Батков: ЦСКА е минало, а Левски бъдещето

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Батков: ЦСКА е минало, а Левски бъдещето

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 13 фев 2011 19:04

Аз съм десен а не крайно десен!!!Нито съм расист,нито съм националист.Просто съм с нормални десни възгледи и както повечето такива хора не навиждам комунизма като строй и всичко свързано с този строй.За мен лично комунизма е бич божи.Той прокарва само безбожие,липса на морал,на етичност,на честност,на човешки качества.Единствено което възпитава е крадливост,подлост,лицемерие и други такива висши комунистически добродетели!!

А относно антифашизма,той е изроден в чист комунизъм за това!!!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23764
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Батков: ЦСКА е минало, а Левски бъдещето

Мнениеот delqnski47 » 13 фев 2011 19:11

Avanti_Ragazzi написа:Аз съм десен а не крайно десен!!!Нито съм расист,нито съм националист.Просто съм с нормални десни възгледи и както повечето такива хора не навиждам комунизма като строй и всичко свързано с този строй.За мен лично комунизма е бич божи.Той прокарва само безбожие,липса на морал,на етичност,на честност,на човешки качества.Единствено което възпитава е крадливост,подлост,лицемерие и други такива висши комунистически добродетели!!

А относно антифашизма,той е изроден в чист комунизъм за това!!!

Ами сега няма ли крадливост,подлост и лицемерие?
И в комунизма,и в капитализма има добри и лоши черти,затова ти казвам,че да си антикомунист или антикапиталист,или дори антифашист не е хубаво!
Ти си антикомунист,вероятно обвиняваш комунистите за днешното ни състояние!Или се бъркам!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Батков: ЦСКА е минало, а Левски бъдещето

Мнениеот PFC Litex » 13 фев 2011 19:13

Ще ви помоля да се върнете към основната тема за дискусия, че доста се отклонихме всички и в този си вид темата започва да дублира съществуващи :)
Изображение

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Батков: ЦСКА е минало, а Левски бъдещето

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 13 фев 2011 19:15

1000% не 1 000 000% ги обвинявам!!!Това са хора без морал и ценности.И до ден днешен ни управляват същите долни комунистически боклуци.Само,че сега ни управляват техните деца и внуци.Които са даже по-лакоми и от тях!!!!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23764
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Батков: ЦСКА е минало, а Левски бъдещето

Мнениеот delqnski47 » 13 фев 2011 19:16

PFC Litex написа:Ще ви помоля да се върнете към основната тема за дискусия, че доста се отклонихме всички и в този си вид темата започва да дублира съществуващи :)

Окей! ;)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ivo82
Мнения: 953
Регистриран на: 05 окт 2010 16:47
Контакти:

Re: Батков: ЦСКА е минало, а Левски бъдещето

Мнениеот ivo82 » 13 фев 2011 19:23

Е,тоя Батков винаги ме размива..иска шампион,ШЛ.ЛЕ,КБ,пари,послушатели ДС всичко иска...Батков:Нали имам 12 милиона лева,тоес евро.. :mrgreen:

Батков:Аз идиот ли съм,гей ли съм :mrgreen: Батков:аз ще си взема от комисионката мадам Ба,няма къде иде... :mrgreen:

Батков:Нека ГЕРБ да бъдет добри да ми направят стадиона... :mrgreen:
[wrapimg=]http://sportplayerwallpaper.com/wp-content/uploads/2011/06/Barcelona-champion-2010-2011.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-PiP8qbaljcM/TarYSkZqorI/AAAAAAAAAEA/hu62CrWx7-o/s1600/WEMBLEY-_EQUIP.jpg[/wrapimg]
КЕШ 1992 DREAM TIM
08.01.1994 г. Барселона - Реал Мадрид 5:0
02.05.2009 г. Реал Мадрид - Барселона 2:6
29.11.2010 г. Барселона - Реал Мадрид 5:0

Потребителски аватар
berbatov
Мнения: 2851
Регистриран на: 05 фев 2009 20:36
Контакти:

Re: Батков: ЦСКА е минало, а Левски бъдещето

Мнениеот berbatov » 13 фев 2011 19:36

Avanti_Ragazzi написа:
berbatov написа:Аванти, ти така и не ни разясни: Петолъчката за звезда ли да я броим или само ако е червена? :?


Петолъчката си е петолъчка ти не знаеш ли какво е петолъчка та мен ме питаш?Ако си мислиш,че си интересен не вървиш!!!За целия свят червената звезда е петолъчка,пък за теб може и да не е?Всеки в демокрацията има право да си показва политическите възгледи и аз го правя и не виждам нищо лошо в това!!!


Извинявам се- аз си мислех, че всички звезди с по-пет лъча са петолъчки в цял свят. Не знаех че само червените :oops:
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

Потребителски аватар
CSKA ME
Мнения: 889
Регистриран на: 10 сеп 2009 10:14
Контакти:

Re: Батков: ЦСКА е минало, а Левски бъдещето

Мнениеот CSKA ME » 13 фев 2011 19:58

[offtopic]КУР ЗА уеФски але але але, але але ала, але але але.

От село подуена, на говеждия [url]герен[/url] турско знаме ще гори, смърт за уефски ще мълвим.



левски 1911 :mrgreen: :
лесно
****
от всеки
селски
клуб
изнасилван 1911 пъти

Мрете говеда ;)
[offtopic]чакам си бана[/offtopic][/offtopic]

Ок, нямаш проблем, банът е за срок от един месец
PFC Litex
Последна промяна от paceto на 13 фев 2011 20:42, променено общо 3 пъти.
''Глупакът има голямо предимство пред образования човек, той винаги е доволен от себе си'': Наполеон Бонапарт

''Зная защо има толкова много хора, които обичат да цепят дърва. В тази дейност те незабавно виждат резултатите'': Айнщайн

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Батков: ЦСКА е минало, а Левски бъдещето

Мнениеот Alex » 13 фев 2011 21:16

BaLoN написа:
Alex написа:абе, Батков има на своя страна нещо, което ЦСКА няма в момента - успехите. Тъп, прост, селянин, агент на ДС или какъвто и да бил, това не мжое да му се отрече.
И ако той е най-големия дебил в целия свят, от това нито фактите ще се променят, нито положението на ЦСКА ще се оправи... за това насочете злобата си към по-градивни цели - титан ;)


Ти кво бе хахахах тука си да правиш интриги или ако можеш да запалиш проблеми в нашия лагер за да дишате спокойно така както миналия полусезон бяхме в война със собствениците.Жалък си пич и няма да ви се размине на 26-ти .... а ТИТАН ако дават пари и отбора върви ние ще сме последните които няма да ги харесваме ;) така че си гледайте Ганя и треперете чеее 26-т идва ;)
.първо, не треперя. очаквам с настроение мача, победата, титлата (и да я изпуснем, феновете на Левски не сме тоолкова гладни за успехи и ще можем да го преживеем, щото си печелим тва онва достатъчо често)
второ, делянски виждам, че говореше за армията - вие там не играете много, много (ти реши ганя ли е виновен за това)
трето, бяхте във война, капутулирахте, сложиха ви го и съсипват цска (от което аз не се оплаквам - ама в момента даже не сте и дразнител, цска затъва и гледате да насочите злобата си към другите, за да не мислите, че от тва блато, в което ви вкарват, излизане не се вижда толквоа лесно) и да с титан нямата бъдеще...

само едно ме плаши, че Батков като каже нещо и ......... ама тоя път мисля, че въпреки неговите закани, ще ви бием с разлика :)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
gogo_cska
Мнения: 564
Регистриран на: 24 мар 2008 22:26
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Батков: ЦСКА е минало, а Левски бъдещето

Мнениеот gogo_cska » 13 фев 2011 21:53

Ненавиждам този човек,който има голям пръст в отнемането на лиценза на ЦСКА през 2008.Явно е някакъв пророк.Левски е бъдещето?!Кое е бъдещето Жилина,БАТЕ,Тампере.Това ли е бъдещето.ЦСКА винаги е бил и винаги ще бъде най-големия български отбор за всички времена,колкото на някой и да не им е приятно на някой хора.Да ЦСКА не е това,което е бил преди,но ЦСКА си го има и оцелява независимо,че е атакуван от всякъде-от медии,от БФС.И да питам мачовете с Байер Леверкузен,Ливърпул,Динамо Москва,Фулъм,Рапид,Блекбърн,Шахтьор Донецк,толкова отдавна ли бяха.Левски никога няма да бъдат това,което сме ние,дори и в най-тежките ни моменти ние сме повече от тях.Спомням си през 2007 година Батков каза че на 02.12.2007 около 20.00 часа България ще си има нов лидер,тогава много му се сбъдна прогнозата,нов лидер с минус 11 зад нас.Батков е много умен човек,не може да му се отрече,гледа всичко да е по-втория начин.Каквото и да говориш и да правиш Левски никога няма да е това,което е ЦСКА.Никога!!!
Само ЦСКА!!!
Поклон пред най-великия български отбор за всички времена!!!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта