ЕП: България - Италия - 1:3

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

terrorist
Мнения: 690
Регистриран на: 31 яну 2012 19:07
Контакти:

Re: ЕП: България - Италия

Мнениеот terrorist » 18 окт 2015 12:16

моето е много скромно мнение, че Франция ни биха най-вече със сервиз и като че ли повече си вярваха, при 2-0 за нас и 20-20 в 3 гейм ми направи впечетление спокойствието на петлите, все едно са на тренировка, докато при нас имаше напрежение.
Днеска бием и дано пред пълна зала, това ще е най-голямата благодарност за момчета

mirodes
Мнения: 704
Регистриран на: 08 ное 2010 21:58
Контакти:

Re: ЕП: България - Италия

Мнениеот mirodes » 18 окт 2015 12:31

Трябваше да хвърлим всичко в третият гейм.После нашите се измориха,а французите са по-атлетични и се възползваха от умората на нашите.Само ми е непонятно какво още прави Алексиев в отбора.Тоя тюфлек има поне 10 кила отгоре,който му пречат да скача и търси само блок-аут.Освен това провали и няколко елементарни сервиса.Разбирам да рискува и да изпусне сервис,но просто да подава топката и да ги осере е безотговорно.Николов не го виня,защото е вече на доста години и се измори накрая.А и онова леке в Япония не му ли трепва поне малко сърцето като играе националният ни отбор.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Италия

Мнениеот Eminem » 18 окт 2015 12:36

В крайна сметка, това е мач за медал. Медал, който много време ни бяга. Ще е много гадно да гледаме как награждават другите в АА. Мачът е важен и зависи от това кой отбор повече е преодолял разочарованието от вчера.

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕП: България - Италия

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 окт 2015 12:45

Срещите за 3-тото място за каквото и да е Първенство, или на какъвто и да било спорт, ми се виждат безсмислени.

Трябва да се дават бронзови медали на загубилите полуфиналите, няма смисъл да играят в двубой, в който никой не иска да участва.

Инак за мача... За 2-ри път съм песимист за двубой на На'ще, на това Първенство.
1-вият път беше преди, първият ни сблъсък с немчугите.
Не мисля, че момчетата ще имат ментални сили да бият.

Макар че и италианците преживяха не по-малък шок... Все пак ми се струват по-устойчиви психически.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Makarona87
Мнения: 326
Регистриран на: 01 яну 2015 20:28
Контакти:

Re: ЕП: България - Италия

Мнениеот Makarona87 » 18 окт 2015 13:34

3-0 за СКУАДРАТА и отново с картонените медали. С един Матей в отбора сега щяхме да сме европейски, а ние разчитаме само на един Владо Николов, който вече е на възраст за пенсия !!! ФАКТ

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕП: България - Италия

Мнениеот Udoji90 » 18 окт 2015 13:37

Мисля, че ще спечелим с 3-1.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: ЕП: България - Италия

Мнениеот stefani » 18 окт 2015 13:39

1-3
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
jasonN
Мнения: 19
Регистриран на: 12 окт 2015 09:22
Контакти:

Re: ЕП: България - Италия

Мнениеот jasonN » 18 окт 2015 13:45

Makarona87 написа:3-0 за СКУАДРАТА и отново с картонените медали. С един Матей в отбора сега щяхме да сме европейски, а ние разчитаме само на един Владо Николов, който вече е на възраст за пенсия !!! ФАКТ

Санде тоя профил на кого е привърженик?

OT18
Мнения: 1030
Регистриран на: 30 ное 2013 10:43
Контакти:

Re: ЕП: България - Италия

Мнениеот OT18 » 18 окт 2015 13:50

Makarona87 написа:3-0 за СКУАДРАТА и отново с картонените медали. С един Матей в отбора сега щяхме да сме европейски, а ние разчитаме само на един Владо Николов, който вече е на възраст за пенсия !!! ФАКТ

Е да ама нали инж.Лазаров ще си лапне дотацийката покрай европейското. Пък току виж и световно му дали. А за титли и медали му е през.
Имам един въпрос към всички " патриоти": С какво управлението на волея се различава от това на футбола. Всичко е батак. Това,че взехме една победа с/у Германия е по скоро изключение отколкото повод за гордост. Лишихме се от най- добрия си играч и във волея и във футбола, за да може хрантутниците да си продължат живуркането. Затова аз никога няма да подкрепя тези нац. отбори.
А който иска да пее само за победа. Но победата е винаги за Перуката и инж.Лазаров.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: ЕП: България - Италия

Мнениеот sandi74 » 18 окт 2015 15:13

Среща между неудачниците на това първенство.Нека по-малко немотивираният отбор спечели третото място и бронза.Специални и сърдечни благодарности към Великият инж.Данчо Лазаров заради който все още волейболчето ни е на що годе прилично дередже.Хвала и велик поклон пред този свят и велик българин.Хвала тебе Данчо.


Върни се в “Евроволей 2015”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта