Страница 1 от 4

МачО в Сливен.

Публикувано: 26 окт 2008 09:26
от River Plate
Сега ще се покаже дали синята мафия е по-силна от плешивия Лечков от града на циганите.
Всичко друго освен знак 1 е нелогично с оглед на футбола показван от двата отбора до сега.

Re: МачО в Сливен.

Публикувано: 26 окт 2008 09:33
от msm
Или миролюбиво равенство, за да няма сърдити...

Re: МачО в Сливен.

Публикувано: 26 окт 2008 09:41
от plamen etov
ТОГАВА ВСИЧКИ ЩЕ ГОВОРЯТ КАК СА ИЗПУСНАЛИ ПРОТИВНИКА И В ФС ЩЕ БЪДЕ МИРНО И ТИХО . ;)

Re: МачО в Сливен.

Публикувано: 26 окт 2008 09:44
от ошане
Наистина с интерес очаквам този мач! Всеки резултат освен 2-ка ще бъде загуба за "Левски" и мисля,че поради това г-н Лечков ще клекне пред "Левски". Ако пък резултата е 1-ца то като футболен запалянко с удоволствие ще поздравя г-н Лечков и отбора "Сливен" за честната игра! Успех на "Сливен" днес. "oshane@abv.bg

Re: МачО в Сливен.

Публикувано: 26 окт 2008 09:59
от rockyy
момчета не се самозалъгвайте...днес Уефски ще си бие за да може после кокала да обяснява как футболистите му са излезли от дупката точно преди мача с ЦСКА а плешивия Лечков завинаги ще ми падне в очите

Re: МачО в Сливен.

Публикувано: 26 окт 2008 10:00
от tprodanov
Да де, ако Левски бие, то мача ще е уреден, ако падне ще е честен. Чорбарската идеология е изключително умна :lol:

Re: МачО в Сливен.

Публикувано: 26 окт 2008 10:10
от plamen etov
ЛЕЧКОВ НЯМА ДА ОСТАВИ КАРУЦАТА В КАЛТА :mrgreen: ИНАЧЕ ТРУДНО ЩЕ БЪДЕ ДА ОБЯСНИ ЕВЕНТУАЛНА ЗАГУБА ПРИ СЪСТОЯНИЕТО НА ЛЕВСКИ :twisted:

Re: МачО в Сливен.

Публикувано: 26 окт 2008 10:13
от tprodanov
а какво е състоянието на Левски? Колебливи игри, непостоянство. Същевременно обаче, няма загуба от конкурент за титлата, което е в основата към печелене на титли?

Re: МачО в Сливен.

Публикувано: 26 окт 2008 10:14
от orbitel
Мен синчовците не ме интересуват важно е да си гледаме нашия отбор и да не се занимаваме с тях...впрочем кои бяха тия ?!

Re: МачО в Сливен.

Публикувано: 26 окт 2008 10:20
от pasternak
страх тресе червената кочинка :o :shock: