Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

gihuelo
Мнения: 5622
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 07 дек 2018 22:04

Назначението на Люпко в ЦСКА поне ни даде отговор кой е най-важният мач на Левски :). Всички го обвиняват ,че ги е изоставил в най-важният мач срещу ..... Берое :) Не ЦСКА....Лудогорец ...а Берое.
Е така и Райнов от най-добрия халф за една седмица стана най-големия левак в първенството ни :)

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kiril.a.d » 08 дек 2018 11:58

CaptainBertorelli написа:
kiril.a.d написа:
CaptainBertorelli написа:
TristaNNN написа:
CaptainBertorelli написа:
CaptainBertorelli написа:Десподов едва ли ще играе утре. Иначе, според мен съдията ще си добута един хикс утре, за да няма драми. Дали ще побутне нас или делиорманци, ще се ориентира в движение.

Самоцитирам се. Само за Десподов не познах. Първо побутна нас, после делиорманци. Тази идиотия с двете минути, не знам защо му беше. Ясно беше, че няма да се играят, какво му пречеше да даде пет, колкото си и станаха?

А най-интересното е защо не санкционираха тренера за нахлуването му на терена и циркаджийските стойки след това. :| Всички помним как изгониха Славиша, задето подскочи от пейката при един неправилно отсъден тъч.

НЕМ ще го накажат по доклад или видеозапис. Не го изгони, защото осъзна, че заради тази дивотия, щеше да се стигне до нахлуване. Сега, един или два мача ще сме без публика. Заслужено. Добре си изиграха картите.

А аз съм сигурен, че няма нито да докладват, нито да пипнат Нестор! - жестовете му бяха толкова...направо трогателни, че сигурен съм, чак в БФС ще се засрамят от това което правят!!!
Та едно е да буйстваш край терена...да, всеки "мъжкар" би го направил! - то и на мен ми иде да избуйствам срещу цялата ни държава, но, най-много да ме накажат...като оня в Президенството...
И съвсем друго е да молиш!!! - особено на колене и скръстил молитвено ръце! То, не само Патриарха ще застане зад Нестор, но и Папата! :lol: - а срещу тях?...А срещу техни Високопреосвещенства, трудно...дори за корумпираното ни БФС и държава!

Наказаха го за Верея.

Е, БФК е българска структура, подобна на държавата ни, така че, не може да не оправдае своите лоши практики, с този, който не се съобразява с тях! Че и плакатите с истината за Домусчиев и БФС им пречели!!! - бе ние, кога ще станем французи? ;)...
Но, поне Йорданов се засрами, да пусна 4 минути игра...и когато трябваше да свири дузпа, веднага свири край на мача - "и вълка сит и агнето цяло"...по български! ;) Язък че поговорката е българска и смисълът и е точно обратното...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kiril.a.d » 08 дек 2018 12:05

SLAP написа:
CaptainBertorelli написа:
kiril.a.d написа:
CaptainBertorelli написа:
TristaNNN написа:
CaptainBertorelli написа:Самоцитирам се. Само за Десподов не познах. Първо побутна нас, после делиорманци. Тази идиотия с двете минути, не знам защо му беше. Ясно беше, че няма да се играят, какво му пречеше да даде пет, колкото си и станаха?

А най-интересното е защо не санкционираха тренера за нахлуването му на терена и циркаджийските стойки след това. :| Всички помним как изгониха Славиша, задето подскочи от пейката при един неправилно отсъден тъч.

НЕМ ще го накажат по доклад или видеозапис. Не го изгони, защото осъзна, че заради тази дивотия, щеше да се стигне до нахлуване. Сега, един или два мача ще сме без публика. Заслужено. Добре си изиграха картите.

А аз съм сигурен, че няма нито да докладват, нито да пипнат Нестор! - жестовете му бяха толкова...направо трогателни, че сигурен съм, чак в БФС ще се засрамят от това което правят!!!
Та едно е да буйстваш край терена...да, всеки "мъжкар" би го направил! - то и на мен ми иде да избуйствам срещу цялата ни държава, но, най-много да ме накажат...като оня в Президенството...
И съвсем друго е да молиш!!! - особено на колене и скръстил молитвено ръце! То, не само Патриарха ще застане зад Нестор, но и Папата! :lol: - а срещу тях?...А срещу техни Високопреосвещенства, трудно...дори за корумпираното ни БФС и държава!

Наказаха го за Верея.


Оставаше и да не го накажат, такава масирана атака от родните медии отправиха към НЕМ все едно е престъпник номер едно.
Отделно, надпреварват се да обясняват колко бос тренер е и как изобщо не е в час. Стане ли нещо "по-чувствително" веднага яхват НЕМ.
Ей бого къса ми нервите с тия трима дефанзивни, с които почава всеки мач, ама го разбирам напълно, той е тренера така е решил да подходи така и ще бъде, пак проработи ама не на 100%.
НЕМ трябва да остане на Армията поне още 3-4 години!
Хем до тогава Киро ще се е наиграл а Боко и Цицерон няма да са на власт...

...и клубът е с последно предупреждение, за лишаване от домакинство, ако не се подчинява на...Домусчиев!
Отвратителна българска действителност!!!
А във Франция, хората принудиха нарцистичния си Президент, да даде заден ход! - ние, кога?....
Ще взема да лепна Марсилезата, като "нещо за мен"...не химна на Франция, а точно песента, Марсилезата, която, политиците на Франция отдавна не зачитат!!! То пък, кои ли политици си зачитат народа на държавата ИМ....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kiril.a.d » 08 дек 2018 12:22

Кога ще направим БФФ, елиминирайки БФС, поради държавна намеса?...Достатъчен БЕШЕ ДОРИ принципа на ситуиране на ППЛ, където от БФС и до сега не могат да обяснят, на какъв принцип каниха нови отбори и такива от "Б" група, които изпаднаха още след първия сезон!...
И да! - допускането до ППЛ на новия отбор ЦСКА-София(София), след намесата на Премиера Борисов и Министър Кралев, е най-силния аргумент за закриване/изключване на БФС от УЕФА и ФИФА!!!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Elliah » 08 дек 2018 22:47

kiril.a.d написа:Кога ще направим БФФ, елиминирайки БФС, поради държавна намеса?...Достатъчен БЕШЕ ДОРИ принципа на ситуиране на ППЛ, където от БФС и до сега не могат да обяснят, на какъв принцип каниха нови отбори и такива от "Б" група, които изпаднаха още след първия сезон!...
И да! - допускането до ППЛ на новия отбор ЦСКА-София(София), след намесата на Премиера Борисов и Министър Кралев, е най-силния аргумент за закриване/изключване на БФС от УЕФА и ФИФА!!!

Те на това му викат съдействие, а не намеса на държавата във футболните дела. Един вид футбола е помолил държавата за помощ. Много тънка ситуация :)

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот trokadero_ » 09 дек 2018 09:38

Люпко Петрович ще пътува с ЦСКА-София за Испания


Новоназначеният консултант в ЦСКА-София Люпко Петрович ще проследи от първа ръка зимната подготовка на отбора. Той ще пътува заедно с “червените” за лагера им в Испания.


Престоят на Иберийския полуостров ще стартира около 18 януари. Петрович ще бъде заедно с отбора и ще гледа отблизо зимните контроли. Той тепърва ще наблюдава и записи от мачовете на тима през есента.

Люпко все още не е имал възможност да се запознае по-подробно с отбора, след като доскоро работеше в Руанда, където направи АПР шампион на страната.

Сърбинът се прибира днес от чужбина, където е наблюдавал набелязани играчи.

Първата част от подготовката на ЦСКА-София ще се проведе изцяло в Панчарево. “Червените” се събират за прегледи на 7 и 8 януари, а първата тренировка е планирана за 9-и (сряда).

Тимът ще се готви на клубната база в продължение на седмица и след кратка почивка ще лети за Испания. Тимът ще има поне 5 контроли там, а последният спаринг ще е на "Армията" на 9 или 10 февруари.

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1551
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kolokolo » 09 дек 2018 11:22

[offtopic]Изображение[/offtopic]

Винаги актуално , само датата трябва да се сменя . :)
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12591
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 10 дек 2018 13:06

krumeto написа:
BRF написа:
krumeto написа:Там ще видим вас. Лудогорец прощават съдийските грешки, за разлика от вас.
Да видим, кога ще ви свири отново Чинков? Кога ще му простите?

[offtopic]Какви съдийски грешки са прощавали разград,че не се сещам за грешки!?![/offtopic]

[offtopic]Не се ли сещаш, има един "Кабака" му викат. След нашия мач с вас, който ос.а, дойде в Разград. А Н. Йорданов 12 години не смее да стъпи на Армията! :?[/offtopic]

Не знам за какво говориш даже!?!??

gihuelo
Мнения: 5622
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 10 дек 2018 21:00

Кабаков ще ръководи Валенсия - Манчестър Юнайтед .
Явно както и да свирят тук ,никой не го интересува по Европата :)

krumeto
Мнения: 3600
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот krumeto » 11 дек 2018 09:17

gihuelo написа:Кабаков ще ръководи Валенсия - Манчестър Юнайтед .
Явно както и да свирят тук ,никой не го интересува по Европата :)

Грешката е на БФС!
УЕФА наказват въз основа на сигнали от местните федерации.
Явно, нашите крият гафовете на международните ни съдии, само и само да имаме там някакви си представители. Бутат ги с двете рамена.
Те не го наказаха достатъчно, даже в нашето първенство, за да не усетят горе! ;)
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта