Песни!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Песни!

Мнениеот POPCORN » 14 ное 2008 19:40

Хм поначло не ми пука , но напоследак привържениците на Левски определено копират песните на ЦСКА.Дори не сменят и толкова думите!Гледам баскетбола Левски - Лукойл!И почнаха да пеят еееееее само левски олеее само левски олеееее, това където го пяхме на ЦСКа - Левски ееее шампиони але!Не казвам че и ние не копираме от другите отбори в европа но поне ги взимаме от тях, и някак си ги измисляме ние!Докато последната 1-2 години Левски определено взима няколко от ЦСКа, и това няма никакъв спор!Другото което ми направи впечатление, явно нямат песни по точ1но пеят 2-3 най-вече и затова гепат така, а ЦСКА в момента ако не се лъжа има поне аз се сещам 15 най-малко!И така!Поне за мене е доста дразнещо!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
mertezaker
Мнения: 1554
Регистриран на: 16 юли 2008 20:08
Контакти:

Re: Песни!

Мнениеот mertezaker » 14 ное 2008 20:33

Това не е от сега, това е било винаги, но няма как да се докаже, говедата ще си твърдят, че са си техни песни

Потребителски аватар
angelov
Мнения: 2008
Регистриран на: 30 сеп 2008 20:27
Контакти:

Re: Песни!

Мнениеот angelov » 14 ное 2008 20:38

Пичове, ниастина някои от песните ние сме ги взели от вас. Моите уважения, но и вие имате някои взети от нас

Levski_Sf
Мнения: 292
Регистриран на: 03 юни 2008 17:55

Re: Песни!

Мнениеот Levski_Sf » 14 ное 2008 20:39

Очквах да има такава тема и съм изненадан,че даже закъсня.Като редовен посетител на сектор Б след като прочетох коментара ти видяхнеща,с които съм съгласе,но и с които не съм и реших да драсна няколко реда(без да се заяждам естествено като спазвам добрия тон).Надявам се и след мен хората,които ще се включат да спазват същия тон и не да се показваме кой е по-по най,а да дискутираме една толкова приятна тема-песните на любимия ни отбор.Започвам с песента,за която говориш.За първи път чух тази песен в сектор Б точно на мача с Челси за Шампионската лига и ти го казвам сериозно.Което означава,че не сме я откраднали от вас.Но с това хвалбата към нашата агитка спира до тук.Въпроса е защо тази песен от въпросния мач с Челси до сега не сме я пяли досега и ако сме е било само по един-два пъти на мач и то само с някакво мънкане под носа на 1/3 от сектора.По-скоро може да се каже,че е копирана една друга песен,която я пяхме на мача с Литекс,отколкото горепосочената.И друго да кажа.Левски има не 2-3 песни.Има доста.Според мен са над 15-ина.Но защо не се редуват и не се пеят всичките,а се въртят 3-4 цял мач.Тук е момента да кажа,че публиката на цска работи много повече от нас в това отношение и доста разнообразяват репертуара си,а ние нищо ново не сме измислили от доста години,както правят те скачане,клякане и такива работи.Все пак това са най-великите публики в България

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Песни!

Мнениеот River Plate » 14 ное 2008 20:59

Levski_Sf написа:Очквах да има такава тема и съм изненадан,че даже закъсня.Като редовен посетител на сектор Б след като прочетох коментара ти видяхнеща,с които съм съгласе,но и с които не съм и реших да драсна няколко реда(без да се заяждам естествено като спазвам добрия тон).Надявам се и след мен хората,които ще се включат да спазват същия тон и не да се показваме кой е по-по най,а да дискутираме една толкова приятна тема-песните на любимия ни отбор.Започвам с песента,за която говориш.За първи път чух тази песен в сектор Б точно на мача с Челси за Шампионската лига и ти го казвам сериозно.Което означава,че не сме я откраднали от вас.Но с това хвалбата към нашата агитка спира до тук.Въпроса е защо тази песен от въпросния мач с Челси до сега не сме я пяли досега и ако сме е било само по един-два пъти на мач и то само с някакво мънкане под носа на 1/3 от сектора.По-скоро може да се каже,че е копирана една друга песен,която я пяхме на мача с Литекс,отколкото горепосочената.И друго да кажа.Левски има не 2-3 песни.Има доста.Според мен са над 15-ина.Но защо не се редуват и не се пеят всичките,а се въртят 3-4 цял мач.Тук е момента да кажа,че публиката на цска работи много повече от нас в това отношение и доста разнообразяват репертуара си,а ние нищо ново не сме измислили от доста години,както правят те скачане,клякане и такива работи.Все пак това са най-великите публики в България


А какво ще кажеш за песните "говеда сини вий пак сте втори", скандирането "ляляляляля самооооо ЦСКА" (променено на Левски шампион) и още едно скандиране което взехте наскоро, което баща ми ми е казвал, че се е пеело на Армията още началото на 90-те години, а именоо (само само само само ЦСКА) , вие сте го променили на (Левски шампион, Левски шампион, Левски шампион, Левски шампион) щом ходиш в Б сектор знаеш за какво питам.

Да не говорим за най-емблематичната песен на агитката на ЦСКА - "Има истина една", която беше изплагиатствана още 90-те години ;)
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Песни!

Мнениеот POPCORN » 14 ное 2008 21:01

Братле може!Нали то малко е относително, кой кога го е измислил, нали ама понеже аз не съм е яувал нито скоро по твто като гледам мачовете на Левски нито наживо срещу ЦСКА и затова!Просто днеска така се случи!Да може и затова да ми се струва така, че взимата защото напоследък не пеете определено много песни.горе долу по 4-5 на мач :)А дали сме взимали сигурно сме взимали и ние.Но гледам напослледък има хора в ЦСКА явсно където ги мислят и гледат да са нестандартни и това ме радва.То като цяло музиката много рядко може да си измислиш в днешно време.Но важното е това какво пееш да има смисъл и да е звучно и нестандартно!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Levski_Sf
Мнения: 292
Регистриран на: 03 юни 2008 17:55

Re: Песни!

Мнениеот Levski_Sf » 14 ное 2008 21:12

На River plate ще му кажа.че явно не е прочел достатъчно добре коментара ми.Като говоря за песента,която я пяхме за първи път срещу Литекс имам впредвид точно тази,за която ти е говорел баща ти.А POPCORN-точно това ми беше мисълта,че при вас има кой да седне и да измисли нещо като хореография на дадена песен,а при нас няма.Трябва по-големите фракции и НФК да започнат да мислят по този въпрос,защото запонахте да ни бягате с песнички ;) ;) ;)

Потребителски аватар
ultras
Мнения: 57
Регистриран на: 03 юни 2008 15:00
Контакти:

Re: Песни!

Мнениеот ultras » 14 ное 2008 21:18

абе не ви ли е срам бе .....вие колко песни сте гепили от нас толкова не сте си и измислили .....повече няма кво да кажа ...вие крадете и винаги сте крали
когато над София мръкне -НЕ Я ЛИ ГЕПИХТЕ А???????????????????????
има истина една тя е ЛЕВСКИ СОФИЯ???????защо натам куплетите ги пеете от скоро,защото сега ги измислихте ,а първия гепихте
а ний сме сини фенове милиони-и тази я окрадохте и то в един куплет ,а нашата е 5
всички тези неща показват една стара поговорка
КРАДЕЦА ВИКА ДРЪЖТЕ КРАДЕЦА
ПРИМЕР: с лиценза пак ние бяхме виновни
жалки сте и много ви боли от това ,но винаги ще така и ще си останете само едни тъпи и прости прасета
LEVSKI SOFIA-TORCIDA KUSTENDIL

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Песни!

Мнениеот POPCORN » 14 ное 2008 21:20

Така е!Винаги съм казвал, че феновете на ЦСКА и на Левски трябва да са пример, за добра хореография и песни!И аз мраза глупостите кур за левски и такива работи.Обичам да си пея за моя си отбор песни!Имаме достатачно смислени песни за да пееме кур за левски!Иили като Гунди ви зове към синиото небе!Това никога не съм го пял!Нито съм го гледал как играе нито съм го познавал!Но от приказките от дядо ми и по възрастните знам че е бил добър играч, аи като човек е бил добър!Така че за умрелите или добре или нищо!Препоръчвам на хората и от двете агитки да си пеят повече песни за техния отбор отколкот за другия!Ако трябва да пеят една песен цял мач ама да е за техния си отбор!Не се играе Локо Сф - ЦСКА пееме за Левски!Според мене е тъпо!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
ultras
Мнения: 57
Регистриран на: 03 юни 2008 15:00
Контакти:

Re: Песни!

Мнениеот ultras » 14 ное 2008 21:23

ах колко жалко е да си чорбар,смърт на чорбата враг на земята унищожила футбола у нас....и тая я преправихте бе свинки
болни сте като тоя пумияр на снимката бе нещастни комунисти долни
1101515_orig.jpg
(29.73 KиБ) Свален 1351 пъти
LEVSKI SOFIA-TORCIDA KUSTENDIL


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: danko_sot, Giovanni и 20 госта