Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Aronaks
Мнения: 837
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Aronaks » 08 юни 2023 20:25

BRF написа:
Aronaks написа:Вие нещастни припоци, дето пускахте заря при голове във вратата на Левски, дето се радвахте, когато Левски остава извън топ 6, дето ходехте да подкрепяте Галатасарай и Ливърпул срещу нас, вие ли мерзавци ще ми говорите, че сме се радвали снощи? Естествено, че ще се радваме, когато вие не печелите нищо, защото вие сте както казах, най-долното и мръсно нещо създавано във футбола у нас. А глупостите за някакви 11 мача без победа и 1 победа, 1 равен и 1 загуба от вас са пълни простотии, защото във всички мачове ние бяхме по-добрия отбор и надигравахме противника. Това снощи беше пълен фалш. Не знам ние колко точки сме взели от Лудогорец, но по-добре погледнете вие колко точки сте им взели.

Избърши си пяната от устата!Повтаряй си го непрестанно,че сте надиграли всички!Какво са 23-24 точки разлика,олигофренче!


Олигофренче си ти примат. И пасмината припочета, които ще ставате все по-малко и по-малко. В ДНК ви е да припознавате чужди клубове. А на тоя неосъзнатия чорбар Мартинез само едно ще му кажа. На левскарите им е било през к*ра за вашите гранде евро успехи. Когато истинското ЦСКА е играло последния си полуфинал, баща ми е бил на дербито в сектор Г и сме били 80 към 20 на стадиона, независимо от великите ви Евро успехи. Ние сме Левски, отбора на народа, а вие сте тенекиените фенове.

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Serafim » 08 юни 2023 20:31

Истината е, че малдоците и резервите на Левски скочи повече, отколкото титулярите срещу София-София

Reckless
Мнения: 2195
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Без цензура!

Мнениеот Reckless » 08 юни 2023 20:31

1914.1902 написа:Лудогорец благодари на своите фенове за подкрепата в официалния си профил в една от социалните мрежи. "Орлите" поздравиха ЦСКА-София и Саша Илич, като ги определиха като "достоен опонент".

"Уважаеми, Лудогорци!

Няколко часа след спечелването на 12-тата поредна титла ръководството, треньорския щаб, футболистите и служителите на ПФК Лудогорец ви благодарят за подкрепата през целия отминал сезон. Той не беше никак лек, но изживяхме заедно магически моменти в евротурнирите, спечелихме купата на България след дълго чакане и съвсем заслужено спечелихме шампионата. Благодарим ви, че през последните мачове, когато усетихте, че ни е трудно, повечето от вас се върнаха на стадиона и подкрепиха момчетата.

Срещу нас имаше достоен опонент в лицето на Саша Илич и момчетата му. Конкуренцията с тях ни даде възможност да видим грешките си, които бързо трябва да поправим.

Мнозина от вас очакват да отговорим на цялото цунами от декларации, опорки, клевети, откровени лъжи, среднощни постове в Инстаграм и т.н. и т.н. През годините се убедихме, че е напълно безсмислено. Хвърлянето на кал по опонентите се е превърнало в национален спорт и ние ще се опитаме доколкото можем да пазим хигиена. Иначе статистиката е ясна и категорична: Отбори като Локомотив Сф, Пирин, Левски, ЦСКА 1948 ни взеха повече точки, отколкото прекият ни опонент ЦСКА-София. Цифрите са категорични.

Само Лудогорец!"

Ебати селяндурската декларацийка :) Как можеш да изтъкваш точки, кой, на кого взел, след като до последния мач, трепериш дали ще завършиш с точка пред втория :) Трябва да си от разград, за да си толкова прост :) От вас селтаци, може и да не сме взели точки, но сме взели от тези, които са взели от вас. И кво ?

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 08 юни 2023 20:33

Aronaks написа:
BRF написа:
Aronaks написа:Вие нещастни припоци, дето пускахте заря при голове във вратата на Левски, дето се радвахте, когато Левски остава извън топ 6, дето ходехте да подкрепяте Галатасарай и Ливърпул срещу нас, вие ли мерзавци ще ми говорите, че сме се радвали снощи? Естествено, че ще се радваме, когато вие не печелите нищо, защото вие сте както казах, най-долното и мръсно нещо създавано във футбола у нас. А глупостите за някакви 11 мача без победа и 1 победа, 1 равен и 1 загуба от вас са пълни простотии, защото във всички мачове ние бяхме по-добрия отбор и надигравахме противника. Това снощи беше пълен фалш. Не знам ние колко точки сме взели от Лудогорец, но по-добре погледнете вие колко точки сте им взели.

Избърши си пяната от устата!Повтаряй си го непрестанно,че сте надиграли всички!Какво са 23-24 точки разлика,олигофренче!


