Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: delqnski47, Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Casper, vaskonti, Udoji90

Al_Tafanah

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Al_Tafanah » 13 яну 2018 23:49

delqnski47 написа:
1982 написа:Да, "мрънкялник" съм, ама не забравяй, че палачинката рано или късно пак ще се обърне ..... и тогава отново ще станете "мрънкалници", отново ще се извъртите на 180 градуса спрямо някои личности, тогава ще се появя пък аз, за да осмивам "мрънкялниците" в чиято роля пак ще сте вие.

Спокойно,спокойно...недей се впряга. :lol: :lol:

Ти пишеш за впрягане :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
1982

Мнениеот 1982 » 13 яну 2018 23:51

CaptainBertorelli написа:
1982 написа:
1982 написа:Да, "мрънкялник" съм, ама не забравяй, че палачинката рано или късно пак ще се обърне ..... и тогава отново ще станете "мрънкалници", отново ще се извъртите на 180 градуса спрямо някои личности, тогава ще се появя пък аз, за да осмивам "мрънкялниците" в чиято роля пак ще сте вие.

Кои личности? Аз тук фенове на ГГ или на ББ не виждам. Във филм си, но не го осъзнаваш...

Тук не виждаш ....... а на стадиона пее ли се още ББПП или вече не се пее, така и не ми отговори ...... иначе вашите лидери - Анималс, отидоха и на крака се поклониха на същия този ББПП, по-голямо унижение от това няма ...... а вие, масата, си трайкате относно тази срамна случка, явно не ви пречи .......

Анималс? Нашите лидери? Тия според мен си ги имаше и преди години. Като твои лидери ли ги приемаше, след като сте споделяли един стадион? Издребняваш и се чудиш за какво да се заядеш. Не те разбирам и спирам. Лека вечер.

Остави Анималс, за 1921-и път те питам - пее ли се още на стадиона ББПП ????
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
JackPackage
Контакти:

Мнениеот JackPackage » 13 яну 2018 23:53

1982 написа:Остави Анималс, за 1921-и път те питам - пее ли се още на стадиона ББПП ????

Ако се пее сигурно вече е "Б. Б. Президент, Президент" :lol: :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

peliforewer
Контакти:

Мнениеот peliforewer » 14 яну 2018 01:40

1982 написа:
1982 написа:

Кои личности? Аз тук фенове на ГГ или на ББ не виждам. Във филм си, но не го осъзнаваш...

Тук не виждаш ....... а на стадиона пее ли се още ББПП или вече не се пее, така и не ми отговори ...... иначе вашите лидери - Анималс, отидоха и на крака се поклониха на същия този ББПП, по-голямо унижение от това няма ...... а вие, масата, си трайкате относно тази срамна случка, явно не ви пречи .......

Анималс? Нашите лидери? Тия според мен си ги имаше и преди години. Като твои лидери ли ги приемаше, след като сте споделяли един стадион? Издребняваш и се чудиш за какво да се заядеш. Не те разбирам и спирам. Лека вечер.

Остави Анималс, за 1921-и път те питам - пее ли се още на стадиона ББПП ????

След като ББ може да осигури такова апетитно местенце в Бояна на БМ да си направи резиденция,хотелче за метресите,заведение да си пийва на спокойствие,да си направи далаверата с фирмите строили базата и разделят едни пари защо да не може да му намекне че за политическата обстановка в Държавата е по-добре ЦСКА да са в ППЛ.От финансова гледна точка също е + ЦСКА да са в елита,БФС си прибира десетките хиляди лева от глоби на армейците,Домусчиев си оправи тв рейтинга,вместо да става за смях когато една кабеларка имаше повече гледаемост за мачове от В група вместо неговите прехвалени платени канали даващи професионален български футбол.Малко и да те открехна,тъй като не се знаеше ЦСКА дали ще играе в ППЛ или в Бгрупа тв фирмата на Домусчиев закупи и правата на Б група да не стане някой гаф и сега се излъчват мачове от там благодарение на ЦСКА.Така че всички имаха интерес ЦСКА да си е там където му е мястото,защото отборът не беше изваден по спортно-технически причини ,а по административни такива,няма как хора свързани с ЦСКА,дали здравето си за отбора като Паро Никодимов,Димитър Пенев,Димитър Якимов и др. да подкрепят отбора на ГГ,феновете да следват отбора навсякъде из страната и да пълнят Армията на дербитата да бъдат пренебрегнати заради това че един явно комплексиран индивид роден 1982г. е решил друго.Като обърна внимание на това че коментарите ти обикновено се пишат след 22.00ч. започвам да се съмнявам че не пишеш сам,да не отваряме тема за това че тези часове обикновено са за семейството,приятели,жени и т.н.,а вие с един многознайко от Дунава се надпреварвате в брой коментари,каква е вината на другите от форума на ЦСКА че трябва да ви четат за ен-ти път глупостите,намерете си някой друг форум и там се раздавайте безкрай.
levskarcheto96 написа:
Много бой ще ядем пролетта...

Sisi 1914
Контакти:

Мнениеот Sisi 1914 » 14 яну 2018 08:36

delqnski47 написа:Аман от мрънкалници.

Такива ще си има винаги!
:twisted:
И преди, и сега, шампион е ЦСКА!

Sisi 1914
Контакти:

Мнениеот Sisi 1914 » 14 яну 2018 08:51

JackPackage написа:
1982 написа:Остави Анималс, за 1921-и път те питам - пее ли се още на стадиона ББПП ????

Ако се пее сигурно вече е "Б. Б. Президент, Президент" :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Точно това се пее, че ББ е президент.
:P
И преди, и сега, шампион е ЦСКА!

На линия
Потребителски аватар
delqnski47
Контакти:

Мнениеот delqnski47 » 14 яну 2018 13:11

Баси отрепките са тия от Спиртал. :lol: Честно...
https://www.sportal.bg/news.php?news=703673
Ей тва журналистиката е най-гнусната професия на тоя свят.Майките ще си продадат за пари,ей.
Тролвай мъдро. И Делянски няма да те закача.

Приятели,не съм аз този,който Ви слага бан....Вие сами си го слагате.

Потребителски аватар
Teo
Контакти:

Мнениеот Teo » 14 яну 2018 13:16

delqnski47 написа:Баси отрепките са тия от Спиртал. :lol: Честно...
Ей тва журналистиката е най-гнусната професия на тоя свят.Майките ще си продадат за пари,ей.

Само като прочетох заглавието и скролнах да видя кой е автора и ми стана ясно :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
@ Най-боклучивата и платена медия в България на Киро!
Аlways faithful to CSKA Sofia
Изображение
Офтопик:
Офтопик:

На линия
Потребителски аватар
delqnski47
Контакти:

Мнениеот delqnski47 » 14 яну 2018 13:22

Teo написа:

Само като прочетох заглавието и скролнах да видя кой е автора и ми стана ясно :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Само виж по какъв нелеп и аматьорски начин е написана.Все едно чета умрелия ***.(ДДонБалон)Тия съвсем се изцепиха.Под статийката няма ЕДИН положителен коментар. :lol:
Тролвай мъдро. И Делянски няма да те закача.

Приятели,не съм аз този,който Ви слага бан....Вие сами си го слагате.

Потребителски аватар
Teo
Контакти:

Мнениеот Teo » 14 яну 2018 13:40

delqnski47 написа:
Teo написа:

Само виж по какъв нелеп и аматьорски начин е написана.Все едно чета умрелия ***.(ДДонБалон)Тия съвсем се изцепиха.Под статийката няма ЕДИН положителен коментар. :lol:

ХАХА... точно като ДонБидон станаха тия... аз влизам там да се посмея малко като ми е скучно :lol: :lol: :lol:
Аlways faithful to CSKA Sofia
Изображение
Офтопик:
Офтопик:

Върни се в “ЦСКА”