Евро 2016, Португалия- Уелс 2:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот hristo1306 » 06 юли 2016 18:29

Успех на Уелс ! По - симпатичен отбор са. Къде е Гарет Бейл, къде е онова гелосано педерастче роналдо ????

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот Pragmatichen » 06 юли 2016 18:32

Подкрепям Португалия, сигурен съм, че Португалия ще победи и не харесвам британския стил на игра.
Освен всичко друго, си мисля, че Португалия ще стане и европейски шампион, защото Германия най-вероятно ще елиминира Франция и предвид факта, че Германия ще има ден по-малко за почивка, това ще се окаже от решаващо значение за финала.
Предричам финал Португалия - Германия и титла за португалците.
Другото, което съм сигурен е, че Франция са до тук, те НЯМА да са шампион, Уелс - също.
И по темата, тази вечер залагам на нещо като 2:0 или 3:0 за Португалия, но по какъвто и начин да продължат към финала, ще съм щастлив.
Не мисля, че финал с участието на Уелс ще е интересен и равностоен.
Уелс отстъпват и на Франция, и на Германия с класа поне.
Т.е., ако някой може да се бори на финала за трофея и да има възможност да го спечели, то това е именно Португалия.
Никога не отписвам отбор, който с 5 равни мача е на полуфинал, има някаква магия, има късмет и намеса на съдбата във всичко това, и съответно не е случайно.
Има причина, за да се случва... ;)
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22638
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот NOMER14 » 06 юли 2016 18:48

Отбор, падащ от татуираните гелосани чалгаджии на Съблечения, няма място на финала. В другия отбор играе най-силният футболист в света в момента.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 юли 2016 19:07

Мач, в който като че ли няма фаворит.
Като история и име, Португалия изглеждат по класни, но като форма и представяне на това Първенство, островитяните имат предимство.
Но опита е на страната на иберийците, обаче след боят, който хвърлиха над Белгия си казах, че повече няма да подценявам Уелс.
За т'ва прогнозирам равен -> 1:1, пък к'вото-такова. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот Балкански Орел » 06 юли 2016 20:05

На Уелс пък кво им е симпатичното, то сега май е на мода всеки дърварски отбор с малко късмет да е "симпатичен".
Португалия винаги са имали технични футболисти и съм за тях.Тоя Санчез също ме кефи, такива футболисти вече са на изчезване.
Португалия на финал, заедно с Германия.
Levski & Lazio

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9226
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот bubka » 06 юли 2016 20:11

Furious_Monk написа: Прехвален Рамзи


Рамзи не е прехвален, чети малко. Лидер е след мачовете в груповата фаза по брой пресечени топки в средата на терена, което ще рече спрени потенциални атаки за другия отбор. Има най-много асистенции за Уелс, има и гол. Според мен Уелс няма да преодолее отсъствието му и със сигурност ще загуби мача.
[offtopic][/offtopic]

Adolf
Мнения: 98
Регистриран на: 12 юни 2016 22:19
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот Adolf » 06 юли 2016 20:22

Pragmatichen написа:Подкрепям Португалия, сигурен съм, че Португалия ще победи и не харесвам британския стил на игра.
Освен всичко друго, си мисля, че Португалия ще стане и европейски шампион, защото Германия най-вероятно ще елиминира Франция и предвид факта, че Германия ще има ден по-малко за почивка, това ще се окаже от решаващо значение за финала.
Предричам финал Португалия - Германия и титла за португалците.
Другото, което съм сигурен е, че Франция са до тук, те НЯМА да са шампион, Уелс - също.
И по темата, тази вечер залагам на нещо като 2:0 или 3:0 за Португалия, но по какъвто и начин да продължат към финала, ще съм щастлив.
Не мисля, че финал с участието на Уелс ще е интересен и равностоен.
Уелс отстъпват и на Франция, и на Германия с класа поне.
Т.е., ако някой може да се бори на финала за трофея и да има възможност да го спечели, то това е именно Португалия.
Никога не отписвам отбор, който с 5 равни мача е на полуфинал, има някаква магия, има късмет и намеса на съдбата във всичко това, и съответно не е случайно.
Има причина, за да се случва... ;)

Причината е една - лесни съперници...срещу Хърватска помогна глупавия им треньор (Чилич), Полша не искам да я коментирам...и Португалия никога няма да победи Германия в тази си форма.
За Франция съм съгласен :lol:

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот matador1 » 06 юли 2016 20:25

Балкански Орел написа:На Уелс пък кво им е симпатичното, то сега май е на мода всеки дърварски отбор с малко късмет да е "симпатичен".
Португалия винаги са имали технични футболисти и съм за тях.Тоя Санчез също ме кефи, такива футболисти вече са на изчезване.
Португалия на финал, заедно с Германия.


Уелс дървари? Изби рибата. Уелс са си отбор с някои много класни играчи и съвсем не са дървари. В момента дори имат по-класни и технични играчи от портокалите.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Евро 2016, Португалия- Уелс, 22:00

Мнениеот Балкански Орел » 06 юли 2016 20:36

Ми всеки с мнението си, за мен Уелс не са нищо кой знае какво, ае да не са дървари.Ще видим кой как ще говори на терена.
Levski & Lazio



Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта