Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот защо » 12 авг 2017 23:10

Така някога, през 80-те, ходехме да гледаме местните отбори, знаехме, че ако се появи добър футболист, ще го вземат в Левски или ЦСКА, в нашия отбор взимаха някакъв треньор, той си водеше футболисти, на другата година, често ставаше тая история, нов треньор с нова селекция, гледахме ги, ама си бяхме от Левски или ЦСКА, щото имаха стабилен отбор и високи цели.... Имаше, разбира се, футболисти, прекарали много години в провинциален отбор, аз всеки път, като ходех на мач, знаех няколко човека от отсрещния отбор, които искам да видя, имаше и още няколко, които ми правеха впечатление по време на мача... Сега просто Левски и ЦСКА са в позицията на Хебър и Монтана от онова време.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 12 авг 2017 23:14

Гледам снимки от другия мач и там хората намаляват.Преброих 23-ма.Явно другите са на море.
Оп,грешка,камерата не ги е хванала и агитката е разделена на две, + още 22=45.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Мнениеот gihuelo » 12 авг 2017 23:22

Mitata написа:
1982 написа:Няма какво по-полека, аз съм бил на стадиона и помня много добре кое как беше ..... на мач с Черноморец, в снега и студа, бяхме 8 000 някъде, директор ни беше Ухото, лека му пръст. Черноморец, едни убитаци ..... сега у топлото време, на ламБи, сте шепа срещу Пирин Разлог ...... представям си ако имаше по-студено време, сигурно само платените щяха да са там. :lol: :lol: :lol:


Не бъди смешен, виж посещаемостта на мачовете ни преди 9-10 години.
http://football24.bg/leagues/attendance ... ason_id/12

[offtopic]Човек престани да се връзваш на тоя . Остави го да си пише ,той се бори за друго....Не го отразявай.[/offtopic]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 12 авг 2017 23:25

Mitata написа:
1982 написа:Няма какво по-полека, аз съм бил на стадиона и помня много добре кое как беше ..... на мач с Черноморец, в снега и студа, бяхме 8 000 някъде, директор ни беше Ухото, лека му пръст. Черноморец, едни убитаци ..... сега у топлото време, на ламБи, сте шепа срещу Пирин Разлог ...... представям си ако имаше по-студено време, сигурно само платените щяха да са там. :lol: :lol: :lol:


Не бъди смешен, виж посещаемостта на мачовете ни преди 9-10 години.
http://football24.bg/leagues/attendance ... ason_id/12


Примерът ми е доста преди сезон 2008/09, който си дал ..... явно не знаеш кога Румен Янков ни е бил директор ..... иначе в последните 10 години тенденцията е ясна, а днес е нейната кулминация ......
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 12 авг 2017 23:28

GOLEADOR написа:Гледам снимки от другия мач и там хората намаляват.Преброих 23-ма.Явно другите са на море.
Оп,грешка,камерата не ги е хванала и агитката е разделена на две, + още 22=45.


А така, бройте се .... тия били 20, вие сте 100, ония утре ще са 50 ...... не се ли виждате, че всички сте гола вода, аз като пиша, че футболът в България умря, не го пиша, защото съм хейтър и не знам още какви тъпотии, които ми се лепят, а защото това е така и празните стадиони са категоричен знак за това.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 12 авг 2017 23:43

1982 написа:
GOLEADOR написа:Гледам снимки от другия мач и там хората намаляват.Преброих 23-ма.Явно другите са на море.
Оп,грешка,камерата не ги е хванала и агитката е разделена на две, + още 22=45.


А така, бройте се .... тия били 20, вие сте 100, ония утре ще са 50 ...... не се ли виждате, че всички сте гола вода, аз като пиша, че футболът в България умря, не го пиша, защото съм хейтър и не знам още какви тъпотии, които ми се лепят, а защото това е така и празните стадиони са категоричен знак за това.


Преди 10 години, когато "разделение" нямаше посещаемостта беше по-ниска. Факт. Ето ти числа за посещаемостта от 2000 г. - 2005.. http://www.slaviasofia.com/forum/viewtopic.php?t=931 Общо взето, положението е като сега.

Ако е за помнене, то и аз помня, че на мачовете с Ливърпул и Байерн през 1982г. ст. В. Левски се пукаше по шевовете, но реалностите през 2017г. са по-други.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 12 авг 2017 23:49

Небеизвестен факт е,че ако чисто хипотетично Ганчев направи отбора от ранга на Лудогорец,то Армията ще има една изключително добра и прилична посещаемост :!: Особено,ако конкуренцията си вдигне още малко нивото и мачовете станат по интересни.Това е живата истина :!:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 12 авг 2017 23:52

Mitata написа:
1982 написа:
GOLEADOR написа:Гледам снимки от другия мач и там хората намаляват.Преброих 23-ма.Явно другите са на море.
Оп,грешка,камерата не ги е хванала и агитката е разделена на две, + още 22=45.


А така, бройте се .... тия били 20, вие сте 100, ония утре ще са 50 ...... не се ли виждате, че всички сте гола вода, аз като пиша, че футболът в България умря, не го пиша, защото съм хейтър и не знам още какви тъпотии, които ми се лепят, а защото това е така и празните стадиони са категоричен знак за това.


Преди 10 години, когато "разделение" нямаше посещаемостта беше по-ниска. Факт. Ето ти числа за посещаемостта от 2000 г. - 2005.. http://www.slaviasofia.com/forum/viewtopic.php?t=931 Общо взето, положението е като сега.

Ако е за помнене, то и аз помня, че на мачовете с Ливърпул и Байерн през 1982г. ст. В. Левски се пукаше по шевовете, но реалностите през 2017г. са по-други.


Човече, стига си ми давал някакви тъпи сайтове, в които всеки си пише, каквато иска посещаемост ...... аз ти казвам, че този процес тече от години насам, ти с тези линкове само потвърждаваш написаното от мен, не знам защо спориш ?! :lol: :lol: :lol:

За разделението е друга тема, тук ставаше дума, че българският футбол е мъртъв и празните стадиони са идеалният индикатор за това.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 12 авг 2017 23:55

delqnski47 написа:Небеизвестен факт е,че ако чисто хипотетично Ганчев направи отбора от ранга на Лудогорец,то Армията ще има една изключително добра и прилична посещаемост :!: Особено,ако конкуренцията си вдигне още малко нивото и мачовете станат по интересни.Това е живата истина :!:


Значи сте тотални глорихънтъри (тази прекрасна българска думичка :mrgreen: :mrgreen: ... или славопреследвачи, по по-нашему :lol: :lol: ) ...... бихте ходили на мачове, ама само ако валят титли и успехи в Европа ...... иначе Оцимоци кеси в нета и учи "хейтърите" на виртуална любов. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 13 авг 2017 00:19

1982 написа:
delqnski47 написа:Небеизвестен факт е,че ако чисто хипотетично Ганчев направи отбора от ранга на Лудогорец,то Армията ще има една изключително добра и прилична посещаемост :!: Особено,ако конкуренцията си вдигне още малко нивото и мачовете станат по интересни.Това е живата истина :!:


Значи сте тотални глорихънтъри (тази прекрасна българска думичка :mrgreen: :mrgreen: ... или славопреследвачи, по по-нашему :lol: :lol: ) ...... бихте ходили на мачове, ама само ако валят титли и успехи в Европа ...... иначе Оцимоци кеси в нета и учи "хейтърите" на виртуална любов. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Това мое обяснение важи за всеки себеуважаващ се отбор,който има някакви претенции в първенството,в което играе.Това са реалностите.За пореден път каза едно нищо. 8-) Какво искаш ги наричай хората.50 човека ''винаги верни'' не правят картинката окей.За тебе(който уж си бил някакъв редовен посетител) може да е окей,но по принцип не е окей.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта