ВАЖНО ЗА ФЕНОВЕТЕ НА ЦСКА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

hard
Мнения: 63
Регистриран на: 07 юни 2008 14:47
Контакти:

Re: ВАЖНО ЗА ФЕНОВЕТЕ НА ЦСКА

Мнениеот hard » 10 юни 2008 22:48

Е точно за това и аз говоря...хич не ме инересуваше надписи когато ВИ бихме 5-0 .Но това е в основата на всичко за съжаление в спорта влизат мръсни пари.Кой крал ,кой влачил без срам и свян от фенски погледи. А ние /феновете /се ядем за глупости. Снощи гледах Холандия ....мечта .Днес Испания ....на колко години са тези момчета. А у нас какво ...мъка. Смяна на треньори,бърза продажби на футболисти.И в двата отбора е така.Пране на пари та се къса.Интереса клати феса... е да ама не.Лъскат ни задниците всяка есен..И после кой страда НИЕ феновете и само ни остава да мечтаем....Не трябва да е така...Ако щете ме наплюйте ама 1972 година ЦСКА -Аякс 2-1 на 6 години съм бил очите ми на палачинки сигурно са били ...как да не си от този отбор.Не искам да коментирам кой какво е направил през годините.Знам че имам приятели,съседи ,колеги левскари и те не са говеда...Надявам се и Вие да мислите така за вашите съседи ,колеги приятели цесекари...
Народ ,който не познава историята си няма бъдеще.

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: ВАЖНО ЗА ФЕНОВЕТЕ НА ЦСКА

Мнениеот mike28 » 10 юни 2008 22:52

-


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта