Евро 2016 1/4 финал Франция-Исландия - 5:2 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Евро 2016 1/4 финал Франция-Исландия 3.07 22:00ч.

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 03 юли 2016 18:13

Кратък сценарий (опорни точки) според моето виждане за развоя на мача:
1. Мощна съдийска подкрепа за франсетата от първата минута.
2. Някой бърз втори жълт - съответно червен картон за играч на Исландия (по възможност още в първото полувреме). ;)
3. Жиру или някой друг френски нападател в ролята на умирающия лебед в наказателното поле на Исландия = дузпа за Франция.
Това е положението. ;) Нема лабаво - франсетата трябва да бъдат добутани до полуфинала, ако ще за тази цел да се наложи под Айфеловата кула да изригне вулкан, или река Сена да смени посоката си, за да се влее в Средиземно море... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Евро 2016 1/4 финал Франция-Исландия 3.07 22:00ч.

Мнениеот Der Führer » 03 юли 2016 18:24

Довечера изненади няма да има ... Исландия е на ЕП за сметка на Холандия . Главния съдия е холандец и вече си е подготвил няколко много остри катани ... и един револвер , за всеки случай . Организацията в полза на Франция отдавна е в ход .
Освен всичко друго , след Brexit-a , ще много лошо политическо послание , ако една от водещите държави в Европейския съюз , бъде отстранена от държава която не е членка . :mrgreen:
Това в кръга на шегата , но съм сигурен че Кайперс ще удари едно рамо на домакините ако се наложи ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9219
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Евро 2016 1/4 финал Франция-Исландия 3.07 22:00ч.

Мнениеот bubka » 03 юли 2016 18:36

Captain Stottlemeyer написа:Кратък сценарий (опорни точки) според моето виждане за развоя на мача:
1. Мощна съдийска подкрепа за франсетата от първата минута.
2. Някой бърз втори жълт - съответно червен картон за играч на Исландия (по възможност още в първото полувреме). ;)
3. Жиру или някой друг френски нападател в ролята на умирающия лебед в наказателното поле на Исландия = дузпа за Франция.
Това е положението. ;) Нема лабаво - франсетата трябва да бъдат добутани до полуфинала, ако ще за тази цел да се наложи под Айфеловата кула да изригне вулкан, или река Сена да смени посоката си, за да се влее в Средиземно море... 8-)


Ами не знам. Досега честно казано не съм видял съдийска подкрепа в полза на Франция от началото на първенството, въпреки че имаше моменти, в които се нуждаят от такава. Може би е имало, но много тънка такава. Като цяло съдийството досега е на много високо ниво. Наистина единствената фрапираща грешка, за която се сещам е дузпата на Испания срещу Хърватия.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4182
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Евро 2016 1/4 финал Франция-Исландия 3.07 22:00ч.

Мнениеот boys85 » 03 юли 2016 18:39

Във всяка тема за мач на Франция едни и същи глупости. 99% от пишещите не са виждали или контактували с французи, но държат да ни залеят с измислените си определения и обидни квалификации към тях. Винаги съм се чудил откъде идва тази омраза у българина към Франция, единственото логично обяснение е непознаването на страната плюс неразбирането на езика, към които можем да добавим и завистта.

Най-смешното е как всеки път отлично осведомени съфорумци повтарят като папагали как съдията щял да удари рамо на французите и как видиш ли само така можели да победят отбори от ранга на Ирландия или Исландия, а в същото време вече се свириха две дузпи срещу тях и нямаше дори най-малка форма на съдийска подкрепа за Франция. :lol:

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Евро 2016 1/4 финал Франция-Исландия 3.07 22:00ч.

Мнениеот modor » 03 юли 2016 18:47

boys85 написа: Винаги съм се чудил откъде идва тази омраза у българина към Франция, единственото логично обяснение е непознаването на страната плюс неразбирането на езика, към които можем да добавим и завистта.

Повечето българи мразят всичко и всички. В това сме най-добрите.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Евро 2016 1/4 финал Франция-Исландия 3.07 22:00ч.

Мнениеот doktora25 » 03 юли 2016 19:02

boys85 написа:Във всяка тема за мач на Франция едни и същи глупости. 99% от пишещите не са виждали или контактували с французи, но държат да ни залеят с измислените си определения и обидни квалификации към тях. Винаги съм се чудил откъде идва тази омраза у българина към Франция, единственото логично обяснение е непознаването на страната плюс неразбирането на езика, към които можем да добавим и завистта.

Най-смешното е как всеки път отлично осведомени съфорумци повтарят като папагали как съдията щял да удари рамо на французите и как видиш ли само така можели да победят отбори от ранга на Ирландия или Исландия, а в същото време вече се свириха две дузпи срещу тях и нямаше дори най-малка форма на съдийска подкрепа за Франция. :lol:

Не ми се струва, че може да се говори за омраза към французите като цяло и към националния им отбор в частност. Тук по-скоро става дума за естествената симпатия към по-малкия и скромен отбор при срещата му с по-голям. Почти всеки, който не е фен на по-големия я изпитва, стиска палци и се старае по някакъв начин да омаловажи качествата на фаворита. Това същото се наблюдава примерно при мачовете на Германия и Испания, но просто феновете на петлите тук са най-малко и затова се създава такова впечатление. Аз лично уважавам французите, тяхната история, култура, език, спортни постижения (както и на почти всяка друга нация), не харесвам само тяхната политика (настояща и в исторически план) и някои псевдоценности, които искат да наложат чрез ЕС. Последното не го харесвам и у германците.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Adolf
Мнения: 98
Регистриран на: 12 юни 2016 22:19
Контакти:

Re: Евро 2016 1/4 финал Франция-Исландия 3.07 22:00ч.

Мнениеот Adolf » 03 юли 2016 19:31

boys85 написа:Във всяка тема за мач на Франция едни и същи глупости. 99% от пишещите не са виждали или контактували с французи, но държат да ни залеят с измислените си определения и обидни квалификации към тях. Винаги съм се чудил откъде идва тази омраза у българина към Франция, единственото логично обяснение е непознаването на страната плюс неразбирането на езика, към които можем да добавим и завистта.

Най-смешното е как всеки път отлично осведомени съфорумци повтарят като папагали как съдията щял да удари рамо на французите и как видиш ли само така можели да победят отбори от ранга на Ирландия или Исландия, а в същото време вече се свириха две дузпи срещу тях и нямаше дори най-малка форма на съдийска подкрепа за Франция. :lol:

ВИНАГИ СЪМ СЕ ЧУДИЛ когато един "българин" коментира 99% от останалите българи...Кой си ти бе, че ще поставяш 99% от пишещите под един знаменател.
Социолог ли си някакъв, познавач на човешката "омраза" ли си?
Свали франкофонските очила и ще ти станат ясни доста неща.
НАЙ-СМЕШНОТО е че си написал пет реда глупости в опит да се покажеш като "умен фен на петлите".
Непознаването на езика няма нищо общо с футбола, зависта знаеш къде да си я завреш... :mrgreen:
Франция е винаги се е радвала на съдийска подкрепа по времето на Платини, надявам се тази вечер да не е така.
Сигурно имаш някаква френска(или фенска) болка и е гадно да виждаш толкова подкрепа за Исландия, но с глупостите които си написал няма да промениш нищо.
Той и един френски посланик преди време се обиди, че не подкрепяме "достатъчно" петлите...и народа му каза "майната ти"....та и същото за теб :lol:

Без да мразя французите - 1-2...Исландия напред.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Евро 2016 1/4 финал Франция-Исландия 3.07 22:00ч.

Мнениеот matador1 » 03 юли 2016 20:43

bubka написа:
Captain Stottlemeyer написа:Кратък сценарий (опорни точки) според моето виждане за развоя на мача:
1. Мощна съдийска подкрепа за франсетата от първата минута.
2. Някой бърз втори жълт - съответно червен картон за играч на Исландия (по възможност още в първото полувреме). ;)
3. Жиру или някой друг френски нападател в ролята на умирающия лебед в наказателното поле на Исландия = дузпа за Франция.
Това е положението. ;) Нема лабаво - франсетата трябва да бъдат добутани до полуфинала, ако ще за тази цел да се наложи под Айфеловата кула да изригне вулкан, или река Сена да смени посоката си, за да се влее в Средиземно море... 8-)


Ами не знам. Досега честно казано не съм видял съдийска подкрепа в полза на Франция от началото на първенството, въпреки че имаше моменти, в които се нуждаят от такава. Може би е имало, но много тънка такава. Като цяло съдийството досега е на много високо ниво. Наистина единствената фрапираща грешка, за която се сещам е дузпата на Испания срещу Хърватия.


Вчера имаше съдийска подкрепа за кокошките ;) Безумния отсъждания на съдийчето, за да се отслаби евентуалния съперник на 1/2 финала без значние кой щеше да бие вчера.

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4182
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Евро 2016 1/4 финал Франция-Исландия 3.07 22:00ч.

Мнениеот boys85 » 03 юли 2016 21:12

Adolf написа:ВИНАГИ СЪМ СЕ ЧУДИЛ когато един "българин" коментира 99% от останалите българи...Кой си ти бе, че ще поставяш 99% от пишещите под един знаменател.
Социолог ли си някакъв, познавач на човешката "омраза" ли си?
Свали франкофонските очила и ще ти станат ясни доста неща.
НАЙ-СМЕШНОТО е че си написал пет реда глупости в опит да се покажеш като "умен фен на петлите".
Непознаването на езика няма нищо общо с футбола, зависта знаеш къде да си я завреш... :mrgreen:
Франция е винаги се е радвала на съдийска подкрепа по времето на Платини, надявам се тази вечер да не е така.
Сигурно имаш някаква френска(или фенска) болка и е гадно да виждаш толкова подкрепа за Исландия, но с глупостите които си написал няма да промениш нищо.
Той и един френски посланик преди време се обиди, че не подкрепяме "достатъчно" петлите...и народа му каза "майната ти"....та и същото за теб :lol:

Без да мразя французите - 1-2...Исландия напред.

Най-малко ме интересува кой какъв отбор ще подкрепя в днешния мач или имам за цел да влияя върху предпочитанието му. Чудя се единствено как не ви омръзна преди всеки мач на Франция да пишете едни и същи глупости, нямащи нищо общо с футбола, както и да убеждавате, че евентуална тяхна победа минава през съдийска помощ. :roll:

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Евро 2016 1/4 финал Франция-Исландия 3.07 22:00ч.

Мнениеот enguerino » 03 юли 2016 21:15

Пак не е пуснал Кабай :x
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта