Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Liteks_ne_e_CSKA
Мнения: 8
Регистриран на: 14 сеп 2016 18:35
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Liteks_ne_e_CSKA » 14 сеп 2016 20:35

Микренския гном, убиецът на ЦСКА Гриша Ганчев гони неудобните медии , които казват истината , намалява билетите, понеже го тресе страх, че на припознавачите им се свиди да дадат 15лв за Литекс/КОРЕКЦИЯ/ЦСКА-София, който няма нищо общо най-великият български клуб. Припознавачите, издигнали в култ към личността Гриша Ганчев, вече и заплашват неудобните за тях хора,като синдикът Дора Милева, която до последно се опита да спаси ЦСКА, който Гриша Ганчев уби и на негово място си докара Литекс , който е пребоядисан в червено и има наглостта да играе на Армията. Това е ГАВРА с ЦСКА! Но ГГ да разбере едно - София не е нито Микре, нито Ловеч и тук селските му номера да бъде дерибей няма да минат и рано или късно ще си плати за пъкленото дело, което извърши с ЦСКА. Вместо да го оздрави, той го уби!

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Old_death » 14 сеп 2016 20:36

sin4ec написа:
Old_death написа:Да ти кажа честно хич не се вълнувам какво ще говорят феновете на други отбори . Винаги съм призовавал всеки да използва главата и сърцето си по предназначение . По един или друг начин задълженията към НАП са уредени . Тук не е мястото , където да коментирам това . Марката и емблемата ще бъдат закупени , заради " Едни тънкообидни фенове " ( Цитирам ГГ ) . Спортните задължения по делата спечелени от бивши футболисти също ще бъдат заплатени след редуцирането им в зависимост от процента , който ще бъда приет от кредиторите . Така постъпиха и Рейнджърс , за да може в международните централи да се води историята и успехите на клубът . От тук на там въобще не ме интересува кой какво ще говори . Мрънкачи и боклуци ще има и след Апокалипсиса .

Принципно е така. Съгласен съм, което не ми пречи да се ебавам с тролчетата, пишещи откровени глупости! :)
Лошо, че изчезна един от водещите клубове , но какво да направим. Това, което ми дава надежди занапред е, че повечето схванаха откъде извира бензина и вкарват все повече средства и усилия в школите. Резултатът ще дойде след години, но все пак основата определено е положена!

Пак се бъркаш . Клубът не е изчезнал . Фалира АД то . По твоята логика и Левски трябва да е изчезнал още през 1944 - та година , когато е закрит . Сега за двойния стандарт във вижданията ли ще спорим ? Искам да дадеш едно мнение преди да си напреднал с алкохола :mrgreen: . Каква е поредността на събитията до сега :
1 . Чавдар купува Литекс . До тогава етрополци нямат лиценз за участие в професионалния футбол и се сдобиват с такъв като актив на Литекс .
2 . На паузата между шампионатите , Чавдар променя името си на ЦСКА - София и се мести в София . Това е разрешено от наредбите на БФС , УЕФА и ФИФА .
3 . ЦСКА - София се обединява с клубът на Ганчев под същото име . Тук ще вметна , че всички тия действия са извършени след многократни консултации с юристи на БФС и на УЕФА .
4 . Сменява се правилника за лицензиране на отборите , като се добавя , че в професионалния футбол могат да играят и отбори без такъв лиценз , но с покана на БФС по различни критерии .
5 . Започва реорганизация във футбола ни . Предварително това се дава на гласуване от всички участници в тогавашната А група . Баждеков , от името на Левски , гласува с Да .
6 . На тая база ЦСКА получава покана за участие в новия формат на елита .
7 , ЦСКА пише писмо до УЕФА със запитване за участие на младежкия отбор в младежката ШЛ . Отговорът съм го пуснал няколко страници по нагоре . В него УЕФА категорично казва , че забранява такова участие , защото Литекс не е ЦСКА . Тук не става въпрос за интепретациите на някои върху думите на журналист или неъпдейтнат сайт .

Въпсосът ми към теб е следния : Има ли нарушение на законите на РБ и наредбите на футболните централи ?
Последна промяна от Old_death на 14 сеп 2016 20:50, променено общо 2 пъти.
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Old_death » 14 сеп 2016 20:39

sin4ec написа:
Old_death написа:
Точно тук не мога да се съглася с теб . Феновете на другите отбори нямат никакво право да определят как да се случват нещата в ЦСКА . Да ти напомням ли за указа ? Според теб излиза , че аз трябва да се съобразявам със злобата , омразата и завистта на всеки индивид , чието ниво е доста под табана ми ! Може , но в някой друг живот .

Не, ние не определяме какво ще се случва в клуба ви. Просто при определени събития ще ви признаем за наследник на ЦСКА, а при липсата им ще си останете Литекс... ;)

Човек , колко пъти трябва да ти казвам , че ми е през набора дали ни мислите за Литекс или за Чавдар , въпреки че второто е по близо до истината ? Половин век търсихте Указа , който сами измислихте . И тогава ли трябваше да се съобразяваме с вас ?
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Old_death » 14 сеп 2016 20:48

Ръководството на ЦСКА ще обяви два нови спонсора, които ще плащат около два милиона лева годишно на клуба, научи нашата медия от сигурни източници.

Единият е телекомуникационната компания Mtel, който ще налива малко над един млн. лв. на „Българска армия“. Двете страни вече са постигнали договорка и утре от 11.00 часа техни представители ще разкрият повече подробности около контракта.

Другият спонсор ще е фармацевтичната компания Софарма, която ще плаща остатъка от парите. Договорът с фирмата ще бъде официално обявен в петък, а логото и ще стои отзад на фланелката, докато това на Mtel ще е отпред.
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

venom
Мнения: 1034
Регистриран на: 20 авг 2009 01:01

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот venom » 14 сеп 2016 20:55

sin4ec написа:
Old_death написа:
Точно тук не мога да се съглася с теб . Феновете на другите отбори нямат никакво право да определят как да се случват нещата в ЦСКА . Да ти напомням ли за указа ? Според теб излиза , че аз трябва да се съобразявам със злобата , омразата и завистта на всеки индивид , чието ниво е доста под табана ми ! Може , но в някой друг живот .

Не, ние не определяме какво ще се случва в клуба ви. Просто при определени събития ще ви признаем за наследник на ЦСКА, а при липсата им ще си останете Литекс... ;)

Сигурно сам не си вярваш като ги разправяш тия... Може да си блъфирате колкото си искате и да казвате, че за вас това не е ЦСКА, но още след месец в 10 кръг истината ще лъсне. По атмосферата на мача ще си проличи всичко.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 14 сеп 2016 21:05

Колкото и арогантно да звучи ще кажа следното:
Един истински професионален спортист или клуб надали би се интересувал какво говори конкуренцията за него. ;) Това е абсолютен факт.Факт е и че тая конкуренция включва отборите в ППЛ,както и феновете на тези отбори.Няма какво да се лъжем,всеки гледа себе си. ;) Ако конкуренцията има някакъв проблем - има си процедури за тая работа.Пишат се доноси до УЕФА,ФИФА и т.н.,което си е тяхно право.Но да се заплашваме ''у форумо'' някак си не ми звучи сериозно.Друг е въпроса че нашият клуб трябва да се бори за легитимизация.Оптимист съм,че ще станат нещата.То ако не съм оптимист нямаше да съм тук в крайна сметка.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Old_death » 14 сеп 2016 21:15

delqnski47 написа:Колкото и арогантно да звучи ще кажа следното:
Един истински професионален спортист или клуб надали би се интересувал какво говори конкуренцията за него. ;) Това е абсолютен факт.Факт е и че тая конкуренция включва отборите в ППЛ,както и феновете на тези отбори.Няма какво да се лъжем,всеки гледа себе си. ;) Ако конкуренцията има някакъв проблем - има си процедури за тая работа.Пишат се доноси до УЕФА,ФИФА и т.н.,което си е тяхно право.Но да се заплашваме ''у форумо'' някак си не ми звучи сериозно.Друг е въпроса че нашият клуб трябва да се бори за легитимизация.Оптимист съм,че ще станат нещата.То ако не съм оптимист нямаше да съм тук в крайна сметка.

Делянски , точно доносниците са една от причините да се забави селекцията . По едно време в УЕФА бяха постъпили 16 доноса , за които централата имаше запитвания до БФС . Това бе причината да се забави кода за картотекиране на чужденци . Другата причина бе , че Янев не искаше нови футболисти . Според него щеше да направи отбор , претендент за челните места с част от тия , които спечелиха Купата и нови попълнения от Литекс . Това му изяде главата .
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 14 сеп 2016 21:17

Old_death написа:
delqnski47 написа:Колкото и арогантно да звучи ще кажа следното:
Един истински професионален спортист или клуб надали би се интересувал какво говори конкуренцията за него. ;) Това е абсолютен факт.Факт е и че тая конкуренция включва отборите в ППЛ,както и феновете на тези отбори.Няма какво да се лъжем,всеки гледа себе си. ;) Ако конкуренцията има някакъв проблем - има си процедури за тая работа.Пишат се доноси до УЕФА,ФИФА и т.н.,което си е тяхно право.Но да се заплашваме ''у форумо'' някак си не ми звучи сериозно.Друг е въпроса че нашият клуб трябва да се бори за легитимизация.Оптимист съм,че ще станат нещата.То ако не съм оптимист нямаше да съм тук в крайна сметка.

Делянски , точно доносниците са една от причините да се забави селекцията . По едно време в УЕФА бяха постъпили 16 доноса , за които централата имаше запитвания до БФС . Това бе причината да се забави кода за картотекиране на чужденци . Другата причина бе , че Янев не искаше нови футболисти . Според него щеше да направи отбор , претендент за челните места с част от тия , които спечелиха Купата и нови попълнения от Литекс . Това му изяде главата .

Кат не им е забранено - да пишат.Нищо не можем да кажем. ;) Същевременно и те нищо не могат да кажат за някои неща,така че имаме някакво равновесие.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 14 сеп 2016 21:24

Като цяло, спрете с мантрата за Рейнджърс. Вашата измама и далавера няма нищо общо с тях. Те си създадоха ново дружество, не са крали чужди клубове, да ги прекръстват и местят, почнаха си от долните дивизии, както се полага за едно ново дружество и поеха редуцирана част от дълговете на стария клуб, така че да придобият приемственост.

Вие просто сменихте името на Литекс и се опитвате да се изкарате, че не сте ..... Литекс, а ....... истинския ЦСКА.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 14 сеп 2016 21:30

Old_death написа:Пак се бъркаш . Клубът не е изчезнал . Фалира АД то . По твоята логика и Левски трябва да е изчезнал още през 1944 - та година , когато е закрит . Сега за двойния стандарт във вижданията ли ще спорим ? Искам да дадеш едно мнение преди да си напреднал с алкохола :mrgreen: . Каква е поредността на събитията до сега :
1 . Чавдар купува Литекс . До тогава етрополци нямат лиценз за участие в професионалния футбол и се сдобиват с такъв като актив на Литекс .
2 . На паузата между шампионатите , Чавдар променя името си на ЦСКА - София и се мести в София . Това е разрешено от наредбите на БФС , УЕФА и ФИФА .
3 . ЦСКА - София се обединява с клубът на Ганчев под същото име . Тук ще вметна , че всички тия действия са извършени след многократни консултации с юристи на БФС и на УЕФА .
4 . Сменява се правилника за лицензиране на отборите , като се добавя , че в професионалния футбол могат да играят и отбори без такъв лиценз , но с покана на БФС по различни критерии .
5 . Започва реорганизация във футбола ни . Предварително това се дава на гласуване от всички участници в тогавашната А група . Баждеков , от името на Левски , гласува с Да .
6 . На тая база ЦСКА получава покана за участие в новия формат на елита .
7 , ЦСКА пише писмо до УЕФА със запитване за участие на младежкия отбор в младежката ШЛ . Отговорът съм го пуснал няколко страници по нагоре . В него УЕФА категорично казва , че забранява такова участие , защото Литекс не е ЦСКА . Тук не става въпрос за интепретациите на някои върху думите на журналист или неъпдейтнат сайт .

Въпсосът ми към теб е следния : Има ли нарушение на законите на РБ и наредбите на футболните централи ?

Първо-казах, че е изчезнал един от водещите клубове, не съм уточнявал кой. Второ, пия бяло вино и даже не съм на половинка. Трето, знам последователността на събитията не по-зле от теб, но не виждам какво общо имат всички тези действия с приемственост спрямо ЦСКА( поне засега). Няма нарушение на правилата и законите, защото това е нов клуб. А е нов клуб, защото Литекс сменя цветове, име и емблема, мести се на 152 км. Кучето е заровено там, че " Литекс не е ЦСКА, защото минусът е нов клуб според правилата". Но това не променя фактите, отразени в ТР, БФС и прочее, че ЛИТЕКС се премества, преименува и пребоядисва, за да се получи минусът.
Към днешна дата( повтарям-днешна дата) вие сте нов клуб, създаден по точките и последователността, които коректно си отразил. И нямате нищо общо с онова ЦСКА, с 31 титли, евроучастия и прочее.
Бъдещето ще покаже дали ще има корекции по статуквото.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта