Евро 2016 Група"F" Португалия-Австрия - 0:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13513
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Австрия 18.06 22:00ч.

Мнениеот sapio0o » 19 юни 2016 00:02

Furious_Monk написа:Няма я тази жажда за успехи и за глад, дори и когато стреля към вратата го прави някак си по навик.

Абсолютно. Мислех си и аз да обърна внимание върху това, но пък темата е съвсем друга.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Австрия 18.06 22:00ч.

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 19 юни 2016 00:03

veni__85 написа:
matador1 написа:
veni__85 написа:Веднага щом видях, че Роналдо ще бие дузпата, се сетих за изтърканата фраза, че футболиста срещу който е извършено нарушението , не трябва да изпълнява.....Първата голяма изненада на това първенство ще е отпадането на португалците в груповата фаза и класирането на Исландия на осминафинал. Унгарците се нуждаят само от точка за да си осигурят продължаване напред и мисля, че ще я вземат.


Унгарците според мен вече са класирани на 80-90%. Въпросът е само на кое място ще са. Имат 4 точки. Дори да са трети, е доста възможно да им стигне.

Така е , но все пак не са 100%. Друг е въпроса,че те ще играят последни и може да си правят и сметка за голова разлика, ако има 4 отбора с 4 точки на 3-то място.Като цяло последните мачове ще са големи сметки. Очаквам утре Франция да излезе с повече резерви и да направят един Х с Швейцария.
Нито те ще рискуват първото място нито швейцарците класирането си. Нищо чудно италианците да загубят последния си мач.Испанци и хървати също може да завършат наравно.

Въпросът за Франция, Испания и Италия е дали си струва да пускат резерви и да си правят тренировки. Видяхме вчера Колумбия как се измъчи с Перу. Според мен само защото дадоха почивка на всички титуляри срещу Коста Рика и ритъмът беше нарушен.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Австрия 18.06 22:00ч.

Мнениеот Furious_Monk » 19 юни 2016 00:05

sapio0o написа:
Furious_Monk написа:Няма я тази жажда за успехи и за глад, дори и когато стреля към вратата го прави някак си по навик.

Абсолютно. Мислех си и аз да обърна внимание върху това, но пък темата е съвсем друга.


Ще видим, хора като Роналдо само глупаците ги подценяват, не че не изключено съвсем да е свършил батериите, но аз не залагам на такъв залог. Предпочитам гол за гола, мъж за жена и над 10 женски засади на пътя до кръчмата.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

miroxp
Мнения: 119
Регистриран на: 30 авг 2014 18:38

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Австрия 18.06 22:00ч.

Мнениеот miroxp » 19 юни 2016 00:05

Кристина официално е най-лошият футболист в историята при изпълнение на свободни удари. Но това звучи като суха статистика. Съвсем друго си е да се перефразира този изумителен рекорд на гегата със следния пример: Пянич (Рома) трябва да изпълни неуспешно следващите си 162 свободни удара за да има същия коефицент на успеваемеост като лакираната пача т.е. 2.3%! А тая въобще откога не е улучвала дори вратата? Май за последно беше някъде през 2008. Сега е ред на дясната греда да го попита - кой си ти, бе? Тренерчето им няма топките да направи това, което направи Луи Арагонес изритвайки онази кукумявка Раул след което успехите си дойдоха за Испания.

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15583
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Австрия 18.06 22:00ч.

Мнениеот fcb_bg » 19 юни 2016 00:06

Furious_Monk написа:
sapio0o написа:
Furious_Monk написа:Няма я тази жажда за успехи и за глад, дори и когато стреля към вратата го прави някак си по навик.

Абсолютно. Мислех си и аз да обърна внимание върху това, но пък темата е съвсем друга.


Ще видим, хора като Роналдо само глупаците ги подценяват, не че не изключено съвсем да е свършил батериите, но аз не залагам на такъв залог. Предпочитам гол за гола, мъж за жена и над 10 женски засади на пътя до кръчмата.

300 000 исландци мощно се смеят и подиграват на Роналда, ти пак си тук да го браниш. Бравос! :lol:
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13513
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Австрия 18.06 22:00ч.

Мнениеот sapio0o » 19 юни 2016 00:08

Furious_Monk написа:
sapio0o написа:
Furious_Monk написа:Няма я тази жажда за успехи и за глад, дори и когато стреля към вратата го прави някак си по навик.

Абсолютно. Мислех си и аз да обърна внимание върху това, но пък темата е съвсем друга.


Ще видим, хора като Роналдо само глупаците ги подценяват, не че не изключено съвсем да е свършил батериите, но аз не залагам на такъв залог. Предпочитам гол за гола, мъж за жена и над 10 женски засади на пътя до кръчмата.

Откъм физика го докарва, обаче егото му го погубва. Тъпото е, че е звиздъ и никой няма да му обърне внимание. Ако беше Икер да са го пратили в третия отбор. :)

феновете на варса нещо много активни бе.. гледайте си копата там :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6860
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Австрия 18.06 22:00ч.

Мнениеот veni__85 » 19 юни 2016 00:10

YANTRA_FOREVER написа:
veni__85 написа:
matador1 написа:
veni__85 написа:Веднага щом видях, че Роналдо ще бие дузпата, се сетих за изтърканата фраза, че футболиста срещу който е извършено нарушението , не трябва да изпълнява.....Първата голяма изненада на това първенство ще е отпадането на португалците в груповата фаза и класирането на Исландия на осминафинал. Унгарците се нуждаят само от точка за да си осигурят продължаване напред и мисля, че ще я вземат.


Унгарците според мен вече са класирани на 80-90%. Въпросът е само на кое място ще са. Имат 4 точки. Дори да са трети, е доста възможно да им стигне.

Така е , но все пак не са 100%. Друг е въпроса,че те ще играят последни и може да си правят и сметка за голова разлика, ако има 4 отбора с 4 точки на 3-то място.Като цяло последните мачове ще са големи сметки. Очаквам утре Франция да излезе с повече резерви и да направят един Х с Швейцария.
Нито те ще рискуват първото място нито швейцарците класирането си. Нищо чудно италианците да загубят последния си мач.Испанци и хървати също може да завършат наравно.

Въпросът за Франция, Испания и Италия е дали си струва да пускат резерви и да си правят тренировки. Видяхме вчера Колумбия как се измъчи с Перу. Според мен само защото дадоха почивка на всички титуляри срещу Коста Рика и ритъмът беше нарушен.

Италианците са първи в групата така,че няма како да губят, а след като шведите имат дори теоретичен шанс да се класират, едва ли италианците са забравили онова 2:2 което направиха с Дания. Испания и Франция се нуждаят от точка за да си осигурят първо място в групите си, а съперниците им за да се класират напред, едва ли ще се рискува в тези мачове.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Австрия 18.06 22:00ч.

Мнениеот Furious_Monk » 19 юни 2016 00:15

fcb_bg написа:
Furious_Monk написа:
sapio0o написа:
Furious_Monk написа:Няма я тази жажда за успехи и за глад, дори и когато стреля към вратата го прави някак си по навик.

Абсолютно. Мислех си и аз да обърна внимание върху това, но пък темата е съвсем друга.


Ще видим, хора като Роналдо само глупаците ги подценяват, не че не изключено съвсем да е свършил батериите, но аз не залагам на такъв залог. Предпочитам гол за гола, мъж за жена и над 10 женски засади на пътя до кръчмата.

300 000 исландци мощно се смеят и подиграват на Роналда, ти пак си тук да го браниш. Бравос! :lol:


Тия са почти колкото единия му фенклуб. :mrgreen: Ти не отговори за пръскачките, това ли е еталон за достойна загуба. Или вчерашната игра на Пике ,по-скоро на ръката на Пике с топката. :cry:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Австрия 18.06 22:00ч.

Мнениеот doktora25 » 19 юни 2016 00:16

Справедлив резултат, доволен съм от него. Ако португалците не бият и Унгария добре ще направят, все пак унгарците ще се борят за 1-то място в групата.

Мен обаче адски ме издразни играта на Австрия. Що годе прилична защита, 2-3 хубави отигравания към края, но до там. Никакъв хъс, никаква борба за първа топка, грешни пасове до безумие, ниска скорост, чудене, никаква преса, глупост при дузпата, пълно безхаберие и антифутбол. Например много отбори практикуващи дефанзивна схема разчитат на контраатаки и са наясно как да ги реализират, но тук нищо подобно. Сякаш за първи път виждат топка или ги мързи повече не знам от кого. Направо престъпници, толкова нерви изхабих с тях! И това утвърдени имена от Бундеслигата, които принципно имат качества (изключвам Алаба от критиките, макар че и той не направи силен мач; може би трябваше да бъде ползван на крилото). Мислех първоначално да ги подкрепям, но предпочитам Исландия да се класира за тяхна сметка.

Изводът е, че в тая група и 4-те отбора са много слаби и късметлии ще са съперниците им на 8-финал.
Последна промяна от doktora25 на 19 юни 2016 00:34, променено общо 1 път.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

miroxp
Мнения: 119
Регистриран на: 30 авг 2014 18:38

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Австрия 18.06 22:00ч.

Мнениеот miroxp » 19 юни 2016 00:27

sapio0o написа:
Furious_Monk написа:
sapio0o написа:
Furious_Monk написа:Няма я тази жажда за успехи и за глад, дори и когато стреля към вратата го прави някак си по навик.

Абсолютно. Мислех си и аз да обърна внимание върху това, но пък темата е съвсем друга.


Ще видим, хора като Роналдо само глупаците ги подценяват, не че не изключено съвсем да е свършил батериите, но аз не залагам на такъв залог. Предпочитам гол за гола, мъж за жена и над 10 женски засади на пътя до кръчмата.

Откъм физика го докарва, обаче егото му го погубва. Тъпото е, че е звиздъ и никой няма да му обърне внимание. Ако беше Икер да са го пратили в третия отбор. :)

феновете на варса нещо много активни бе.. гледайте си копата там :lol:


Кое от фактологията те дразни, бяло лебедче? 2.3% успеваемост от СУ или факта, че след като Арагонес изрита набедената звезда Раул, провалил се на безброй първенства, Испания за първи път стана евро шампион? И после световен. И после пак като първото. Колко от Барса бяха в стартовия състав тогава? 7-8 според мача. Аз не казах нищо срещу Реал, а срещу напудрената, издъхваща пача с оскубаните вежди, която трябва да бъде линчувана от съотборниците си в съблекалнята. Треньора е страхливец и некадърник, защото ако изгони Кристина, рендето отзад и толкова черния Нани, Португалия всъщност има големи шансове. И играе много добре. Той тръгнал Реалска конспирация да си смуче от пръстите...


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта