Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот honda » 24 юни 2021 17:50

delqnski47 написа:Някой да каже на Насо, че на МВР бюджетът е по голям от на ''Софийска вода'' :lol:

Не е много точно. "Веолия" най-вероятно имат бюджет по-голям от републиканския бюджет на България.
Имат много бизнеси основния им бизнес е обработка на битови отпадъци и най-вероятно са най-големия играч на този пазар в Европа.
Ако не се лъжа в България тяхна е и топлофикацията на Варна.

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Mitata » 24 юни 2021 17:54

ugly bug написа:А нещо за сметките плащани от МВР, споменаха ли?
:?


Нали Диксън е обещал да плати. Човекът е милостив самарянин.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6161
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 24 юни 2021 18:00

Бай Дик следващия път като дойде, мисля че заслужава да му подарим една червена фланелка за шоуто което ни направи..
8-)
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот honda » 24 юни 2021 18:08

Вие няма от какво да се притеснявате - за вас вече се погрижи убиеца и пандизчия В.Папазки.
Подучувам някои слухове ,които хич няма да харесат на припознавачите.
Само малко между редовете-кой сериозен инвеститор ще влезне в клуб на който за 5 години напред :o генерален спонсор е човек с репутацията на В.Папазки.
Тук не коментирам връзката между В.Папазки и Д.Пеевски( кой е шеф на ДС във Враца ,когато В.Папазки започва бизнеса си :mrgreen:?)
Дали компаса на ГГ не е повреден ?- По какви причини проекта бе "замразен".

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Mitata » 24 юни 2021 18:08

ugly bug написа:Бай Дик следващия път като дойде, мисля че заслужава да му подарим една червена фланелка за шоуто което ни направи..
8-)


Ще им постои, няма проблем. Пари в банките колкото щеш. Но инвеститорът вероятно ще настоява за гаранции, че вложенията му ще се изплатят.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 24 юни 2021 18:24

honda написа:
delqnski47 написа:Някой да каже на Насо, че на МВР бюджетът е по голям от на ''Софийска вода'' :lol:

Не е много точно. "Веолия" най-вероятно имат бюджет по-голям от републиканския бюджет на България.
Имат много бизнеси основния им бизнес е обработка на битови отпадъци и най-вероятно са най-големия играч на този пазар в Европа.
Ако не се лъжа в България тяхна е и топлофикацията на Варна.

Брат, иронизирам. Хич не ме интересува веуалея какво прави...
С ЧЕЗ водите ли разговори :lol:
Последна промяна от delqnski47 на 24 юни 2021 18:53, променено общо 1 път.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот шивача » 24 юни 2021 18:31

Преди година, когато Сашо Диков издирваше тиквата да му даде акциите на подуенци си мислех, че няма по-голяма гавра от това, ама с тоя Диксън хванаха шарана на бастун. Какво ли ще предложи Раев на драгия зрител, предстои да видим :?:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот soilwork » 24 юни 2021 18:40

honda написа:Вие няма от какво да се притеснявате - за вас вече се погрижи убиеца и пандизчия В.Папазки.
Подучувам някои слухове ,които хич няма да харесат на припознавачите.
Само малко между редовете-кой сериозен инвеститор ще влезне в клуб на който за 5 години напред :o генерален спонсор е човек с репутацията на В.Папазки.
Тук не коментирам връзката между В.Папазки и Д.Пеевски( кой е шеф на ДС във Враца ,когато В.Папазки започва бизнеса си :mrgreen:?)
Дали компаса на ГГ не е повреден ?- По какви причини проекта бе "замразен".
Нищо не подочуваш.....скоро ще бъде обявен още един генерален спонсор от бившата Източна Европа 8-) Нали си отворко....кажи кой е???

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот шивача » 24 юни 2021 18:41

soilwork написа:
honda написа:Вие няма от какво да се притеснявате - за вас вече се погрижи убиеца и пандизчия В.Папазки.
Подучувам някои слухове ,които хич няма да харесат на припознавачите.
Само малко между редовете-кой сериозен инвеститор ще влезне в клуб на който за 5 години напред :o генерален спонсор е човек с репутацията на В.Папазки.
Тук не коментирам връзката между В.Папазки и Д.Пеевски( кой е шеф на ДС във Враца ,когато В.Папазки започва бизнеса си :mrgreen:?)
Дали компаса на ГГ не е повреден ?- По какви причини проекта бе "замразен".
Нищо не подочуваш.....скоро ще бъде обявен още един генерален спонсор от бившата Източна Европа 8-) Нали си отворко....кажи кой е???

Дерипаска :?:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот honda » 24 юни 2021 19:02

soilwork написа:
honda написа:Вие няма от какво да се притеснявате - за вас вече се погрижи убиеца и пандизчия В.Папазки.
Подучувам някои слухове ,които хич няма да харесат на припознавачите.
Само малко между редовете-кой сериозен инвеститор ще влезне в клуб на който за 5 години напред :o генерален спонсор е човек с репутацията на В.Папазки.
Тук не коментирам връзката между В.Папазки и Д.Пеевски( кой е шеф на ДС във Враца ,когато В.Папазки започва бизнеса си :mrgreen:?)
Дали компаса на ГГ не е повреден ?- По какви причини проекта бе "замразен".
Нищо не подочуваш.....скоро ще бъде обявен още един генерален спонсор от бившата Източна Европа 8-) Нали си отворко....кажи кой е???


Май сме малко нервни :) ,защо ли :lol:
Написал съм "сериозен инвеститор" ,а не спонсор. Надявам се правиш разлика.
Доколкото знам в България е разрешено по един генерален спонсор.
Доколкото знам преди време ГГ водеше преговори с един руснак ( с инициали АР или БР или нещо такова). Пожелавам му успех.
Дали съм отворко или не - ами отворен съм.
Може да провериш кога съм писал за оттеглянето на ГГ от ЦСКА-София. И какво стана?- Не мисля,че тук е мястото да се коментира здравословното състояние на даден човек( няма значение дали ми е приятен или не). Най-искрено му пожелавам да пребори болестта ,но определено в момента ЦСКА-София не му е приоритет( напълно нормално и обяснимо)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 130 госта