo10 » 01 авг 2013 13:08

Има подобна тема за мнения и препоръки. :arrow:
gong/viewtopic.php?f=30&t=10255&start=2100
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/01/339228a163748b01.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Неграмотността на Гонг

Мнениеот stoyankd » 01 авг 2013 13:13

Авторът на темата не е пример за грамотност и е трудно да приема подобни обвинения.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Неграмотността на Гонг

Мнениеот Alex » 01 авг 2013 13:30

stoyankd написа:Авторът на темата не е пример за грамотност и е трудно да приема подобни обвинения.

Авторът на темата не е журналист в най-авторитетния спортен сайт в България... се'ш ли се... :roll:

иначе грешки се случват... виж подвеждащи заглавия не се случват, те са поставени умишлено, за да може да се генерират кликове ;)
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта