Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CaptainBertorelli » 12 окт 2018 10:21

Кой идиот сложи четвъртък като краен срок? Силен главобол, колегите гледат подозрително...
Хайл Мусолини

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот hydetoshi » 12 окт 2018 10:24

k_oleto написа:в темата за ВЪЗРАЖДАНЕТО НА ЦСКА има интересни мнения..........хващам първото, а ако се разровите ще е интересно:

Навсякъде след като се е случил фалита, последващото унаследяване се е случило след плащане на кинти. Милиони, при това. Ганчев до тук е купил....тоест платил на Жеков, който като по чудо си обърна мнението но 180*. Но не вярвам да е заради това купуване, няма начин Жеков да се е продал. Просто е размислил.
Във вашия случай няма плащане, така че няма и унаследяване.


Васко!

Това е от последната страница и направо може да ти избоде очите. Сякаш е написано вчера ,някъде между 14:20 - 14:30 часа. :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот hydetoshi » 12 окт 2018 10:31

CaptainBertorelli написа:Кой идиот сложи четвъртък като краен срок?

Мисля,че добре е избран срока. По принцип винаги съм смятал петъците за лоши крайни срокове. Мога да ти обясня защо,но не знам дали имам такова добро дар-слово,че да можеш да ме разбереш.
Отделен е въпроса,защо винаги се чака последния момент? Това винаги води до горчив вкус и чувство за нещо задкулисно,което най-вероятно е точно така. Ама нейсе!
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 12 окт 2018 10:32

шивача написа:
Teo написа:
шивача написа:Чудесна новина :) От днес нататък мога да кажа, че пак си имам любим отбор :) Само ЦСКА!


Айдеее шиваче, ние с делянски ходим заедно на мачове вече и ти братле хаха

Ще звънна, може заедно с BRF да кацнем някой мач, да ударим и едни карти на полувремето :mrgreen:

Твърдо си с мен :) !

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CaptainBertorelli » 12 окт 2018 10:40

hydetoshi написа:
CaptainBertorelli написа:Кой идиот сложи четвъртък като краен срок?

Мисля,че добре е избран срока. По принцип винаги съм смятал петъците за лоши крайни срокове. Мога да ти обясня защо,но не знам дали имам такова добро дар-слово,че да можеш да ме разбереш.
Отделен е въпроса,защо винаги се чака последния момент? Това винаги води до горчив вкус и чувство за нещо задкулисно,което най-вероятно е точно така. Ама нейсе!

Когато трябва да се извади голяма сума от оборот, а ГГ и Инджов все пак имат някакъв бизнес, съвсем нормално е да го отлагаш докато можеш. Чак да ги пуснеш с РИНГС е вече малко странно, но това е подробност. Мисълта ми беше, че ако беше в петък, по това време просто щях да си нахлупя възглавницата на главата.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 12 окт 2018 10:41

BRF написа:
шивача написа:
Teo написа:
шивача написа:Чудесна новина :) От днес нататък мога да кажа, че пак си имам любим отбор :) Само ЦСКА!


Айдеее шиваче, ние с делянски ходим заедно на мачове вече и ти братле хаха

Ще звънна, може заедно с BRF да кацнем някой мач, да ударим и едни карти на полувремето :mrgreen:

Твърдо си с мен :) !

Пишете задължително на ЛС,ако ще идвате, да съберем тайфата 8-)
П.П. Тва се отнася за всички тук,разбира се!Пишете ми,давам координати и сме готови.Ние с Тео не хапем,спокойно. :mrgreen:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 12 окт 2018 11:04

Cheradonna написа:
k20dan4o написа:
Cheradonna написа:
k20dan4o написа:Като сте тръгнали да честитите айде и от мен подобно...така трябваше да стане, така е редно и морално.
Навсякъде пишат как ша разпределят парите, но никой не казва откъде идат. Някой по-вътрешен цесекар знае ли нещо :?:

