Браво на Батков И КОМПАНИЯ

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

jivko56
Мнения: 59
Регистриран на: 05 апр 2008 16:10

Браво на Батков И КОМПАНИЯ

Мнениеот jivko56 » 03 юни 2008 18:24

Мисля че е чесно да се покаже на цяла българия кои са престъпници в държавата.Само това е пътя към Европа и европеиска България.Аз съм за ЛЕВСКИ но това не оказва никакво влияние върху мнението ми.Престъпниците са за затвора.Аз като не платя тока веднага ме режат(показвам пример)а те се мислят за богопомазани.Хак да им е на всички.
Изображение

Потребителски аватар
CSKAfan
Мнения: 267
Регистриран на: 24 мар 2008 20:08
Контакти:

Re: Браво на Батков И КОМПАНИЯ

Мнениеот CSKAfan » 03 юни 2008 18:27

А Баткоф си плаща всички - да да!
YNWA!

jivko56
Мнения: 59
Регистриран на: 05 апр 2008 16:10

Re: Браво на Батков И КОМПАНИЯ

Мнениеот jivko56 » 03 юни 2008 18:28

не мисля че плаща всичко но ако имаше някой грешки щесе да си проличи
Изображение

Потребителски аватар
emarkon
Мнения: 2081
Регистриран на: 02 юни 2008 18:07
Skype: floyd_money_mayweather
Контакти:

Re: Браво на Батков И КОМПАНИЯ

Мнениеот emarkon » 03 юни 2008 18:31

vajnoto e ne na men da mi e dobre,a na suseda da mu e zle,nali ve goveda :?:

jivko56
Мнения: 59
Регистриран на: 05 апр 2008 16:10

Re: Браво на Батков И КОМПАНИЯ

Мнениеот jivko56 » 03 юни 2008 18:33

истината е важна
Последна промяна от Darina на 04 юни 2008 12:01, променено общо 1 път.
Причина: Обидите ще бъдат изтривани
Изображение

Потребителски аватар
CSKAfan
Мнения: 267
Регистриран на: 24 мар 2008 20:08
Контакти:

Re: Браво на Батков И КОМПАНИЯ

Мнениеот CSKAfan » 03 юни 2008 18:37

Истината за ЦСКА е важна, а за лески истината може да остане в тайна... !!!
YNWA!

redanalyst
Мнения: 1
Регистриран на: 03 юни 2008 18:42
Контакти:

Re: Браво на Батков И КОМПАНИЯ

Мнениеот redanalyst » 03 юни 2008 18:46

Заговор на Батков за ШЛ
Вто, 2008-06-03 18:33

Приказките на Тодор Батков, че Левски няма да участва в квалификациите за ШЛ, ако ЦСКА бъде санкциониран от УЕФА, са само за отвличане на вниманието.

Нещо повече – именно адвокатът е в основната на най-големия заговор в историята на българския футбол за подмяна на спортния критерий с административен диктат.

Никак не е случайно, че президентът на „сините“ заговори за евентуални проблеми с лиценза на 31-кратните първенци на страната още преди да са получени сигнали от БФС.

Чрез позициите си в едно спортно радио адвокатът на Чорни даде заповед за офанзива в края на миналата седмица и оттогава целият медиен ресурс на „Герена“ работи за постигане на задачата.

Любопитно е, че възможното вето от страна на Лицензионната комисия е било скривано до последния момент, за да нямат „армейците“ достатъчно време за реакция.

Безспорен факт е, че в процеса на скандала Батков е имал достъп до цялата „секретна“ информация във футболната централа за бакиите на „вечния враг“ и по този начин е планирал ходовете си по най-добрия начин.

Наместникът на Чорни у нас е получил сигнал от доминиращото синьо лоби в БФС няколко седмици преди края на сезона и още оттогава е задействал своя план в две направления – отстраняване на Сираков и Стоилов и подготовка за изместване по втория начин на ЦСКА от квалификациите за ШЛ.

Ударът срещу „червените“ е стратегически, тъй като преследва две фундаментални цели – разколебаване на евентуалния нов инвеститор в Борисовата градина и разчистване на пътя пред Левски в Европа за години напред.

Както е известно промените във формулата на ШЛ предвиждат значително по-лесен достъп до групите за първенеца на България от лятото на 2009 г., така че Батков се стреми да извади ЦСКА от играта за повече от един сезон.

А попътно да тушира и брожението срещу него от страна на „сините“ фенове след отстраняването на Наско и Мъри. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

kkatan
Мнения: 355
Регистриран на: 16 май 2008 19:23

Re: Браво на Батков И КОМПАНИЯ

Мнениеот kkatan » 03 юни 2008 19:07

правси анализаторе,ама кажи какво да правим срещу синята мафия.чрез такива като лупи и черепа от години се опитват да ни унищожат.известните армейци като гоцето ,ламбо и др.мълчат ....докога???????

Mitov
Мнения: 3
Регистриран на: 03 юни 2008 18:32
Контакти:

Re: Браво на Батков И КОМПАНИЯ

Мнениеот Mitov » 04 юни 2008 14:45

След сутрешните изявления на Батков едва ли някой се съмнява, кой и за какво е подбутвал в БФС и уникалната комисия по лицензирането съставена от българи. Не забравяйте, че с резултат 1 : 17 в касата на Левски влязоха 5-6 милиона евро. Затова е цялата галимация за тия кинти иде реч. Иначе Батков само преди месец направи "заменка" на горски масиви от нейде си за масиви до морето. Пак става въпрос за кинти. Та същия господин явно има контактите и кинтите да направи каквото си иска в корумпираната територия наречена България... Не ми се вярва обаче УЕФА да вземе под внимание каквато и да е жалба на ЦСКА. Те просто нямат такава практика. Въпроса е тука някой да успее да докаже, че едни пари са си сменили собственика и за тази операция няма банкови извлечения, а някой господа нямат доказателства за произхода на тия кинти. Някой въобще вярва във възможността подобно неща да се случи... Тя цялата ни територия се крепи на липсата на доказателства за корупция... Затова и Доган е такъв наглец, и Станишев се усмихва щастливо, и Овчаров ще строи Белене, и царчето ще си вземе Кричим без да е негов. Кинти, корупция, кинти прим.

Потребителски аватар
KoMaHgOc
Мнения: 53
Регистриран на: 04 юни 2008 02:46
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Браво на Батков И КОМПАНИЯ

Мнениеот KoMaHgOc » 04 юни 2008 15:32

Баткоф и компанията му са срам за България !!!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта