Всичко за случая с Анисе.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Hrabar
Мнения: 1183
Регистриран на: 26 мар 2008 10:05
Контакти:

Всичко за случая с Анисе.

Мнениеот Hrabar » 23 яну 2012 20:50

Начинът, по който собствениците на нашия футболен клуб се опитват да вземат футболист от "Черноморец" Е СРАМ. СРАМ ЗА НАС ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ НА ЦСКА. Това не може повече да се търпи!

Аз съм избрал ЦСКА защото в лицето на този клуб намерих антипода на пошлото, гнилото и лошото от Подуене. ЦСКА беше МОРАЛ, ЧЕСТ И ДОСТОЙНСТВО!

Настоящите собственици на клуба се опитват да сринат тотално тези понятия. Трудно ми е да повярвам, какво се случва. Скандал след скандал, удар след удар по името на клуба.

Как е възможно такова разминаване в начина на мислене на ръководство и фенове? Как е възможно настоящите ни собственици да ни докарат до нивото на сините квартални обирджии?

Начина по който "друг клуб" открадна нашия юноша Станислав Ангелов-Пелето. Начина по който "друг клуба" открадна Иво Тренчев. Начина по който "друг клуб" открадна Да Коща...сега тези същите "друг клуб"-методи ние прилагаме спрямо "Черноморец"!!!

ТОВА Е БЕЗОБРАЗИЕ! Толкова ли е важен този Анеси/Анисе или както там се казва човека...възмутен съм, просто съм възмутен! Всичко друго, което Титан правят има някакво логично обяснение. Но това последното е СРАМ ЗА КЛУБА. Съжалявам, че на тях не им пука за тая работа.
Последна промяна от Hrabar на 24 яну 2012 01:53, променено общо 1 път.
"Искам да подчертая, че заради преминаването в ЦСКА станах такъв футболист. Този отбор ме научи на всичко в играта." Димитър Якимов
http://www.youtube.com/watch?v=YceBkLcF4E8

Потребителски аватар
Червени_шампиони
Мнения: 4530
Регистриран на: 26 юни 2010 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: Руши се имиджа на ЦСКА!

Мнениеот Червени_шампиони » 23 яну 2012 20:56

Всичко е до време! ;)

ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!
СЕКТОР Г - ТОВА СИ ТИ!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/O0kE0WP.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
CSKA-SOFIA
Мнения: 126
Регистриран на: 23 юли 2011 15:16
Местоположение: Дупница
Контакти:

Re: Руши се имиджа на ЦСКА!

Мнениеот CSKA-SOFIA » 23 яну 2012 20:58

Не обръщайте внимание на публикациите на медиите хора . Те само плюят по ЦСКА . Анисе е разтрогнал с Черноморец и той иска да заиграе на Армията !!!
ЦСКА е отбора,
един единствен на света,
за него ще се боря
и няма да го предада.

Потребителски аватар
Тони Шумахер
Мнения: 839
Регистриран на: 10 апр 2010 22:51
Контакти:

Re: Руши се имиджа на ЦСКА!

Мнениеот Тони Шумахер » 23 яну 2012 21:02

Hrabar написа:Начинът, по който собствениците на нашия футболен клуб се опитват да вземат футболист от "Черноморец" Е СРАМ. СРАМ ЗА НАС ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ НА ЦСКА. Това не може повече да се търпи!

Аз съм избрал ЦСКА защото в лицето на този клуб намерих антибода на пошлото, гнилото и лошото от Подуене. ЦСКА беше МОРАЛ, ЧЕСТ И ДОСТОЙНСТВО!

Настоящите собственици на клуба се опитват да сринат тотално тези понятия. Трудно ми е да повярвам, какво се случва. Скандал след скандал, удар след удар по името на клуба.

Как е възможно такова разминаване в начина на мислене на ръководство и фенове? Как е възможно настоящите ни собственици да ни докарат до нивото на сините квартални обирджии?

Начина по който "друг клуб" открадна нашия юноша Станислав Ангелов-Пелето. Начина по който "друг клуба" открадна Иво Тренчев. Начина по който "друг клуб" открадна Да Коща...сега тези същите "друг клуб"-методи ние прилагаме спрямо "Черноморец"!!!

ТОВА Е БЕЗОБРАЗИЕ! Толкова ли е важен този Анеси/Анисе или както там се казва човека...възмутен съм, просто съм възмутен! Всичко друго, което Титан правят има някакво логично обяснение. Но това последното е СРАМ ЗА КЛУБА. Съжалявам, че на тях не им пука за тая работа.

Разплака ме ! Просто се върни назад през годините.......................... ;) ;) ;)

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Руши се имиджа на ЦСКА!

Мнениеот POPCORN » 23 яну 2012 21:05

а престанете вече да се правите на луди бе...не сте запознати с нещата и много малко хор в момента знаят как стоят нещата, ама всеки си мисли,че разбира и коментира...ако се окаже,че ЦСКА имат право да го вземат и да картотекират после какво ще говеорите?Да ви кажа ли?Няма да говорите, а ще се покриете по дупките!Професори!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
Hrabar
Мнения: 1183
Регистриран на: 26 мар 2008 10:05
Контакти:

Re: Руши се имиджа на ЦСКА!

Мнениеот Hrabar » 23 яну 2012 21:05

CSKA-SOFIA написа:Не обръщайте внимание на публикациите на медиите хора . Те само плюят по ЦСКА . Анисе е разтрогнал с Черноморец и той иска да заиграе на Армията !!!


Абе как така се "разтрогва"? Има процедури, има решения на съответните органи на БФС. Как така някаква Мадам Ба решава, че договора е разторгнат. И тоя Жейнов играе в целия филм. Жейнов! Съдружника на Заберски, който е кумец на Бай Ганя! Тия същите дето откраднаха Да Коща...Абе това е долно изпълнение бе...
"Искам да подчертая, че заради преминаването в ЦСКА станах такъв футболист. Този отбор ме научи на всичко в играта." Димитър Якимов
http://www.youtube.com/watch?v=YceBkLcF4E8

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Руши се имиджа на ЦСКА!

Мнениеот POPCORN » 23 яну 2012 21:09

Hrabar написа:
CSKA-SOFIA написа:Не обръщайте внимание на публикациите на медиите хора . Те само плюят по ЦСКА . Анисе е разтрогнал с Черноморец и той иска да заиграе на Армията !!!


Абе как така се "разтрогва"? Има процедури, има решения на съответните органи на БФС. Как така някаква Мадам Ба решава, че договора е разторгнат. И тоя Жейнов играе в целия филм. Жейнов! Съдружника на Заберски, който е кумец на Бай Ганя! Тия същите дето откраднаха Да Коща...Абе това е долно изпълнение бе...

ти откога си запознат толкова с процедурите?С това се занимаваш или?Още повече ти откъде знаеш какво е станало с играча и двата отбора?
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
Hrabar
Мнения: 1183
Регистриран на: 26 мар 2008 10:05
Контакти:

Re: Руши се имиджа на ЦСКА!

Мнениеот Hrabar » 23 яну 2012 21:19

POPCORN написа:
Hrabar написа:
CSKA-SOFIA написа:Не обръщайте внимание на публикациите на медиите хора . Те само плюят по ЦСКА . Анисе е разтрогнал с Черноморец и той иска да заиграе на Армията !!!


Абе как така се "разтрогва"? Има процедури, има решения на съответните органи на БФС. Как така някаква Мадам Ба решава, че договора е разторгнат. И тоя Жейнов играе в целия филм. Жейнов! Съдружника на Заберски, който е кумец на Бай Ганя! Тия същите дето откраднаха Да Коща...Абе това е долно изпълнение бе...

ти откога си запознат толкова с процедурите?С това се занимаваш или?Още повече ти откъде знаеш какво е станало с играч идвата отбора?


Какво е станало ли? Сега ще ти кажа. Този Анисе има договор с Черноморец. Заплатата му е смешна. Титаните му дават 4-ри пъти по-висока заплата. Оня направо цъфти от щастие. Но има действащ договор с Черноморец. В договора има освобождаваща клауза 350 хил евро. Титаните не искат да ги платят. Дават по-малко. Те си знаят.

Димитър Борисов лично ходи до Бургас да говори с Херо. Тук в този форум, аз лично го похвалих за тази мъжка постъпка да отиде лично при Херо и да преговарят за футболиста.

И сега се вкарва схема с "неполучаване на заплатаи"! Като Да Коща, който въпросните Жейновци и Заберски го водеха и заобикаляше паркинга на летището, за да не се срещне със служителя на ЦСКА и да си получи заплатата. И едно заседание на Комисията на БФС, дето се изтегли ИЗВЪНРЕДНО за по-предна дата.
"Искам да подчертая, че заради преминаването в ЦСКА станах такъв футболист. Този отбор ме научи на всичко в играта." Димитър Якимов
http://www.youtube.com/watch?v=YceBkLcF4E8

Потребителски аватар
NO MERCY
Мнения: 1172
Регистриран на: 13 мар 2009 22:38
Местоположение: София
Контакти:

Re: Руши се имиджа на ЦСКА!

Мнениеот NO MERCY » 23 яну 2012 21:20

POPCORN написа:а престанете вече да се правите на луди бе...не сте запознати с нещата и много малко хор в момента знаят как стоят нещата, ама всеки си мисли,че разбира и коментира...ако се окаже,че ЦСКА имат право да го вземат и да картотекират после какво ще говеорите?Да ви кажа ли?Няма да говорите, а ще се покриете по дупките!Професори!

Васко,Васко ами ако се окаже точно обратното! Ти какво ще кажеш тогава? Или ще се покриеш и ти по дупките както го каза по-горе.

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Руши се имиджа на ЦСКА!

Мнениеот POPCORN » 23 яну 2012 21:22

Какво е станало ли? Сега ще ти кажа. Този Анисе има договор с Черноморец. Заплатата му е смешна. Титаните му дават 4-ри пъти по-висока заплата. Оня направо цъфти от щастие. Но има действащ договор с Черноморец. В договора има освобождаваща клауза 350 хил евро. Титаните не искат да ги платят. Дават по-малко. Те си знаят.

Димитър Борисов лично ходи до Бургас да говори с Херо. Тук в този форум, аз лично го похвалих за тази мъжка постъпка да отиде лично при Херо и да преговарят за футболиста.

И сега се вкарва схема с "неполучаване на заплатаи"! Като Да Коща, който въпросните Жейновци и Заберски го водеха и заобикаляше паркинга на летището, за да не се срещне със служителя на ЦСКА и да си получи заплатата. И едно заседание на Комисията на БФС, дето се изтегли ИЗВЪНРЕДНО за по-предна дата.

а така ли?а не изключваш ,че черноморец може да ментат?както ментат за някакви пари за Платини, където от БФС казаха, че всичко около Платини е изрядно!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта