Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот miro_rz » 11 окт 2018 20:04

Честита да Вие новата-стара емблема .
Случи се по-добрия вариант за българския футбол . Аз лично не се съмнявах , че няма да се платят парите и си знаех , че ще е в последният момент !
Сега Ви пожелавам един нов стадион !

[offtopic]Тео и Ние пием бира ![/offtopic]
Изображение

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот шивача » 11 окт 2018 20:04

sin4ec написа:Аз не разбирам какво толкова си честитите. Но понеже явно е важно за вас и отдавате значение на случилото се днес-честито и от мен!
При всички случаи придобиването на ТМ и емблемата най-малкото спира коментарите защо и как я ползвате. Вече си е ваша и няма кой да го коментира. Сами по себе си активите на ЦСКА не дават юридическа приемственост, но от чисто морална гледна точка когато си заплатил 8 млн, които да покрият 20-25% от задълженията на фалиралите, ситуацията вече е съвсем различна. Какво ще решат от КАС и УЕФА е друг въпрос, а и не е моя работа.
Щом Шивача, дето ви правеше на дармадан тука е приел нещата-значи има смисъл и логика.
Аз мнението съм си за нещата го казал отдавна и няма смисъл да го повтарям. А и надали ви бърка особено ;)

Официално задълженията бяха към 24 милиона, карам по памет, което е точно 33%, което пък е с над 50% повече от твоите 20%.
Въпрос на време е КАС да обяви правоприемството, да впишат успехите ни на страницата на бфс, уефа, фифа и навсякъде. Ккато и да махнат тирето. Естествено, това не променя фактите за изминалите 3г, и никога не бих отричал това, но нещата вече са по-други, макар и не за каквито аз исках да бъдат, но пък и това ми се оказа достатъчно. Така че-само ЦСКА!
Последна промяна от шивача на 11 окт 2018 20:05, променено общо 1 път.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот yagarr » 11 окт 2018 20:06

Интересно ми е дали тези 8 милиона бяха договорка с държавата или Гришата просто се подсигури с тази сума заради участието на фирмите на Домусчиев в търга ? Как мислите, дали щяха да се платят толкова пари ако бяхме единствения участник и съответно цената беше 1,6 милиона ? А пък ако търга се беше отлагал още, дали щеще да продължава да пада цената понеже преди беше 3,5 милиона доколкото си спомням ?

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот MarianDimitrov » 11 окт 2018 20:07

realno написа:
MarianDimitrov написа:
realno написа:
Teo написа:[center]Феновете на 1948 са добре дошли на Армията, но само ако се разкааят за действията си и думите си, иначе не!
Ние прощаваме на всички Цесекари които искат да подкрепят и да милеят за единствения и неделим тим - нашият ЦСКА от стадион Българска Армия!
[/center]

А вие кога ще се разкаете, че убихте оригинала и след това се врекохте в преименувания Литекс въпреки декларациите които пускахте преди това, че това няма да се случи? :)

Предишното дружество бе убито от "доброжелатели", които го "управляваха" ! Ходи да им задаваш на тях въпросчета !

А вие какво направихте? Съпротивлявахте ли се, събрахте ли пари за да го спасите? Написахте една декларация, от която сега ви е срам, защото показва "любовта" ви и "верността ви" до гроб и тръгнахте по лесния път на припознаването. Така ли ще предадете и децата си ако се наложи и ще припознаете друго? Новото "дете" ще стане ли ваше като смените името му и адреса? Една емблема която и да е тя не може да заличи стореното от вас и винаги ще се помни.

А тези пари, които се дадоха не са ли пари ? 8 милки ? Това ли е лесния път ? Я вие по лесния що не си построите една козирка, като е лесен пътя ? От каква декларация да ни е срам, като крайния резултат е, че ЦСКА си е ЦСКА ! Вярвахме, подкрепяхме и ето го резултата. ЦСКА си е ЦСКА, мишките са си мишки !
Велик ЦСКА !

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Cheradonna » 11 окт 2018 20:07

k20dan4o написа:Като сте тръгнали да честитите айде и от мен подобно...така трябваше да стане, така е редно и морално.
Навсякъде пишат как ша разпределят парите, но никой не казва откъде идат. Някой по-вътрешен цесекар знае ли нещо :?:

Е па аз съм по-вътрешен,Гришата ми сподели,че като малък не бил особенно по яденето и всички пари които му давали за банички ги спестявал и ето ти ги 8 милиона!
Само ЦСКА!
[offtopic]НА ТАКЪВ ВЪПРОС,ТАКЪВ ОТГОВОР[/offtopic]
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2068
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k20dan4o » 11 окт 2018 20:14

Cheradonna написа:
k20dan4o написа:Като сте тръгнали да честитите айде и от мен подобно...така трябваше да стане, така е редно и морално.
Навсякъде пишат как ша разпределят парите, но никой не казва откъде идат. Някой по-вътрешен цесекар знае ли нещо :?:

Е па аз съм по-вътрешен,Гришата ми сподели,че като малък не бил особенно по яденето и всички пари които му давали за банички ги спестявал и ето ти ги 8 милиона!
Само ЦСКА!
[offtopic]НА ТАКЪВ ВЪПРОС,ТАКЪВ ОТГОВОР[/offtopic]

Според мен пък повечето пари идват от Инджов, а пък вие величаете само Гранде Ганчев, а за него нито дума не казвате.

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Cheradonna » 11 окт 2018 20:18

k20dan4o написа:
Cheradonna написа:
k20dan4o написа:Като сте тръгнали да честитите айде и от мен подобно...така трябваше да стане, така е редно и морално.
Навсякъде пишат как ша разпределят парите, но никой не казва откъде идат. Някой по-вътрешен цесекар знае ли нещо :?:

Е па аз съм по-вътрешен,Гришата ми сподели,че като малък не бил особенно по яденето и всички пари които му давали за банички ги спестявал и ето ти ги 8 милиона!
Само ЦСКА!
[offtopic]НА ТАКЪВ ВЪПРОС,ТАКЪВ ОТГОВОР[/offtopic]

Според мен пък повечето пари идват от Инджов, а пък вие величаете само Гранде Ганчев, а за него нито дума не казвате.
Както виждаш Инджов не стои под светлините на прожекторите,така,че е нормално неговото име по малко да се споменава,а кой колко е дал си знаят само те двамата!
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот MarianDimitrov » 11 окт 2018 20:21

k20dan4o написа:
Cheradonna написа:
k20dan4o написа:Като сте тръгнали да честитите айде и от мен подобно...така трябваше да стане, така е редно и морално.
Навсякъде пишат как ша разпределят парите, но никой не казва откъде идат. Някой по-вътрешен цесекар знае ли нещо :?:

Е па аз съм по-вътрешен,Гришата ми сподели,че като малък не бил особенно по яденето и всички пари които му давали за банички ги спестявал и ето ти ги 8 милиона!
Само ЦСКА!
[offtopic]НА ТАКЪВ ВЪПРОС,ТАКЪВ ОТГОВОР[/offtopic]

Според мен пък повечето пари идват от Инджов, а пък вие величаете само Гранде Ганчев, а за него нито дума не казвате.

Не е вярно. Парите ги вади Ганчев. Инджов не е толкова състоятелен.
Велик ЦСКА !

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 11 окт 2018 20:24

шивача написа:
Официално задълженията бяха към 24 милиона, карам по памет, което е точно 33%, което пък е с над 50% повече от твоите 20%.
Въпрос на време е КАС да обяви правоприемството, да впишат успехите ни на страницата на бфс, уефа, фифа и навсякъде. Ккато и да махнат тирето. Естествено, това не променя фактите за изминалите 3г, и никога не бих отричал това, но нещата вече са по-други, макар и не за каквито аз исках да бъдат, но пък и това ми се оказа достатъчно. Така че-само ЦСКА!

Е, ти си знаеш. Аз карам по памет и бяха над 30 млн, но да не задълбаваме. Като се обяви правоприемство и се впишат успехите по страниците-ставате ЦСКА. Като не се впишат, оставате ЦСКА-София.
[offtopic]Но всичко това не променя нещата в друг аспект. Днес бях с едно старо аверче-детето му е в школата на Армията. Пълен потрес и безхаберие. Пак връзкари, пак пишмантитуляри, двоен аршин за децата, намеса на родители, нищо ново под Слънцето...[/offtopic]
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

peliforewer
Мнения: 9470
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 11 окт 2018 20:25

Така ми е гот че даже душманите не могат да ме ядосат с писанията си :) ,ще си налея една ракия,а сред това имам едно армейско пиво,кога ако не днес да го отворя,НАЗДРАВЕ АРМЕЙЦИ.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта