Страница 1 от 1
Сами сме си виновни за това което се случва в ЦСКА
Публикувано: 26 окт 2010 17:45
от Riko2277
Преди повече от половин година аз предупредих че ще се случи всичко това-знаете ли какво стана(модераторите ме изгониха от форума).Хубаво е понякога да се чува и друго мнение господа от гонг!Но вие го знаехте това и чакахте само сеира-защо ли?Казах че ще има безредици и побоища в агитката и че нетрябва да се чака до там.Нищо не се оправя в последниат момент!
Re: Сами сме си виновни за това което се случва в ЦСКА
Публикувано: 26 окт 2010 18:38
от Samoyl
Стига бе "последниАт"....... поне се опитвайте....
Re: Сами сме си виновни за това което се случва в ЦСКА
Публикувано: 26 окт 2010 19:19
от Xanko
Както се казва за съжаление на тези като мен, които са просто фенове ходещи на мачовете, за да подкрепят любимия отбор "Каквото и да ни говорят знайте, че става дума за пари".
И още една народна мисъл "Всички са маскари", разбирай и г-н Ангелов и Титан
ЕДИН ПРОСТ ВЪПРОС ГОСПОДИН АНГЕЛОВ КАТО КАЗВАТЕ НА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ, ЧЕ ДАВАТЕ 3 000 ЛВ. НА МАЧ КОИТО ПОЛУЧАВАТЕ ЗА ХОРЕОГРАФИЯ И ЕКСКУРЗИИ ЗАЩО НЕ ГО ДОКАЗАХТЕ С ЕЛЕМЕНТАРНИ СЧЕТОВОДНИ ДОКУМЕНТИ И ИМАТЕ ЛИ ТАКИВА ВСЕ ПАК ТОВА СА ДОСТА ПО 3 000 ЛВ.
ЕДИН ПРОСТ ВЪПРОС И КЪМ ДРУГИТЕ МАСКАРИ ГОСПОДА ОТ ТИТАН ВИЕ КАК СИ ПРЕДСТАВЯТЕ ДА ПУСНЕТЕ ОТНОВО КАТО ПРЕДИ ГОДИНИ ПОЛИЦИЯ В СЕКТОР Г ИЛИ ОТНОВО ЗА ДОБРО ГО ПРАВИМ КАТО ОТСТРАНЯВАМЕ И ДВАТА ПРОБЛЕМА В МОМЕНТА, НО ПАК НА ПРИНЦИПА ПРОБА ГРЕШКА И КАТО СТАНЕ МЕЛЕТО И ЗАХВЪРЧАТ СЕДАЛКИ КВО ПРАВИМ.
Re: Сами сме си виновни за това което се случва в ЦСКА
Публикувано: 26 окт 2010 20:06
от ivo1943
Вън Дучето от ЦСКА! От кога започна да пущи пури тази дебела гад! Той е най-голямото зло за ЦСКА! Заради него няма фенове в сектор Г! Я си задайте вапроса ако идваха по 20 000 фена на мач дали щефожете щяха да имат финансови проблеми? Дали ако ревнат 20 000 гърла футболистите щяха да играят бездушно? Май за голяма част от проблемите на клуба се дължат на нас "феновете"
Re: Сами сме си виновни за това което се случва в ЦСКА
Публикувано: 26 окт 2010 20:34
от Валери
Феновете НИКОГА не са виновни, че даден клуб играе слабо.
Щях да тръгна с още по-голямо заглавие от рода на Феновете НИКОГА не са виновни, но има по света и прояви като тези на сърбите.
Като фен на ЦСКА оправдавам дори влизането на мача с Локо Мз. Тогава публиката пое срама, който беше изцяло за футболистите на ЦСКА поради малодушната игра.
Re: Сами сме си виновни за това което се случва в ЦСКА
Публикувано: 27 окт 2010 11:57
от gembala
Тази свиня Дучето пресира собствениците да продадат отбора с единствената цел да може да изнудва новите такива за пари... И не ми е жал за които и да са собственици, а ми е жал за тази групичка деца, които са ръжен и маша в ръцете на Дучето за постигане на целите му. Дучето е заучил 5-6 клишета, които не спира да повтаря пред фенове и кабеларки, като така си мисли че демонстрира любовта си пред клуба...
Re: Сами сме си виновни за това което се случва в ЦСКА
Публикувано: 27 окт 2010 12:08
от redpride
Да, феновете не са виновни за слабата игра на отбора си, но трябва да кажат своето мнение по-въпроса. Видяхте, как миньорци изчакаха след мача и говориха с футболистите, защо ние да не можем. Защото освен с Тошко Янчев с другите не виждам смисъл от диалог. Когато деведесетте години Михов беше президент всяка седмица имаше среща с играчите в залата на Армията. Всичко минаваше културно, с въпроси, пожелания и присъщваше целия отбор без изключения. Имам чувството, че заради шефовете пропаста футболисти фенове стана огромна. Но това не е отсега, защото още Майкъла, когато за малко беше шеф в клуба искаше да изгони феновете от офиса им на стадиона. Смяташе, че ние притесняваме играчите. Е, не стана и Илиев си замина. Сега искаме да го връщаме на работа, пълно безумие. Той знае само да критикува без да посочва някакво решение. Същия е и Ормаджиев, но той иска и много пари за трансфери и други нужди. В момента нямаме нужда от фигура, която съвсем да осложни ситуацията между играчите, ръководството и феновете. Трябва ни личност с авторитет пред всички, но кой е такъв. Аз лично не виждам такава фигура освен Хр.Стоичков-модерен треньор плюс менаджер заедно като юмрук срещу проблемите!
Re: Сами сме си виновни за това което се случва в ЦСКА
Публикувано: 27 окт 2010 12:16
от BaLoN
Валери написа:Феновете НИКОГА не са виновни, че даден клуб играе слабо.
Щях да тръгна с още по-голямо заглавие от рода на Феновете НИКОГА не са виновни, но има по света и прояви като тези на сърбите.
Като фен на ЦСКА оправдавам дори влизането на мача с Локо Мз. Тогава публиката пое срама, който беше изцяло за футболистите на ЦСКА поради малодушната игра.
Срам е да казваш,че обичаш ЦСКА и си истински фен на клуба и да оправдаваш нахлуването на феновете на терена !!! Това вреди на отбора както и да го гледаш,а искаш ли да ти кажа,че ако не бяха нахлули на терена и не бяха прекратили мача , ЦСКА щеше най-малкото да стигне до равен дори можеше да бием ( за пример виж мача със Сливен).За нахлуване на феновете на терена има наказание и изхвърляне от "А" Група ти така ли обичаш ЦСКА като подкрепяш тези,които се опитват да докарат клуба до "В" група ??? Ако ти мислиш по този начин,значи ти не обичаш ЦСКА защото не мислиш доброто на клуба ! Както Дучето не мисли доброто на ЦСКА,а прави всичко за собственото си благо .... Когато обичаш истински даден клуб правиш всичко ЗА негово добро и в НЕГОВА полза !