Е па аз съм по-вътрешен,Гришата ми сподели,че като малък не бил особенно по яденето и всички пари които му давали за банички ги спестявал и ето ти ги 8 милиона!
Само ЦСКА!
[offtopic]НА ТАКЪВ ВЪПРОС,ТАКЪВ ОТГОВОР[/offtopic]

Според мен пък повечето пари идват от Инджов, а пък вие величаете само Гранде Ганчев, а за него нито дума не казвате.
Както виждаш Инджов не стои под светлините на прожекторите,така,че е нормално неговото име по малко да се споменава,а кой колко е дал си знаят само те двамата!

Двамата дадоха по равно!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 12 окт 2018 11:11

kempesmario написа:сега не че нещо, да не помислите, че се заяждам ама това изречение буди в мене малко недоумение :shock: НАП - 4 486 200, 48 лв., което е 36,5 % от дълга, възлизащ на 12292 256, 24 лв. А останалите парички кога ще бъдат платени или ще ви ги опрощаваме от нашите данъци ???? Не съм на ясно , питам само ?

Като цяло,НАП не е някакво предприятие което да има разходи за дейността и да е инвестирало някакви пари и сега да е назад!НАП е структура ,която прибира нашите пари и после ги разпределя!Същата НАП беше приела земите на някакъв човек като залог,че ЦСКА ще си плати осигуровките!Та накрая се оказа,че НАП така е подписала споразуменията,че дори и не е успяла да задържи земите в Бяла!Та освен това,главницата беше около 8 милиона,а до 12 бяха с някакви лихви!
п.п.Ти реално едва ли ни опрощаваш някакви данъци,защото едва ли си плащаш пълните данъци върху заплатата,както е с над 70% от работещите в България!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот TristaNNN » 12 окт 2018 12:22

Значи, когато се случват хубави неща в родния ни футбол, трябва да им се даде нужният отзвук, независимо дали това радва свои и чужди. В този конкретен случай вашите хора заслужават похвали, защото дори и вие самите не вярвахте, че тази сума ще се плати. Ясно е, че това реално не е цялата сметка от всички задължения натрупани през годините, но пък и няма как да бъде иначе при процедура по несъстоятелност, пък и в крайна сметка това, което беше определено от съда - това се плаща. Как ще се случат юридически нещата оттук-нататък не знам, а и в момента сякаш не е толкова важно, но е похвално, че от някаква морална гледна точка се случи нещо наистина добро. Надявам се, че вече ще се говори повече за тактики, пасове, голове, финтове и други футболни работи, вместо безконечно да се разтягат разни локумим за активи и емблеми. Успех на вашия отбор няма да пожелая по ред причини :mrgreen:, но ще кажа, че привържениците ви имат пълно право да се порадват и да ударят по някое друго пиене през уикенда.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот trokadero_ » 12 окт 2018 12:27

TristaNNN написа:Значи, когато се случват хубави неща в родния ни футбол, трябва да им се даде нужният отзвук, независимо дали това радва свои и чужди. В този конкретен случай вашите хора заслужават похвали, защото дори и вие самите не вярвахте, че тази сума ще се плати. Ясно е, че това реално не е цялата сметка от всички задължения натрупани през годините, но пък и няма как да бъде иначе при процедура по несъстоятелност, пък и в крайна сметка това, което беше определено от съда - това се плаща. Как ще се случат юридически нещата оттук-нататък не знам, а и в момента сякаш не е толкова важно, но е похвално, че от някаква морална гледна точка се случи нещо наистина добро. Надявам се, че вече ще се говори повече за тактики, пасове, голове, финтове и други футболни работи, вместо безконечно да се разтягат разни локумим за активи и емблеми. Успех на вашия отбор няма да пожелая по ред причини :mrgreen:, но ще кажа, че привържениците ви имат пълно право да се порадват и да ударят по някое друго пиене през уикенда.


Е благодарим за написаното.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_FEN4E и 44 госта