Олигофренче си ти примат. И пасмината припочета, които ще ставате все по-малко и по-малко. В ДНК ви е да припознавате чужди клубове. А на тоя неосъзнатия чорбар Мартинез само едно ще му кажа. На левскарите им е било през к*ра за вашите гранде евро успехи. Когато истинското ЦСКА е играло последния си полуфинал, баща ми е бил на дербито в сектор Г и сме били 80 към 20 на стадиона, независимо от великите ви Евро успехи. Ние сме Левски, отбора на народа, а вие сте тенекиените фенове.


Пии си хапчетата бе :) 90 на 10 сте били :)

Reckless
Мнения: 2195
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Без цензура!

Мнениеот Reckless » 08 юни 2023 20:34

Serafim написа:Истината е, че малдоците и резервите на Левски скочи повече, отколкото титулярите срещу София-София

Истината е, че ви биха и те и ние ! Само че те ви биха без игра а ние ви надиграхме тотално.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12245
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 08 юни 2023 20:36

gihuelo написа:.... как разбра Джуджи че ще свърши парите?
Явно знаеш колко има :)
Фондацията зад Папазки и нея не я броиш.
...

Викаш, мутрягите ще продължат да си пилеят кървавите пари за Тирето ей така - за кефа на диванните припоци, които нито по мачове ходят, нито артикули си купуват, но за сметка на това не спират да мрънкат. Може, да.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Reckless
Мнения: 2195
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Без цензура!

Мнениеот Reckless » 08 юни 2023 20:36

Aronaks написа:
BRF написа:
Aronaks написа:Вие нещастни припоци, дето пускахте заря при голове във вратата на Левски, дето се радвахте, когато Левски остава извън топ 6, дето ходехте да подкрепяте Галатасарай и Ливърпул срещу нас, вие ли мерзавци ще ми говорите, че сме се радвали снощи? Естествено, че ще се радваме, когато вие не печелите нищо, защото вие сте както казах, най-долното и мръсно нещо създавано във футбола у нас. А глупостите за някакви 11 мача без победа и 1 победа, 1 равен и 1 загуба от вас са пълни простотии, защото във всички мачове ние бяхме по-добрия отбор и надигравахме противника. Това снощи беше пълен фалш. Не знам ние колко точки сме взели от Лудогорец, но по-добре погледнете вие колко точки сте им взели.

Избърши си пяната от устата!Повтаряй си го непрестанно,че сте надиграли всички!Какво са 23-24 точки разлика,олигофренче!


Олигофренче си ти примат. И пасмината припочета, които ще ставате все по-малко и по-малко. В ДНК ви е да припознавате чужди клубове. А на тоя неосъзнатия чорбар Мартинез само едно ще му кажа. На левскарите им е било през к*ра за вашите гранде евро успехи. Когато истинското ЦСКА е играло последния си полуфинал, баща ми е бил на дербито в сектор Г и сме били 80 към 20 на стадиона, независимо от великите ви Евро успехи. Ние сме Левски, отбора на народа, а вие сте тенекиените фенове.

Вие сте отбора на Лудогорец. Какъв народ те гони !

Reckless
Мнения: 2195
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Без цензура!

Мнениеот Reckless » 08 юни 2023 20:39

TristaNNN написа:
gihuelo написа:.... как разбра Джуджи че ще свърши парите?
Явно знаеш колко има :)
Фондацията зад Папазки и нея не я броиш.
...

Викаш, мутрягите ще продължат да си пилеят кървавите пари за Тирето ей така - за кефа на диванните припоци, които нито по мачове ходят, нито артикули си купуват, но за сметка на това не спират да мрънкат. Може, да.

Ами явно на тези с парите мнението им е различно от твоето лудогорско мучене ! Хората предпочитат да инвестират в истински футболен клуб, не в обор с говеда ! Фактите говорят !

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 08 юни 2023 20:44

TristaNNN написа:
gihuelo написа:.... как разбра Джуджи че ще свърши парите?
Явно знаеш колко има :)
Фондацията зад Папазки и нея не я броиш.
...

Викаш, мутрягите ще продължат да си пилеят кървавите пари за Тирето ей така - за кефа на диванните припоци, които нито по мачове ходят, нито артикули си купуват, но за сметка на това не спират да мрънкат. Може, да.


Ти не бери грижа мутрягите за какво ще си дават парите. :)
Малко приличаш на просяците където обикалят кафетата и хвърлят клетви на този който не им даде левче.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12245
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 08 юни 2023 20:50

Да са ви живи и здрави, бре, вече теглиха ножа на ЦСКА-то, станаха за смях у нас и в Европа с тия тирета, насадиха селяндурското у припоците, сега чакаме следващите им стъпки! На инвеститорите, разбираш ли... :)))
Ега по-скоро думнат и ЕкоТой арената, не знам к'во се бавят толкова.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 55 госта