Гонг или "Часът на Левски"

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гонг или "Часът на Левски"

Мнениеот Old_death » 28 апр 2009 18:10

Доста комлекси какво значение има с кой почват и кой е на първо място извън терена стига глупости бе стегнете се каква е тая тъпотия!!!!!!


Стига бе!Не виждаш ли че сами правим гимнастика на пръстите си :lol:
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3986
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Гонг или "Часът на Левски"

Мнениеот UltraBlue » 28 апр 2009 18:10

Old_death написа:
Е как не разбра! Заради многобройната синя аудитория. :D


Е тук ме закопа :lol: :lol: :lol: Тогава да ти задам един друг въпрос!Това ли е причината да пишете като луди в нашият форум,а да зарежете вашия ;)Почти не се сещам за фенове на ЦСКА,които да имат повече мнения във вашия форум,докато при вас има доста такива случаи :o

Чисто статистически- след като сме повече вероятноста да има такива случеи е по-голяма ;) А и като пускате провокативни теми във вашият форум,нормално е да ви се отговаря на провокациите :!:

П.С :arrow: Виж ти в коя тема си бил най-активен ;)
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Enravota
Мнения: 918
Регистриран на: 22 яну 2009 17:40
Контакти:

Re: Гонг или "Часът на Левски"

Мнениеот Enravota » 28 апр 2009 18:14

Не ви разбирам реването! Все едно аз да се оплаквам че спирт 1 са чорбари? Всеки си подбира медиите, които да чете! Просто че най-качественото е Гонг и екипът са левскари, нищо нелогично ;)

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гонг или "Часът на Левски"

Мнениеот Old_death » 28 апр 2009 18:20

;) А и като пускате провокативни теми във вашият форум,нормално е да ви се отговаря на провокациите :!:

П.С :arrow: Виж ти в коя тема си бил най-активен ;)


Най-активен във форум:
ЦСКА
(196 Мнения / 33.00% от всички ваши мнения)
Най-активна тема:
Новите простотии на Батков!!!
(19 Мнения / 3.20% от всички ваши мнения)


Ето ти отговорът на въпросът ти.Най-активен съм във форумът на ЦСКА!Темата за простотиите на Батков бе във форумът на Гонг!!!Сега да ти дам ли примери за лескари,които пишат по често в нашия форум,отколкото във вашия?Постарайте се поне когато твърдите нещо да сте аргументирани ;)Ако искаш даже можем да направим сравнение и помежду си.Аз имам по голям процент публикации във форумът на ЦСКА,отколкото ти във форумът на Левски :lol: :lol: :lol:
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

djonik
Мнения: 312
Регистриран на: 07 авг 2008 16:03
Контакти:

Re: Гонг или "Часът на Левски"

Мнениеот djonik » 28 апр 2009 18:24

Като не ви харесва Гонг, четете Спорт1, слушайте Жоро Атанасов. Нали и той се изявява като радиоводещ. Хайде, аман от комплексари в тая държава

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Гонг или "Часът на Левски"

Мнениеот delqnski47 » 28 апр 2009 18:24

Голяма работа,че комнетаторите в Дарик почти вички са от Левски!Няма лощо!Техен избор! ;) Кво толкова!Ако щат Дарик да го кръстат:Дарик-Blue или нещо от тоя сорт на мене ше ми е се тая! ;) Аре гледайте шампионйата че според мене СЕГА ЗАПОчВА! :shock: :shock: :shock:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3986
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Гонг или "Часът на Левски"

Мнениеот UltraBlue » 28 апр 2009 18:32

Old_death написа:
;) А и като пускате провокативни теми във вашият форум,нормално е да ви се отговаря на провокациите :!:

П.С :arrow: Виж ти в коя тема си бил най-активен ;)


Най-активен във форум:
ЦСКА
(196 Мнения / 33.00% от всички ваши мнения)
Най-активна тема:
Новите простотии на Батков!!!
(19 Мнения / 3.20% от всички ваши мнения)


Ето ти отговорът на въпросът ти.Най-активен съм във форумът на ЦСКА!Темата за простотиите на Батков бе във форумът на Гонг!!!Сега да ти дам ли примери за лескари,които пишат по често в нашия форум,отколкото във вашия?Постарайте се поне когато твърдите нещо да сте аргументирани ;)Ако искаш даже можем да направим сравнение и помежду си.Аз имам по голям процент публикации във форумът на ЦСКА,отколкото ти във форумът на Левски :lol: :lol: :lol:


Аз го видях това, но ти каква работа имаш да коментираш Батков по твоята логика :!: :?: За това ти го казах това ;)
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Гонг или "Часът на Левски"

Мнениеот Кашчей » 28 апр 2009 18:40

UltraBlue написа:Аз го видях това, но ти каква работа имаш да коментираш Батков по твоята логика :!: :?: За това ти го казах това ;)


Миии...Батков да не е запазена марка за коментари само от левскари :roll:
По темата:
На мен ми прави по-лошо впечатление, че от приказки за "Левски" в "Гонг"-а, на Ирина не и остава време да каже и 2 приказки накръст за другите спортове...а и Томислав постоянно я репликира за нещо, след което следва редовното :"Няма време!Край!"

Джурналисти, бабам :mrgreen: :mrgreen:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Гонг или "Часът на Левски"

Мнениеот PFC Litex » 28 апр 2009 18:41

Момчета снощната тема беше станала 15-16 страници, тази и тя е на път, но в крайна сметка не мога да Ви разбера относно негодуванието.
Радвайте се, че се говори за Вашият отбор по-малко така спокойствието е много по-голямо.
Едно лайно, колкото го по ръчкаш, толкова по-мирише.
Щом отборът Ви не е на прицела на журналистите значи нещата са добре ;)
Изображение

milanov69
Мнения: 216
Регистриран на: 18 фев 2009 16:34
Контакти:

Re: Гонг или "Часът на Левски"

Мнениеот milanov69 » 28 апр 2009 18:42

Всичко е нормално. Нали все пак в България има много повече привърженици на ЛЕВСКИ от колкото на всеки друг отбор! Та кой по дяволите обича изкуствените измишльотини ?


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост