Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CaptainBertorelli » 23 юни 2018 09:48

Не е лошо сега нашето ръководство да излезе с една декларация към БФС. Да питат, що тей праи Неймар? Адски гнусна беше тази подуенско-делиорманска атака срещу Каранга. След тоталното падение със "счупения" нос на онзи Тиам, беше ясно, че ще се стигне и до умишлена контузия.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 23 юни 2018 10:20

CaptainBertorelli написа:Не е лошо сега нашето ръководство да излезе с една декларация към БФС. Да питат, що тей праи Неймар? Адски гнусна беше тази подуенско-делиорманска атака срещу Каранга. След тоталното падение със "счупения" нос на онзи Тиам, беше ясно, че ще се стигне и до умишлена контузия.

[offtopic]Не можаха главите им да възприемат отколешната истина, че Господ забавя, но не забравя ... ! После пък .... Прокобо мръсна ... разкарай се ... :mrgreen: Еми как да се разкара, като не спират с подлите си ... "други начини" :roll:[/offtopic]
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 23 юни 2018 11:13

Едно от летните попълнения на ЦСКА Борис Секулич (26 г.) даде интервю за словашкия вестник Dennik Sport. Медиите в малката централноевропейска страна приеха с изненада преминаването на Секулич при доскорошния му съперник Нестор Ел Маестро, наричайки хода “парадоксален”.

– Борис, да започнем оттам, че футболната общественост в Словакия е шокирана от решението ти да не останеш в Слован. Нещо повече ти светкавично си уреди преминаване в нов отбор и това е ЦСКА. Трансферът ти там сякаш е станал много набързо?

– Наистина нещата се получиха доста бързо. Трябва да отбележа, че приех първата оферта, която получих, макар да изскочиха и още няколко алтернативи. Прецених плюсовете и минусите на всяко предложение и избрах преминаване в София. Рано сутринта пристигнах в България и подписах договора. Със себе си носех единствено бутонки и малко футболна екипировка. Не успях да си взема никакъв багаж, защото трябваше да замина много бързо.

– Новият ти треньор Нестор Ел Маестро имаше ли някаква роля за преминаването ти в ЦСКА? Той е доста добре запознат с теб от престоя ви в словашкото първенство през изминалия сезон?

– Честно казано, не знам дали той има нещо общо. Преди да ви дам интервюто, дори нямахме възможност да си поговорим по-обстойно с него. Той само ми прати есемес, с който ме поздрави и честити за договора с ЦСКА. Преди да подпиша с клуба, не съм говорил с Ел Маестро. Но съм убеден, че ръководството на ЦСКА е коментирало привличането ми с него и го е попитало за мнение. Ние бяхме съперници през миналия сезон, борихме се един срещу друг и ще бъде интересно да сме от една и съща страна. Очаквам с нетърпение да работя с Ел Маестро.

– Кои са причините, поради които прие офертата на ЦСКА?

– Има няколко фактора. От една страна, София е много хубав град, освен това е близо до родния ми Белград. Това, което най-силно натежа обаче, е друго – ЦСКА е велик клуб, с големи традиции, който всяка година се бори за титлата. Има много фенове, а дербитата с Левски са страхотни сблъсъци.

– Добре, но ЦСКА не е ставал шампион от десет години…

– Това е факт, в момента Лудогорец има 7 поредни титли. ЦСКА обаче иска да сложи край на тази хегемония. Желанието ми бе да премина в клуб, който ще се бори да стане шампион, и ЦСКА е точно такъв.

– Какво предстои пред теб и отбора?

– Вече сме в Австрия за подготвителен лагер. Предстоят ни няколко контроли с добри отбори. Имах някои разговори с президента на клуба, обсъдихме нещата. Има и други нови попълнения, така че ще се напасваме. Ще бъдем добре подготвени за участието ни в евротурнирите. Там започваме срещу ФК Рига.

– Казаха ли ти от ЦСКА на кой пост възнамеряват да те използват?

– Засега не. Питаха ме единствено къде мога да играя. Казах им, че в Словакия съм бил краен бранител, централен защитник, играл съм дори и като опорен халф. Това е една от причините, поради които съм привлякъл вниманието на ЦСКА. Аз съм универсален футболист и нямам проблем да играя на всяка позиция.

– А къде предпочиташ да действаш?

– За мен няма никакво значение, всички постове имат своите предимства и недостатъци. Ако съм краен бранител, трябва да бягам повече, но пък е по-интересно, защото се включвам по-често в атака. Няма чак толкова много физически единоборства, но пък е много отговорна позиция.

– Защо не остана в Слован? Ти направи доста силен сезон, беше капитан на отбора, от три години играеше в Братислава…

– Такива неща се случват във футбола и не можеш да ги предвидиш. Просто не успяхме да постигнем съгласие под каква форма ще продължим да работим заедно. Аз обаче винаги съм играл със сърце за Слован. Винаги бих се върнал в Братислава, за да гледам отбора. Напуснах с добри чувства. Съжалявам, че няма да мога да играя на новия стадион (б.р. – очаква се новият клубен стадион на Слован да бъде построен до края на тази година) или да спечеля титлата със Слован. Аз съм сигурен, че отборът ще е шампион през новия сезон. Но сега гледам към ЦСКА и се надявам на свой ред да стана шампион.

“Тема Спорт”
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2068
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k20dan4o » 23 юни 2018 11:25

CaptainBertorelli написа:Не е лошо сега нашето ръководство да излезе с една декларация към БФС. Да питат, що тей праи Неймар? Адски гнусна беше тази подуенско-делиорманска атака срещу Каранга. След тоталното падение със "счупения" нос на онзи Тиам, беше ясно, че ще се стигне и до умишлена контузия.

Що пък делиорманска атака...ние кво общо имаме с драмите на Каранга.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CaptainBertorelli » 23 юни 2018 12:11

k20dan4o написа:
CaptainBertorelli написа:Не е лошо сега нашето ръководство да излезе с една декларация към БФС. Да питат, що тей праи Неймар? Адски гнусна беше тази подуенско-делиорманска атака срещу Каранга. След тоталното падение със "счупения" нос на онзи Тиам, беше ясно, че ще се стигне и до умишлена контузия.

Що пък делиорманска атака...ние кво общо имаме с драмите на Каранга.

ММ и Спортал яко подклаждаха истерията.
Хайл Мусолини

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот hydetoshi » 23 юни 2018 12:47

Антон Недялков отива в Лудогорец?!? Това някакъв майтап ли е?
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 23 юни 2018 12:57

Ако е вярно, Лудогорец правят много силен ход с привличането на Недялков, а и това си е един вид натриване на носа на Ганчев. На Антон най-искрено му желая много успехи в личен план. Дано е здрав да ни радва и в националният отбор.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2068
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k20dan4o » 23 юни 2018 13:23

Ozzimozzi написа:Ако е вярно, Лудогорец правят много силен ход с привличането на Недялков, а и това си е един вид натриване на носа на Ганчев. На Антон най-искрено му желая много успехи в личен план. Дано е здрав да ни радва и в националният отбор.

Вече и вашите добри футболисти искат да играят в Лудогорец. Преди време бях казал че имате трима добри футболисти - Недялков, Каранга и Тиаго. Първия е при нас, ако изпуснете и голмайстора си определено ще отстъпвате този сезон.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 23 юни 2018 13:30

k20dan4o написа:
Ozzimozzi написа:Ако е вярно, Лудогорец правят много силен ход с привличането на Недялков, а и това си е един вид натриване на носа на Ганчев. На Антон най-искрено му желая много успехи в личен план. Дано е здрав да ни радва и в националният отбор.

Вече и вашите добри футболисти искат да играят в Лудогорец. Преди време бях казал че имате трима добри футболисти - Недялков, Каранга и Тиаго. Първия е при нас, ако изпуснете и голмайстора си определено ще отстъпвате този сезон.

Футболистите са наемни работници и търсят по-добрите условия за себе си, което е нормално. ЦСКА в момента не разполага с финансовия ресурс на Домусчиев и няма смисъл да се впускаме в някакво безсмислено надцакване. Дали Недялков ще играе редовно при вас и така, както играеше при нас предстои да видим. Драми няма.
Последна промяна от Ozzimozzi на 23 юни 2018 13:39, променено общо 1 път.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта