Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот CaptainBertorelli » 25 май 2018 19:12

[offtopic]Вчера Дунав се спасиха от изпадане, но това е маловажно за един техен фен, горд притежател на петдесетина хиляди поста. Нито дума за Дунав в техния подфорум! Важно е да се троли тук, кой ще ти се занимава с банални неща като футбол...[/offtopic]
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот Кашчей » 25 май 2018 19:24

CaptainBertorelli написа:[offtopic]Вчера Дунав се спасиха от изпадане, но това е маловажно за един техен фен, горд притежател на петдесетина хиляди поста. Нито дума за Дунав в техния подфорум! Важно е да се троли тук, кой ще ти се занимава с банални неща като футбол...[/offtopic]


[offtopic]Научи какво е трол и след това ела да го обсъдим. Разделът на Дунав замря много отдавна, благодарение на някои правоимащи. То и този раздел е на ЦСКА, не на ЦСКА-София, но нечия наглост няма граници![/offtopic]
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

ludiafan
Мнения: 198
Регистриран на: 12 ное 2017 08:33

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот ludiafan » 25 май 2018 20:45

Кашчей написа:Продължение:
Сега се замисли, доколкото можеш, ако УЕФА ви приеме за онзи ЦСКА, дали аджеба не трябва да плащате яки кинти!? Дали не трябва да ви резнат с едни 16 точки от ФИФА..Не те задължавам да мислиш, защото мисленето е по желание, а при някои по възможност да го правят.

[offtopic]Като те гледам направо се подмокряш, ама ще си останеш само с мокрите мечти .[/offtopic]
Тролът е човек, който публикува противоречиви, провокиращи или извън темата с основна цел да предизвика емоционален отговор от другите потребители, да ги провокира или тормози, или просто да попречи на нормалния тон на водения разговор.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот CaptainBertorelli » 25 май 2018 22:53

В анкетата го няма Коце Лаптопа, но гласувам за него! Цесекар, вярно, един олигофрен му счупи носа...Прави от пръдня боя!
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот sin4ec » 25 май 2018 23:11

CaptainBertorelli написа:В анкетата го няма Коце Лаптопа, но гласувам за него! Цесекар, вярно, един олигофрен му счупи носа...Прави от пръдня боя!

[offtopic]Прееди месец обявих, че ВБ ще останат в ППЛ. Смееха ми се и ми се подиграваха. Даже се ебаваха. Утре сутринта обаче ще трябва да ме посрещат с веене на клонки, поклони и викове: Ние не разбираме от футбол! :)
Те таквиз работи...[/offtopic]
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот baraba » 26 май 2018 00:55

Време е в анкетата да се включи и сърбето :

Сръбският специалист Ненад Лалатович отговори на въпросите на “Тема Спорт” по повод треньорския пост в ЦСКА. Както е известно, неговото име бе свързвано с армейците през последната седмица. Той заяви, че чрез своя агент е представил условията си. Лалатович обаче добави, че все още няма конкретно предложение от “Армията” и изчаква развитие. 40-годишният треньор също така каза, че кариерата му едва ли ще продължи в Сърбия, макар да има много сериозен интерес от местен отбор.

“От Раднички Ниш ми звънят всеки ден и ми предлагат много неща, но аз не искам да работя повече в Сърбия. Желанието ми е вече да опитам навън. Знам, че ЦСКА е влязъл в контакт с моя мениджър, който е представил условията ми. Оттук насетне, ако ме искат – да ми предлагат и да се разбираме”, заяви Лалатович.

“Мога да водя ЦСКА. Това е голям клуб и изобщо не ме притеснява, че ще трябва да се боря за титлата. Аз съм работил в Цървена звезда и знам какво е. Бил съм начело и на младежкия национален отбор на Сърбия. Високите очаквания не са проблем за мен”, добави Лалатович.

“До две седмици ще е ясно къде ще продължа кариерата си, но пак подчертавам, че вече искам да работя извън родината си. Достатъчно време прекарах тук, дойде моментът за следващата стъпка”, каза още Лалатович.

За последно той бе начело на Чукарички, но се раздели с клуба преди десетина дни, като го остави на пето място в класирането. Скоро след това стана ясно, че Лалатович е сред опциите за нов треньор на ЦСКА. Той е известен като много емоционален специалист и е смятан за един от най-перспективните в родината си. Като футболист Лалатович преминава през Цървена звезда, Шахтьор Донецк и Волфсбург.
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот cskarcheto92 » 26 май 2018 01:33

Кашчей написа:
CaptainBertorelli написа:[offtopic]Вчера Дунав се спасиха от изпадане, но това е маловажно за един техен фен, горд притежател на петдесетина хиляди поста. Нито дума за Дунав в техния подфорум! Важно е да се троли тук, кой ще ти се занимава с банални неща като футбол...[/offtopic]


[offtopic]Научи какво е трол и след това ела да го обсъдим. Разделът на Дунав замря много отдавна, благодарение на някои правоимащи. То и този раздел е на ЦСКА, не на ЦСКА-София, но нечия наглост няма граници![/offtopic]

[offtopic]То и бгмама не е, но продължаваш да показваш комплексите си. Научи ли какво е засада или още не си стигнал до там ?[/offtopic]
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

peliforewer
Мнения: 9551
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот peliforewer » 26 май 2018 08:23

Тъй като от две години душманите на ЦСКА реват как се погазвали правилници и закони на БФС за да могат армейците да са в ППЛ реших да ви запозная какво е ставало през 2010-2011г. в първенството на Бгрупа,като пояснявам че в тази година Лудогорец влиза в тази група по административен път,а не по спортен и печели след това промоция за А група.Който има време да прочете,много интересни събития са се случили,къде бяхте тогава господа моралисти........https://bulgarian-football.com/archive/ ... 11/ib.html
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот CaptainBertorelli » 26 май 2018 09:36

sin4ec написа:
CaptainBertorelli написа:В анкетата го няма Коце Лаптопа, но гласувам за него! Цесекар, вярно, един олигофрен му счупи носа...Прави от пръдня боя!

[offtopic]Прееди месец обявих, че ВБ ще останат в ППЛ. Смееха ми се и ми се подиграваха. Даже се ебаваха. Утре сутринта обаче ще трябва да ме посрещат с веене на клонки, поклони и викове: Ние не разбираме от футбол! :)
Те таквиз работи...[/offtopic]

Е, те бяха на секунди от изпадането, но не е там въпроса. Не мога да разбера, защо Лаптопа е осъден вечно да води параолимпийци, а примерно Балъков винаги да получава добри селекции? Ето, сега Балъков е сред потенциалните нови треньори. Защо?
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13792
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот Red_Neck » 26 май 2018 09:52

Треньорското назначение закъснява!
След оставката на бай Стамен си мислех, че ГГ има готов вариант, ама явно съм се заблудил.
Дано забавянето е за добро.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 32 госта